Skocz do zawartości

Octavia Melody

Recommended Posts

Ekhem! *prostuje się i patrzy z niewinnym uśmieszkiem na wszystkich*

 

Nazywam się Octavia Melody, a przynajmniej upodobniłam się do tej postaci, gdyż jest mi ona bliższa, niż komukolwiek innemu... chyba...( ;x)

 

Jestem samo wystarczającym muzykiem, który zajmuje się: komponowaniem, masteringiem, mixem, obróbką, aranżacją itp. ^^ 
 

Interesuję się muzyką taką jak: muzyka symfoniczna, opera, klasyka, blues, jezz, rock, classic rock, folk rock, parody rock, hard rock[...] <--- kilka tysięcy gatunków rocka razy później :), ragge, rap i dupstep.

Nie lubię muzyki techno, disco polo, metal, hard style, pop, ponieważ każdy ma swój gust.

Moje hobby to granie na pianinie ("i wiolonczeli" - co słychać w moich utworach, lecz bardziej w tle.), dzięki któremu mogę tworzyć i tworzyć całą aranżację do orkiestry symfonicznej.

Byłam główną kompozytorką w "Rainbow Factory Project", lecz przez złą atmosferę panującą tam, postanowiłam odejść.

Na forum zarejestrowałam się, ponieważ... ponieważ... yy... .. jestem w fandomie już od 3 lat, byłam na wielu forach i tak sobie pomyślałam: Czemu nie spróbować akurat tutaj i poszukać friendsów?

 

Obecnie, po odejściu z RFP szukam pracy. Jestem bezrobotna, i dobrze mi z tym!  Dopóki Vinyl nadal będzie mnie trzymać w domu  :v

 

Mam nadzieję, że czas tutaj spędzony da mi wiele radości i zabawy! Niech muzyka wami zawładnie! ^^

Edytowano przez Octavia Melody
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Może pokazałabyś nam jakiś swój utwór, he?

A teraz pytania.

- Wiesz kto jest na moim Avatarze?

- Wiesz kto to jest Edmund Pevensie?

- Wiesz co to Narnia?

- Jaki jest twój ulubiony kuc z MANE6?

Pozdrawiam,

Timber Sprawiedliwa, druga w kierunku tronu na Ker-Paravelu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin: na start. :portalface:



Zadam ci parę standardowych pytań:
- Lubisz Pinkie Pie?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?
- Luna czy Celestia?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/fanfic?

 

PS:Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie :pinkie:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiesz kto jest na moim Avatarze?

- Wiesz kto to jest Edmund Pevensie?

- Wiesz co to Narnia?

- Jaki jest twój ulubiony kuc z MANE6?

 

- Ktoś z narnii!

- Narnia. :D

- Chodzi o moją szafę w pokoju?

- Nar-... hm... Trudne pytanie, nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Myślę, że Twilight. Jest z nich wszystkich najbardziej "normalna" i wykształcona. Nawet gdyby nie była główną bohaterką, i tak byłby to mój ulubieniec ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ktoś z narnii!

- Narnia. :D

- Chodzi o moją szafę w pokoju?

- Nar-... hm... Trudne pytanie, nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Myślę, że Twilight. Jest z nich wszystkich najbardziej "normalna" i wykształcona. Nawet gdyby nie była główną bohaterką, i tak byłby to mój ulubieniec ^^

Ta osoba na moim avatarze to Skandar, grał Edmunda w adaptacji Narnii

Zdałaś mój test, witamy na pokładzie, baw się dobrze!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- Lubisz Pinkie Pie?
- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?
- Luna czy Celestia?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca
- Fanart/fanfic?

 

- Pinkie kojarzy mi się z budyniem. Budyń dobrze mi się kojarzy, więc Pinkie również ;3

- Quenn Chrystyna :D
- Molestia ;v (a tak szczerze, to Luna, zdecydowanie.)

- Alikorn. Ban-kai, i do dzieła. Lepiej mieć skrzydła i róg niż sam róg ^^

- Fanfic - księga uśmiechu, fanart - wszystkie ze mną! <3

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :D

Nie wypada witać nowych bez jakiegoś prezentu, tak więc trzymaj :cydr::)

Fajnie że jest coraz więcej ludzi co to słuchają niemal wszystkiego, tak samo jak ja :)

Zazdroszczę Ci też twoich umiejętności muzyczny. Sam kiedyś próbowałem coś ogarnąć, ale nie dałem rady :/

Kilka moich standardowych pytań:

1. Lubisz ptaki?

2. Jeśli tak to jakie najbardziej? (jeśli nie to pomiń pytanie)

3. Lubisz Wonderbolts ?

4. Śniły Ci się kiedyś kucyki?

To tyle. Życzę miłego korzystania z forum oraz jak najwięcej postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum i miłej zabawy!

A jakbyś miała jakies pytania lub poprostu chciala pogadać no to Hehesz do usług :rainderp:

pssst. Hehesz gra na gitarze :v

1.Co sądzisz o Manga,Anime?

2.Lubisz żółwie? :3

Kto wie, może kiedyś coś sobie pobrzdękamy ^^

1. Sądzę, że nie daje jest mi osądzać czegokolwiek, lecz sądzę, iż anime "bleach" mówi samo za siebie, ilustrując zajefajność japońskich kreskówek. ;3

2. Tak, jednego mam w szkołe. Zwie się Albert :)

1. Lubisz ptaki?

2. Jeśli tak to jakie najbardziej? (jeśli nie to pomiń pytanie)

3. Lubisz Wonderbolts ?

4. Śniły Ci się kiedyś kucyki?

 

1. Ptaków jako ptaków to nie, lecz zawsze chciałabym latać.

2. ---

3. Jeśli szczerze, to jakoś nie szaleję za nimi... przykro mi...

4. Tak, dwa razy. Bardzo realne sny, w których jestem kucykiem ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rap? Co na przykład? :wow:

Jedynie zagraniczni. Doctor Dre. i Eminem. Jedynie ich utworu jakoś do mnie przemawiają. :)

 

 

Masz żółwia w szkole?

I zwie się Albert?!

Hehesz ma żółwia w domu.

Zwie się Fryderyk. :3

Imię mu wymyślili ludzie z tego foruma.

I Fryderyk ma 6 lat.

Żółwie są fajne.

Kiedyś zawładną światem.

Zobaczycie.

Naszemu żółwiu imię wymyśliła matka... Ten żółw jest lepszy od twojego Fryderyka, ponieważ tak. ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od kiedy grasz na instrumentach?

od 7 lat, lecz tylko 5 pod przymusem rodziców. Przez tamte 5 lat w ogóle nie czułam chęci do gry, i nic przez ten czas nie potrafiłam grać, prócz małych łatwych utworków. Przez następne dwa lata, ojciec zmobilizował mnie, przekonując, że komponowanie jest lepsze od grania coverów, zatem spróbowałam swoich sił w tworzeniu. Teraz jestem na pierwszym roku cyklu czteroletniego (C4) w Państwowej Szkole Muzycznej w Pile. Do dziś komponuję, lecz jest to trudna sztuka, tkóra zajmuje więcej czasu niż stworzenie zwykłego techno lub electro. ;)


Ile lat ma ten TFUJ ŻUŁF?

Tyle co ja :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum!
Można gdzieś posłuchać twoich utworów? Jakies youtube'y, bandcampy, soundcloudy?

 

"i wiolonczeli"

:squee:!

Może poradzić jakimiś wskazówkami klaczkę, która właśnie zaczyna przygodę z tym cudownym instrumentem (jutro pierwsza lekcja, wreeszciee :x)?

 

Jeśli szczerze, to jakoś nie szaleję za nimi... przykro mi...

Umf, szkoda... :c

 

Tyle co ja :D

A właśnie - zdradzisz, jakiegoż roku przyszłaś na świat?

Edytowano przez Spring Apricot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Można gdzieś posłuchać twoich utworów? Jakies youtube'y, bandcampy, soundcloudy?

https://www.youtube.com/user/OfficialOctaviaMusic/videos - to jest mój oficialny kanał. Za parę miesięcy oczekuj pierwszych utworów. :)

 


Może poradzić jakimiś wskazówkami klaczkę, która właśnie zaczyna przygodę z tym cudownym instrumentem (jutro pierwsza lekcja, wreeszciee )?

Jakby to powiedzieć... Wiem jak gra wiolonczela, i potrafię zapisać do niej zapis nutowy, lecz nie gram na niej, gdyż gram na pianinie i aranżuję dźwięki na wiolonczelę. ;X Troszeczkę skłamałam, sorki...

 


zdradzisz, jakiegoż roku przyszłaś na świat?

Milenium :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube....viaMusic/videos - to jest mój oficialny kanał. Za parę miesięcy oczekuj pierwszych utworów. :)

Hmm, no to czekamy! c:

 

Jakby to powiedzieć... Wiem jak gra wiolonczela, i potrafię zapisać do niej zapis nutowy, lecz nie gram na niej, gdyż gram na pianinie i aranżuję dźwięki na wiolonczelę. ;X Troszeczkę skłamałam, sorki...

Szkoda :fluttersad:

Ja właśnie zaczęłam naukę, miałam już dwie lekcje i jest absolutnie genialnie. No, może poza tym że jak na razie smyczek zdecydowanie nie chce ze mną współpracować :v

Edytowano przez Spring Apricot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...