Skocz do zawartości

Smite


niezwyciezony1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

No więc tak: level mam 1, bo zagrałem tylko 1 mecz (małym Wukongiem - nawet dobry jest, ale nim lamię xD zresztą jak w całej grze). Jeśli chcecie pogadać z głosem niczym Klocuch marudnym debilem (pamiętajcie - antyreklama to najlepsza reklama), to macie mój skype: zaraza82pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Gra jest żałosna, tracisz czas na ściąganie. 100% zrzyna z LoLa pod względem skilli (najlepszy żart to Odyn, czyli bezczelne copy + paste Jarvana), , każdego boga danego typu buduje się identycznie, grafika, audio i mechanika walki niczym z gier sprzed dobrych 10 lat... Nawet menu jest obrzydliwe. Poza tym UI, w którym widać wszystko, tylko nie to, co jest potrzebne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Hm, muszę uderzyć się w pierś. Ostatnio zagrałem znowu u znajomego i... Grafika poprawiła się niesamowicie. Chyba wywalili grafików odpowiedzialnych za pierwsze wersje bogów. Które były naprawdę odpychające. A teraz... Teraz faktycznie wyglądają jak bogowie, a nie karykatury. Co prawda dalej grafika jest trochę plastikowa, ale nie wygląda źle, chociaż kreskówkowa grafika LoLa na pewno dłużej zachowa świeżość. Menu też chyba zostało trochę wygładzone i nie straszy pikselami.

Dźwięk też wydaje się znacznie poprawiony.

Dalej pozostaje fakt, że część postaci to kopiuj/wklej z LoLa, ale gra się o niebo lepiej. Teraz można tą grę z czystym sumieniem polecić. Dla zmęczonych LoLem bardzo miła odmiana. Sam zacząłem grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...