Skocz do zawartości

Cześć, jestem Debbie!


Debbie

Recommended Posts

Cześć wzsystci! :MJTQO:

 

W szkole mnie wiele ludzi nazywa "Debbie". I tak się wlaśnie równieź nazywam tutaj. 

 

Jestem  nowa. Miło mi będzie zapoznać się z nowymi przyjaciółmi. :hug4:

Nie jestem z Polski, ale po polsku się uczę. :pinkiesmile: Dla tego bardzo przepraszam, jeśli coś nie tak z moim językiem polskim.  :unsuresb:

 

Jestem zwyklą szaloną dziewczyną i pegasister.  Z MLP najbarzdziej się mi podobają Twilight Sparkle, Fluttershy, Applejack, Cutie Mark Crusaders, księżniczki Cadence, Luna i Celestia, Nightmare Moon i Octavia..

:lunasmile:

Właśnie interesuję się językami (rosyjski, polski, angielski, niemiecki, kiedyś się uczylam po frańcuzki, chialabym teź umieć język ukraiński).

Gdy byłam mała, chodziłam na lekcje śpiewu. Ale zrozumiałam, źe muzyka chyba nie jest moim talentem. Ale uwielbiam ją sluchać. :octaviahug:

 

:pinkie: Hmmm...Bardzo, bardzo, bardzo...BARDZO lubię czekoladę! Zawsze ze wszystkiego jedzenia lubiłam najbardziej słodycze. :cadanceawesome:

Ej, ma ktos tutaj cukierki? 

 

Proszę mi wybaczyć, nie wiem, co więcej napisać. Ale jeśli chcecie, możecie mnie zapytać o coś!

 

Dobranoc.

Debbie :kUzFl:

 

 

PS: Jeszcze raz przepraszam za mój polski i za taki krótki temat. 

Edytowano przez Debbie
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum i miłej zabawy!

Nieźle ci idzie z językiem polskim ale jeszcze robisz wiele błędów.

A jakbyś chciała z kimś poprostu porozmawiać albo się o coś zapytać to Hehesz do usług :rainderp:

1. Co sądzisz o Manga&Anime?

2. Skąd jestes?

3. Ile masz lat?

4. Lubisz żółwie? :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin: na start. :portalface:



Zadam ci parę standardowych pytań:
- Lubisz Pinkie Pie?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?
- Luna czy Celestia?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/fanfic?

 

PS:Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Tak jak pisali moi poprzednicy dobrze Ci idzie z językiem polskim, zwłaszcza, źe to jeden z trudniejszych. Życzę Ci dobrej zabawy na forum!

Jeśli chciałabyś z kimś pogadać jestem do dyspozycji w godzinach 16 - 22. W razie czego możesz też pisać po angielsku. Większość forumowiczów zna ten język :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię Debbie  :rdblink: na naszym forum 

ok nie wiem co jeszcze napisać  :twiblush:  zwykle nie mam w zwyczaju witania nowo przybyłych 

 tak ...to jest naprawdę ciekawe że uczysz się naszego kochanego języka polskiego i powiem szczerze świetnie ci idzie ja jestem w szkole zmuszana do zakuwania angielskiego i niemca  :grumpybloom: taa ale wracając do tematu . Wydajesz się być interesująco osobą chętnie bym cię zaprosiła do znajomych oczywiście jeśli nie masz nic przeciwko temu , sama też jestem od niedawna znaczy mam nowe konto i  nie mam jeszcze zbyt wielu przyjaciół . To życzę ci dobrej zabawy  i żeby ci się szybko nie znudziło  :derp2:  :rd7: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Oto przykład, dlaczego lepiej znać słówka i proste zdania, zamiast samej gramatyki. Zawsze się z kimś dogadasz, może niestylowo, ale cel zostanie osiągnięty.

 

Lubisz muzykę?

Pijesz herbatę? Masz jakąś ulubioną?

Lubisz huśtawki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Witaj na forum! Mało kiedy widujemy tutaj obcokrajowców, a jeszcze rzadziej potrafiących mówić po polsku. Powiedz, skąd jesteś i skąd te chęci nauczenia się naszego języka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Cześć! :fshug:

Język polski idzie ci całkiem dobrze. Robisz jeszcze trochę błędów, ale to nic wielkiego. Najważniejsze, że możesz się z innymi dogadać.

Pytanka:

- Jak długo uczysz się polskiego?

- Jaki jest twój ulubiony film?

- Czym się interesujesz?

Jeszcze raz witaj i mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej.  :pinkiederpy: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

ODPOWIEDZI

Przepraszam, że tak długo trwało, ale miałam mało czasu.:c 

 

Onyx: Oglądałam najpierw parę odcinków w telewizji, podobało mi się, później na YouTube po angielsku. :) I tak właśnie.

Mały Hehesz: 1. Wybacz, przyznaję się, że się na tym nie znam. 2. Pochodzę z Czech, z Pragi. 3. W czerwcu będę mieć 14. :giggle:

KamilPL 94: 1. No jaaasne:3 Pinkie zawsze wyczaruje uśmiech. :pinkie:  2. Nightmare Moon. 3. Trudne powiedzieć, obie są moje ulubione postacie. 4. Brak mi Twi jednorożca, ale ja lubię Twilight tak i tak. :twilight2: 5. Chyba Fanfic. 

 

Cassidy Hamada: 1. Nie, przepraszam, nie znam. 2. Tak. 3. Bardzo. :3 Uwielbiam ich. :pinkie2:

Anekito: 1. Tak, bardzo lubię muzykę.  :octavia: 2. Tak. :) Truskawkową. x3 3. Eeyoup. :aj:

Krzysiek000, więc, jak już powiedziałam, z Czech i z miasta Praga. Parę razy byłam z mamą w Polsce. I prawdopodobnie nasza rodzina pochodzi z Polski, dla tego jestem z tym językiem bardzo związana. Mama już urodziła się na Ukrainie, potem się przeprowadziła.

 

FirstChoice: Hehe, no tak. :aj3:

Branthos: 1. Zaczęłam latem, ale od października chodzę na lekcje. 2. Frozen, Mamma Mia!, Harry Potter i...już nie wiem. x) 3. Interesuję się językami, literaturą, lubię wymyślać własne postaćie (OCs) i grać w roleplay.

 

Dziękuję wszystkim.  :yay:

Edytowano przez Debbie
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SunsetPony:

1. Czerwony. 

2. No tak, czasami słucham. 

3. 8. czerwca
4. Język czeski, literatura, język angielski (+konwerzacja w języku angielskim) i język rosyjski. 
 
Dziękuję. :giggle:
 
PS: Jeśli mogę zapytać, jak mogę napisać coś do Shoutboxa?
Edytowano przez Debbie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII


Krzysiek000, więc, jak już powiedziałam, z Czech i z miasta Praga. Parę razy byłam z mamą w Polsce. I prawdopodobnie nasza rodzina pochodzi z Polski, dla tego jestem z tym językiem bardzo związana. Mama już urodziła się na Ukrainie, potem się przeprowadziła.

Przepraszam bardzo za moją poprzednią wypowiedź. Niedawno był tutaj ktoś, to założył kilkanaście kont na stronie. Po tym jak zobaczyłem "Illuminati" u ciebie w znajomych byłem pewien, że jesteś kolejnym jego kontem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...