Skocz do zawartości

Kejos

Recommended Posts

    Witam :) Nie wiem czy jestem ślepy czy nie, ale nie dostrzegłem tutaj tematu poświęconego grze Neverwinter. Szukam osób chętnych do wspólnej gry oraz rozmowy :) Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę tutaj umieszczać jakiś nick czy coś w tym rodzaju :) Na pewno poszukam was :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w to na wersji beta jeszcze (chyba to była beta. Mieli potem kasować postacie, ale koniec końców je zostawili). Mam tego wojownika z jakimś biedo epic setem. Poprzechodziłem większość questów i mi się znudziło. PvP mają ograniczone do prostej areny, a bawić się w zbieranie itemków nie mam zamiaru.

 

No ale ogólnie, to gra była zacna. Fajne pancerze, fajne rasy i brak złamanej japońszczyzny, której w mmosach nie lubię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w to na wersji beta jeszcze (chyba to była beta. Mieli potem kasować postacie, ale koniec końców je zostawili). Mam tego wojownika z jakimś biedo epic setem. Poprzechodziłem większość questów i mi się znudziło. PvP mają ograniczone do prostej areny, a bawić się w zbieranie itemków nie mam zamiaru.

 

No ale ogólnie, to gra była zacna. Fajne pancerze, fajne rasy i brak złamanej japońszczyzny, której w mmosach nie lubię.

Bałem się, że tylko ja nie cierpię japońskich mmorpg :) A co do Neverwinter... Nie wiem czy wiesz, ale dodal do niego do tej pory jakieś 4-5 darmowych dodatków dajacych graczowi nowe długie kampanie. Ogółem jeżeli grałeś w beta to mogło ci się to szybko znudzić. Ja twierdzę, że gra jest co najmniej dobra :) Ale każdy ma inne zdanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra dobra jednak strasznie naciąga swoje poprzedniczki niszcząc często ich historię. Bardzo nie podoba mi się to jak zbudowano klasy, szczególnie że ukończyłem Neverwinrer Nights 1 i 2 wraz z dodatkami oraz byłem wielce zainteresowany samym D&D, a te pojawiające się w Neverwinter kompletnie psują koncept ich starszych odpowiedników, często zdawałoby się, wręcz prześmiewczo. Gra ogółem dobra, jednak przydałoby się rozbudować PvP oraz ochronę kont gdyż moje już dwukrotnie zhakowano. Ponadto uważam że system cen, nawet wewnętrznych (nie realnej waluty) jest za wysoki co wielu graczom uniemożliwia zabawę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra dobra jednak strasznie naciąga swoje poprzedniczki niszcząc często ich historię. Bardzo nie podoba mi się to jak zbudowano klasy, szczególnie że ukończyłem Neverwinrer Nights 1 i 2 wraz z dodatkami oraz byłem wielce zainteresowany samym D&D, a te pojawiające się w Neverwinter kompletnie psują koncept ich starszych odpowiedników, często zdawałoby się, wręcz prześmiewczo. Gra ogółem dobra, jednak przydałoby się rozbudować PvP oraz ochronę kont gdyż moje już dwukrotnie zhakowano. Ponadto uważam że system cen, nawet wewnętrznych (nie realnej waluty) jest za wysoki co wielu graczom uniemożliwia zabawę...

Tu masz rację. Co prawda miałem małą styczność z Neverwinter Nights ale tam był całkiem inny klimat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...