Skocz do zawartości

XIV Zgorzelecki Ponymeet


Cygnus

Recommended Posts

 Czasem też nawiedzamy Xsadi i wydzieramy się udając że to karaoke. Ostatnio się przeprowadzała podobno, wolimy myśleć że to nie przez nas.

Przeprowadziłam sie z przymusu ale dzięki temu będziecie mogli pośpiewać nawet głośniej^^

 

15- ty jest oki. Nie ma szkoły, postaram sie załatwić wolne na sobote

Edytowano przez Xsadi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To chyba zależy, o której Zegar wstanie/Cyg będzie. Chociaż ja jako ospalec proponowałabym coś trochę później niż tradycyjna 8 ;)

Będzie jeszcze Wojtek (spotkałam go na dworcu we Wro xD ) i taka moja koleżanka Nikola, która była wcześniej dwa razy (ona jakoś od 13-14 w Plazy?).

Soł Cyg, kiedy przybywasz? :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej. No to ja chciałbym podziękować:

 

1) Silverowi, że w końcu się dowiedziałem kto to i miałem go okazję poznać na żywo.

2) Naszej nowej, uroczej, płomiennogrzywej niewiaście, która skutecznie podniosła żeńskiej części meeta frekwencję :v

3) Wszystkim - za aftera/meeta.

4) Gospodarzom za to, że nie wyrzucili mnie z domu kiedy robiłem speedrun w God of War I, przy okazji bijąc swój rekord z 3:33h do 3:16h, to dla mnie wiele znaczy xD

5) Wszystkim za wszystko, żeby nie było że coś pominąłem :v

 

Także do następnego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuj Misiek, żałuj. Iwi chciała cię poznać. 

Czas na moje podziękowania. 

1) Cygnusowi za zaproszenie

2) Lordkowi za to że mogłem go poznać i za kilka faktów o lokalnym fandomie

3) Zegarowi za gościnę, mimo, że przez większość czasu oglądałem jak inni grają XD 

4) Iwi za nocleg, bo gdyby nie ona, nie byłoby mnie tu. 

5) Tajemniczej czarnowłosej, która dała mi w ryj, za zdobycie nowych doświadczeń i wspomnień XD

Edytowano przez Silver Shield
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że było to doświadczenie pouczające i jak wrócę do domu nie znajdę swojej niefotogenicznej twarzyczki na zdjęciach ;)

 

//Ok, przejrzałam, utwierdzasz mnie w przekonaniu, że przemoc rozwiązuje wszystkie problemy, ładne zdjęcia :D

Edytowano przez Lorelei
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że było to doświadczenie pouczające i jak wrócę do domu nie znajdę swojej niefotogenicznej twarzyczki na zdjęciach ;)

 

//Ok, przejrzałam, utwierdzasz mnie w przekonaniu, że przemoc rozwiązuje wszystkie problemy, ładne zdjęcia :D

 

Mimo wszystko moim zdaniem przesadziłaś. Gdyby nie fakt, że nie jestem Korwinistą, to bym ci oddał :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...