Skocz do zawartości

[Konkurs] Wielki konkurs muzyczny - zasady


Cipher 618

Recommended Posts

UWAGA! Skracam datę oddawania prac. Termin: 19.10 23:39. Szczegóły - tutaj


Witajcie. Pierwszy października to Międzynarodowy Dzień Muzyki. Dzień kota, przytulania, ziemniaka (istnieje taki!), truskawki możemy sobie darować, ale nie dzień muzyki? Co to, to nie.


 
W związku z tym mamy dla was WIELKI Konkurs. Nagrodami będą kucyki z torebek niespodzianek (niestety te prawdziwe uciekły).

NAGRODY
 
1. Miejsce - 4 losowo dobrane figurki
2. Miejsce - 3 losowo dobrane figurki
3. Miejsce - 2 losowo dobrane figurki 
 
ZASADY
 
Konkurs został podzielony na trzy kategorie:
 
- plastyczną (najlepszy pomysł, najlepsza praca)
- literacką 
- muzyczną
 
Głosowanie
 
- publiczna ankieta
- osoby biorące udział w konkursie, NIE mogą brać udziału w głosowaniu. Kara - ban
 
W każdej z kategorii, można zdobyć odpowiednio: 3, 2 oraz 1 punkt (wyjątek, część plastyczna)
 
Po upływie terminu, podsumuję punktację ze wszystkich kategorii oraz wyłonię zwycięzcę. Wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej punktów (licząc punkty z trzech kategorii).  Nie musicie brać udziału we wszystkich trzech, ale zwiększa to szanse.
 
Prace umieszczamy w Google docs, ale nie jest to konieczne. Mają być tam, skąd będę mógł je pobrać wink.png
 
Szczegóły w poszczególnych tematach.  

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie tylko jedno "podium"?
Trochę kiepsko jest oceniać wspólnie muzykę, rysunki i dzieła literackie, gdyż są to trzy zupełnie inne rzeczy. Rozumiem, że może istnieć ograniczenie pieniężne na nagrody, ale czy w takim przypadku nie lepiej chociażby dać po prostu po zwycięzcy na kategorię (albo po dwa miejsca na kategorie, ew. z mniejszymi nagrodami)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Będę z wami cholernie szczery. Planowałem ten konkurs od dawna. W sierpniu, zaznaczyłem w kalendarzu odpowiedni wpis. W telefonie miałem powiadomienie. Początkowo nagrodami miały być TYLKO nutki.

 

Skąd taka nagła decyzja? Cóż. Dostałem wiadomość, że zamówiona miesiące temu vinylowa Fluttershy przybędzie jutro. 

 

Ktoś mógłby pomyśleć: "Triste pozbywa się zbędnych BB". To po części prawda, ale skoro mogę je dać do konkursu? Dlaczego nie? 

 

Co do "jednego podium". Zdecydowałem się na taki podział ponieważ:

 

- Mnóstwo nutek dla forumowiczów: 3x złota, 3x srebrna 3x brąz. A i tak jest ich sporo. Trzech zwycięzców = 3 nutki. O wiele mniej. Nie chcę podpaś u adminów, za rozdawnictwo. 

- Dosłownie na dniach do konkursu wpadły nagrody rzeczowe. BB, sztuk 9.

 

Jeśli w każdej z konkurencji, będzie po trzy miejsca,  każdy użytkownik otrzyma tylko jedną losowo dobraną figurkę. To trochę nie fair. "Starałem się, mam złoto, a dostałem to samo, co ktoś, kto zajął trzecie miejsce". Mogę zmienić zasady, żaden problem, ale wówczas jak już wspominałem - w każdej kategorii, bez względu na miejsce, nagroda będzie taka sama. Pomijam koszty wysyłki... Co 3 a co 9 paczek. 

 

Koszt jednej przesyłki to ok 9zł (polecony priorytet + powiadomienie SMS. Po tym, ile się naczekałem na odblask z I,C.E NIGDY nie wezmę zwykłego listu, nie wspominając o ekonomicznym - jeśli ktoś się uprze... nie ponoszę absolutnie żadnej odpowiedzialności)

 

Przy 9 nagrodach po 9zł (kopert za darmo nie dają) = ok 80zł... jeśli nie więcej.  

 

Właśnie dlatego wpadłem, na taką, a nie inną decyzję. 

 

Mógłbym też stworzyć jedną, ogólną kategorię, ale nie wchodzi to w grę. Czym innym jest pisanie, a czym innym rysowanie, Nie mówiąc o muzyce. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z "porażającą" ilością nadesłanych prac, przedłużam termin do 31 października^, do godziny 23:58 tongue.png

 

Utworzyłem też wątek, w którym możecie do woli dyskutować na temat (bez)sensu niniejszego konkursu. 

 

^ - dziękuję za wskazanie głupiego błędu Rj15s.png

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 31 września, godziny 23:58 tongue.png

,,O nie! Spóźniłam się'' Popraw, choć i tak każdy wie o co chodzi ;p Jedno pytanie, czy muzyka np. na flecie, będzie oceniana tak samo jak cover i elektroniczna?

 

Dziękuję za info. Tego nie wytłumaczę "syndromem nowej klawiatury". W części muzycznej, muzyka to po prostu muzyka. Nikt nie dostanie po łapach bo zagrał na grzebieniu CCUKmsW.png

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...