Skocz do zawartości

[Konkurs plastyczny] Czarny Klejnot


Generalek

Recommended Posts

W związku z zamieszaniem po odejściu Cartoon Tigera cały event Nightmare Rarity został zapomniany. Już ja jednak zrobię co w mojej mocy, by to się zmieniło.


Naszej Pani to zapomnienie również się nie spodobało. Zamiast jednak Was ukarać, da Wam jeszcze jedną szansę...


icon_21__nightmare_rarity__armor__by_sky

 

W imieniu Czarnego Klejnotu ogłaszam konkurs plastyczny!


Waszym celem jest oczywiście uchwycenie piękna Nightmare Rarity. Jak to zrobicie, wasza sprawa. Czy użyjecie ołówka, kredek, węgla, pędzla albo nawet myszki... Wasz wybór.


Zasady konkursu:

1. Na pracy musi znajdować Nightmare Rarity. Nie ma ograniczeń co do wyboru postaci czy ich liczby, ale pamiętajmy, że jest konkurs o słynnej złe wersji Elementu Szczodrości. Powinna więc znajdować się na pierwszym planie. Słowo klucz: powinna. Jeśli macie jakiś nietypowy koncept dzieła, nie musicie się bać go wypróbować.

2. Oczywisty zakaz dzieł zawierających treści Clop/Gore.

3. Sposób wykonania pracy jest dowolny.

4. Plagiat będzie karany natychmiastową dyskwalifikacją.

6. Praca ma zostać wysłana do mnie lub Kanclerza prywatna wiadomością.

7. Każdy użytkownik może zgłosić dwie prace.

 

Konkurs zakończy się 6 października o północy. Tak więc do rob... Chwila!


Właśnie! Czyż nie wspomniałem o nagrodach specjalnych? Pani jest hojna... Niestety nie posiada pieniędzy na tym świecie, więc muszę być hojny za Nią :forgiveme:.

Zdobywca 1. miejsca otrzyma... kubek z nadrukiem Nightmare Rarity! http://maginarium.pl/pl/369-kubek-mlp-nightmare-rarity.html

 

Zdobywcy 2. i 3. miejsca otrzymają plakaty z wybranym wcześniej przez siebie wzorem.

 

Tak więc, brać w dłoń ołówki, kredki, pędzle, myszki i inne tego typu rzeczy... No i do roboty!

 

Czarny Klejnot oczekuje!

Edytowano przez Generalek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Problem leży w braku nagrody na forum. Graficy forumowi nie zajęli się jeszcze odznakami dla zwycięzców konkursu. Najwyżej zwycięzcy będą musieli nieco poczekać na swoje wirtualne nagrody. Wyniki powinny pojawić się jutro.

Edytowano przez Generalek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj... przepraszam bardzo za tak dużą zwłokę, mogę jedynie usprawiedliwić, że to wina forum :v. Zasadniczo otrzymałem powiadomienia o otrzymaniu wiadomości od Markiza, która to zakończyła wybór zwycięzców.

 

No cóż, konkurs trzymał swój poziom. Jedynie zwycięska praca odstawała dość mocno od reszty pod względem właśnie poziomu wykonania. Umiejętności pozostałych uczestników stały ogólnie na równym poziomie, co mnie osobiście cieszy, bo mogę szczerze powiedzieć, że wszyscy mieli równe szanse.

 

Tak więc, zaczynajmy... Zwycięzcą konkursu "Czarny Klejnot" oraz zdobywcą kubka Nightmare Rarity (ufundowanego przeze mnie) jest...

 

Loni!

 

Zwycięska praca:

HzGWjBU.png

 

Drugie miejsce zajmuje...

AlciaPL v2!

 

RUtl6vI.png

 

Natomiast trzecie miejsce wędruje do...

Karcia

 

NI4qaGc.jpg

 

Naturalnie, laureaci 2. i 3. miejsca otrzymują nagrody pocieszenia, czyli plakaty z wybranymi przez wzorami. Wkrótce zaś w "Portrecie Nightmare Rarity" pojawią się prace pozostałych uczestników. Zwycięskie prace trafią do pierwszego postu, bo zasługują w końcu na wyróżnienie.

 

Proszę zwycięzców o przesłanie mi prywatnej wiadomości zawierającej dane osobowe (imię i nazwisko, adres [oczywiście wraz z kodem pocztowym])(w przypadku 2. i 3. miejsca również obrazek, który ma się znaleźć na plakacie).

 

To wszystko. Dziękuję za uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...