Skocz do zawartości

OPOWIADANIE, W KTÓRYM FLUTTERSHY JEST MINIONEM, ANGEL GŁÓWNYM ZŁYM, A CAPSLOCKOWANY TYTUŁ ZAWIERA SPOILERY[Oneshot][Sad][Random][Violence]


Recommended Posts

Ponieważ konkurs o złych antagonistach i równie złych minionach dobiegł końca, to wrzucam co tam wymodziłem. Dolar nie chciał tego spalić, co jest pewną rekomendacją.

 

Jest o Stokrotkach. Dlaczego? Bo tak.

 

"OPOWIADANIE, W KTÓRYM FLUTTERSHY JEST MINIONEM, ANGEL GŁÓWNYM ZŁYM, A CAPSLOCKOWANY TYTUŁ ZAWIERA SPOILERY" https://docs.google.com/document/d/1cOUJ3MRB3PPDTFByy6SrdEo2j_CM7g5fGitFoG8q6Kc/edit

 

 

A tu taki bonus: link do drugiego dokumentu, który do ostatnich chwil walczył o miano tego do wysłania.

 

Nie napiszę o czym to jest, ale za to wklejam tytuł.

"OPOWIADANIE, W KTÓRYM WYSTĘPUJE NIESAMOWICE NIKCZEMNA PERSONA Z DIABOLICZNIE ZŁYM PLANEM ZNISZCZENIA EQUESTRII I OKOLIC ORAZ ARMIĄ MINIONÓW, KTÓRA JEDNAK ZDAJE SOBIE SPRAWĘ ZE SWOJEGO NIEDOBREGO POSTĘPOWANIA, PO CZYM NAWRACA SIĘ NA JEDYNĄ SŁUSZNĄ DROGĘ MAGII PRZYJAŹNI,TYTUŁ DLA LEPSZEGO EFEKTU PISANY JEST Z SHIFTEM, ZAWIERA SPOJLERY I JEST PRZESADNIE DŁUGI, CO CHYBA MA NA CELU ZAINTERESOWANIE POTENCJALNEGO CZYTELNIKA, POMIMO, ŻE TAKIE TYTUŁY SĄ JUŻ STRASZNIE OKLEPANE." [sad][random][violence][oneshot]

 
To tyle (dziś chyba krócej niż zwykle, tak bywa :drurrp: ).
 
Zapraszam do czytania.
Pozdrawiam.
Ja.
 
Edit: poprawiłem tagi, już chyba jest dobrze. Mój błąd :drurrp:
Edytowano przez Dolar84
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...