Skocz do zawartości

Mini ponymeet na PGA


Past Alter

Recommended Posts

Jeśli chodzi o nocleg będzie no cóż spory problem :/

 

Jeśli ktoś bierze nocleg niech napisze. ( Razem coś się wymyśli ) 

 

Osobiście jadę pociągiem w sobotę i jestem w Poznaniu około 8:30 a wyjadę o jakieś tam 5 - 6 zależy ile się będzie chodzi po mieście XD

Edytowano przez Havtic
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też prawdopodobnie się wybiorę. Z dziewczyną i przyjaciółmi (dziewczyna wie, że lubię MLP, znajomi też, ale raczej się naśmiewają). 
Ja nie znam Poznania (a mieszkam w Kościanie -.- 40km dalej...). Może spotkamy się gdzieś w środku?
Ewentualnie wymiana numerami czy coś, żeby się zgadać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wpaść pod pantofel, ale ma dziewczyna ani nie lubi gier, a do kuców staram się ją przekonać ^^ I chyba nie byłoby jej miło, gdybym cały dzień chodził ze znajomymi z forum, a nie z nią, prawda? :P

@UP - Serio mam w tłumie ludzi nosić kartkę na plecach czy na brzuchu z napisem "Panda Hippis - Mlppolska!"? Nie chcę robić z siebie, mojej dziewczyny i znajomych pośmiewiska. Serio.

Już lepszym pomysłem jest wymiana numerów, albo umówienie się dokładnie przy jakimś miejscu na/przy halach.

Edytowano przez Panda Hippis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy... Sorry. Może byłem za ostry, ale... Moja dziewczyna jest tylko i wyłącznie tolerancyjna do mnie, a znajomi się naśmiewają. Ja serio nie chce mieć 9. rok z rzędu przesrane w szkole :c

Ja chętnie bym se coś nalepił, no ale sytuacja wymaga, by moje ubrania i ciało zostało na razie nietknięte...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy vip day to dzień w który bilety za 100 i nie da sie jak było na pyrkonie że wchodzisz normalnie, no ale nie masz tego co vipy? jeżeli nie da sie wleźć co lipa i będe musiał jechać w sobote :/ 

 

 

EDIT: OŁ dejmm w sobote turniej trackmani 2 stadium :3 musze sie zapisać :D

Edytowano przez ApulDżak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...