Skocz do zawartości

Dźiń dubry i dowidzeńia


Gość Sacred

Recommended Posts

1. Początek


Wszystko zaczęło się późnym latem 2011 roku. Byłem wtedy aktywnym użytkownikiem strony internetowej "leagueoflegends.pl".
Pewnego pięknego dnia, forumowe grube ryby zjednoczyły się, i dla beki ustawiły sobie avatary i sygnaturki z motywami mlp. Było to z deka dziwne, ale jako że jestem typem osoby która ma na wszystko wy*ebane, nie interesowało mnie to ani trochę.

Mijały tygodnie, a spam kucykofych troli zaczynał doskwierać sporej części forum. Tematy sączyły się jadem lanym w stronę bronych, a ci w zamian mieszali z gównem każdego kto powiedział złe słowo o flutershy. Hejtów ciągle przybywało, a tematy nienawiści fanów i antyfanów kolorowych taboretów bawiły mnie coraz to bardziej


2. Narodziny


 Zadałem sobie pytanie: " czemu miałbym się nie bawić z tymi waflami?".
Jako że nie znalazłem odpowiedzi, postanowiłem stworzyć multikonto z kucykową sygnaturką i avatarem. Zacząłem pisać tematy które po krótkiej chwili stawały się polem walki między znudzonymi gimbo nerwusami i obrońcami pastelowej prawilności.

Niestety, z czasem adminom znudziły się wszechobecne kłótnie userów. Jako środek zapobiegawczy, wprowadzili parę zmian do regulaminu forum. Od tej pory każdy temat o konikach był nagradzany sporą ilością %. Cóż, wyłapanie bana przezemnie było tylko kwestią czasu :D. Niestety, modek kutach sprawdził ip i zbanował również moje main konto. Postanowiłem opuścić forum.


3. Stagnacja i powrót


Życie toczyło się dalej. Zamiast pisać brednie na forum zacząłem częściej wychodzić ze znajomymi, poznałem fajną dziewczynę, poprawiłem stopnie. Nie narzekałem na nude, miałem wszystko o czym mogłem pomarzyć. Moje życie to była czysta idylla, dopóki nie odkryłem największego zła na świecie.
4chana.
Gdy się wkręciłem, zaczołem każdą wolną chwilę spędzałem na tym gównie. Najczęściej na /a/, /b/, /v/, /x/ i /i/. W tym czasie kucyki były na każdym boardzie. Pomyślałem sobie " w sumie, czemu ludzie oglądają te kucyki? Najpewniej to jakiś serial a'la władcy much". Obejrzałem odcinek 1 na yt, stwiedziłem że się myliłem a ta bajka to gunwo.

Broniaki zjebaki spamowały 4chana coraz bardziej, więc moot stworzył specjalnie dla nich oddzielną sekcję. Jako że było to nowe podforum, a ja byłem nowym userem, postanowiłem się tam udzielać, mimo że nie miajłem zielonego pojęcia o czym te całe friendship is magic  jest. ku mojemu zdziwieniu, odnalazłem się tam jak w domu. Niektórzy ludzie byli czystymi spier*olinami ,ale większość userów była naprawdę wporzo.


4. Utrata domu


Mijały dni, tygodnie, miesiące, lata, a ja wciąż udzielałem się na /mlp/.
Niestety, nic nie trwa wiecznie. Podforum zaczeło upadać, tematy beta/cringe zostały zastąpione pedalskimi odpowiednikami aka "colt cuddler" czy inne "diaper thread". Nawet w "battle thread" zaczęto się podniecać setkami figurek na biurku czy plakatem z rarity na ścianie. Straciłem swój dom.


5. Przeprowadzka


Nie mając nic do roboty zacząłem szukać nowej internetowej famili. W międzyczasie przeczytałem ff sillent ponyvill i cupcake z fge. Ogólnie, for glorious equestria spodobało mi się, zwłaszcza dramy wśród administracji :kappa: . Niestety, nie posiadali forum więc nie mogłem wykazać się swoją elokwencją i zajebistością.

W komentarzach fge często powtarzała się strona "mlppolska". Nie mając nic do stracenia, założyłem tam konto.


6. Zadomowienie się


 Chciałem zrobić dobre wrażenie, więc podzieliłem się z wami moimi ulubionymi tematami z 4chana. Niestety, w pierwszej godzinie dostałem 3pkt za "spam". Madmike to kretyn i chyba nie rozumie, że jeżeli ktoś ma 3 posty na forum, to nie jest spamerem. Pomyślałem sobie "eee tam, i tak zaraz wygaśnie, nie ma sensu robić afery". Minoł tydzień. Stałem się forumowym ulubieńcem wszystkich zdrowych na umyśle ludzi. Niestety, nóżka powinęła mi się podczas komentowania najnowszego odcinka brohoofa. Dostałem 6pkt (znowu od madmike) za "treści rasistowskie". Owszem użyłem paru mocnych słów w stronę cloperów, ale nie wiedziałem że są oni odrębną rasą X].
Pierwszego bana dostałem za "spam" od dolara. Nie był to ban z którym bym się zgadzał, ale miałem wtedy strasznie zabiegany okres w życiu, więc i tak nie miałem czasu na pisanie.Ban wygasną po miesiącu. Niestety, w dniu odblokowania konta na dzieńdobry dostałem warna 1pkt od madmike za zgłoszenie postu zegarmistrza w którym napisał parę wulgaryzmów. Cóż, ręka ręke myję. Był do dzień od którego przestałem szanować kolorowych z mlppolska.


7. Kłopoty


Jakoś egzystowałem na forum, ale zacząłem dostrzegać narastający poziom spier*olenia forumowiczów. W tym momencie pragnę przede wszystkim pozdrowić użytkownika masterbezi i innych "strasznie ukaranych przez los" broniaczków którzy szanują bardziej wymyślonego kucyka od prawdziwego człowieka XD.
Mój mózg dał mi bardzo ważnego questa - "zostań modem mlppolska i ukarz skorumpowanych". Aby dojść do tego celu, chciałem stać się rozpoznawalnym i tchnąć życie w forum. Nie odpowiadało mi że jedyne tematy w których coś się dzieje to te z tagiem [zabawa]. Niestety, inkwizycja chyba znała moje plany, ponieważ ciągle dawała mi warny za "inne". Gdy dostałem kolejnego bana, postanowiłem poprosić o pomoc admina. Niestety, wtedy jeszcze nie wiedziałem, że nawet ojciec forum robi loda innym kolorowym.


8. Porażka


Wysłałem maila do administracji forum. Zostałem jednak całkowicie olany. Przez cały miesiąc nie wiedziałem czy moja odpowiedź doszła, czy też nie. Założyłem multi konto aby zapytać się admina o te sprawę na pw. Na pytanie, czy mail doszedł, odpisał mi "doszedł ale nie chciało mi się odpowiadać" po czym zbanował multikonto.
Ban w końcu wygasł a ja korzystając z moich niebywałych zdolności w gimpie stworzyłem te oto sygnaturkę . Po około 2 godzinach kulturalnych rozmów z ludźmi na forum dostałem z dupy 10pkt od tarretha. Według niego moja sygnaturka "działa na szkodę forum". Było to co najmniej chamskie, więc zgłosiłem to znowu do admina, lecz ten znowu mnie olał. Grzecznie poczekałem następny miesiąc. Wczoraj wygasł mój ban. Napisałem parę nic nie znaczących postów, a wieczorem dostałem kolejnego bana, tym razem nawet bez podania przyczyny. To już mnie nie lada wkurzyło więc zrobiłem parę multikont aby wyjaśnić tę sprawę. Cóż, ręka ręke myje, a arek dostał permę za tworzenie multi kont. Jaki jest morał tej historii? Na forum panuje komuna i cenzura. Sajonara misiaki, będe tęsknić.

Link do komentarza

Cóż..nie wiem co powiedzieć widząc tego typu wątek powitalny. Właściwie śmiem wątpić, że to jakieś powitanie. Brzmi na pożegnanie. 

Ale, ale. 

Nie ogarniam do końca tematu więc nie wiem ile jest prawdy w całej tej opowieści wiem jednak, że Arkadiusz Fuks pisał posty obraźliwe nie raz i nie dwa. Nie dziwię się, że dołączył do grona heretyków. To pozwala mi twierdzić, że wszystko co napisałeś jest wyolbrzymione lub nieprawdziwe. Zatarłeś ważne fakty, czyż nie? 

 

Tak czy siak nie ukrywam, że na forum jest wielu bufonów, którzy psują atmosferę. Znam dwa fora mlp. Jedno to to: poważne, pilnowane przez twardą (ha ha..) rękę moderacji, którzy banują za byle co, a prawdziwe chamstwo olewają (często, nie zawsze) i drugie, które znam mniej, ale już widzę, że atmosfera jest milsza, wątki luźne, zabawne, poważne oczywiście też, a administracja dba by nikt nikogo nie obrażał i było dobrze.

Ale i tak lubię to forum  :dunno:

Link do komentarza

Cóż..nie wiem co powiedzieć widząc tego typu wątek powitalny. Właściwie śmiem wątpić, że to jakieś powitanie. Brzmi na pożegnanie. 

Ale, ale. 

Nie ogarniam do końca tematu więc nie wiem ile jest prawdy w całej tej opowieści wiem jednak, że Arkadiusz Fuks pisał posty obraźliwe nie raz i nie dwa. Nie dziwię się, że dołączył do grona heretyków. To pozwala mi twierdzić, że wszystko co napisałeś jest wyolbrzymione lub nieprawdziwe. Zatarłeś ważne fakty, czyż nie? 

 

Tak czy siak nie ukrywam, że na forum jest wielu bufonów, którzy psują atmosferę. Znam dwa fora mlp. Jedno to to: poważne, pilnowane przez twardą (ha ha..) rękę moderacji, którzy banują za byle co, a prawdziwe chamstwo olewają (często, nie zawsze) i drugie, które znam mniej, ale już widzę, że atmosfera jest milsza, wątki luźne, zabawne, poważne oczywiście też, a administracja dba by nikt nikogo nie obrażał i było dobrze.

Ale i tak lubię to forum  :dunno:

My mamy złych adminów? A skąd... :derp:

O ile jestem na forum dwa lata, widywałam Ciebie, Arkadiuszu wiele razy, i widziałam że obrażałeś, i to nie tylko sygnaturą, itp.

Link do komentarza

i widziałam że obrażałeś,

screen or didnt happen.

Dostałem raz za wyzywanie clpoperów i to wszystko .

 

 

Btw, miałem prawie 50 pkt reputacji więc musiałem być kochany :jedrula:

 

Bierzecie to forum za poważnie, przecież to miejsce o gadaniu o kolorowych kucykach, a wy spinacie tyłki o wszystko, jednocześnie ignorując prawdziwe chamstwo :v

Edytowano przez Sacred
Link do komentarza


My mamy złych adminów? A skąd...

 

Nie mówię o adminach. Nie znam przypadków by się nie sprawdzali. Chodziło mi o moderację raczej. Są to sporadyczne przypadki, gdy coś z ich zachowania uznawałam za niestosowne jak np. zamknięcie wątku o homo. To było najbardziej niedojrzałe z posunięć. Ale cóż. O takich przypadkach mówię. 

 

Nie zmienia to faktu, że Arkadiusz żali się choć nie ma racji. Nie obrażałeś jedynie cloperów. O ile dobrze pamiętam to w wyżej wspomnianym wątku też widziałam niezbyt przyjemne komentarze z twojej strony (albo mi się coś popier..liło). 

Link do komentarza

Z wpisu w ostrzeżeniu wynika, że otrzymałeś perm-bana. Stąd nastąpiły kolejne, kiedy zszedł ten pierwszy - swoją drogą, to że zszedł musiało wynikać z pomyłki technicznej. A multikonta tradycyjnie banuje się z miejsca.

 

Tego póki co nie zablokujemy, sprawa zostanie ponownie rozpatrzona, poprosimy o wyjaśnienia w sprawie "olania cię" i otrzymasz stosowne wyjaśnienie, razem z ostateczną decyzją. O ile naturalnie jeszcze Ci na tym zależy.

 

Edit: Szlag, zareagowałem za późno... poczekamy na następne.

Edytowano przez Dolar84
  • +1 2
Link do komentarza

Przeczytałam wszystkie te spoilery. Są prawdziwe, albo i nie - i tak nie rozumiem jednego. Z tych spoilerów wynika, że rejestrowałeś się na forach kucykowych oraz pisałeś posty związane z kucami dla trollingu i zaspokojeniu własnych potrzeb ukazywania się w internecie... Sugerując się moim tokiem myślenia, jesteś antybronym który zarejestrował się na forum dla bronych, chcąc jedynie nim zawładnąć i zniszczyć? 

Jeśli nie, proszę o wytłumaczenie, ponieważ chyba coś przeoczyłam i źle zrozumiałam. Trudny temat, lecz ciekawy. Ciekawa jestem zakończenia :3.

 

PS. Przed przeczytaniem spoilerów, zatytułowałeś je np. słowami: "Utrata domu", "Kłopoty" czy też "Porażka". Przeraziłam się, że jesteś kolejną osobą, która przez internet zniszczyła sobie życie... :( Ty trollu! Twój plan nadal idzie na przód. Robisz dookoła Ciebie aferę, co Ci da jeszcze więcej radości, a takie małe osóbki jak ja, będą przejęte, nie wiedząc co się tak naprawdę dzieje, i czy to jest w ogóle na poważnie...

  • +1 1
Link do komentarza

O ile dobrze pamiętam to w wyżej wspomnianym wątku też widziałam niezbyt przyjemne komentarze z twojej strony

Zarzucasz mi straszne czyny nie będąc nawet pewna że to ja? To Ty tu jesteś tą złą.

 

 

Z wpisu w ostrzeżeniu wynika, że otrzymałeś perm-bana

Od moda który sam teraz ma bana za nadużywanie władzy (lol moje maile w pewnym sensie podziałały).

 

 

pisałeś posty związane z kucami dla trollingu i zaspokojeniu własnych potrzeb ukazywania się w internecie.

Nie chodzi o to, na początku trolowałem na innych forach 4fun mimo że nigdy nie ciekawiła mnie bajka. Nie jestem powiązany z serialem, tylko z fandomem.

 

jesteś antybronym który zarejestrował się na forum dla bronych, chcąc jedynie nim zawładnąć i zniszczyć?

 

Ukaranie skorumpowanych to naprawianie, nie niszczenie :v

 

 

Witam na forum i baw się dobrze :P

Dźinkować :3

 

 

 

Ps

To nie tak że te multikonta robię wam nazłość 26vg.jpg

W sprawie warnów nie da się z wami inaczej dogadać 26vg.jpg

Edytowano przez Czyściec
  • +1 4
Link do komentarza


Od moda który sam teraz ma bana za nadużywanie władzy (lol moje maile w pewnym sensie podziałały).

 

W sumie to nie tak... Twoje maile nie miały o to wpływu, jednakże sam fakt wydarzenia odblokował pewien korek.

 

A tak poza tym to baw się dobrze na forum! Życzę Ci pomyślnego rozwiązania tej sprawy :D(jednakże warn w pewnym stopniu się należał według mnie... ale cóż, tak i nie.)

  • +1 1
Link do komentarza

Chyba tak już jest na naszym forum, że prędzej czy później trolle lądują na księżycu, bez względu na popularność, znajomości, wcześniejszy wkład w życie forum czy też inne przymioty... (czego przykładem są choćby Syskol i Hayate, przebywający obecnie na wieczystych lunarnych wczasach) dlatego też nie widzę powodu, aby w jakiś sztuczny sposób przyspieszać ten naturalny proces, np. wlepiając % za rzekome podszywanie się pod administratora -__-

 

Serio?! Jak dla mnie podciąganie tej sygnaturki, o której mowa, pod tak kontrowersyjny punkt jak "szkoda dla forum" jest, delikatnie rzecz ujmując, przesadzone. Rozumiem jeszcze odebranie tego jako trolling, dezinformację, ale szkoda dla forum? Aż tak się ono zatrzęsło? ;_;

 

No~ ale to były tylko moje 4 grosze, a tymczasem widzę, że nowemu multikontu fuksa się powodzi... powodzi na tyle, aby zostać... Grafikiem?

 

bVYxv.jpgbVYxv.jpgbVYxv.jpgbVYxv.jpg WTH?! O_O  

...no i tym samym pobić rekord w najszybszym przyjęciu do ekipy względem daty rejestracji xP lol, bordel tu jak na MLK! xD

Edytowano przez DiscorsGreyjoyBass
  • +1 1
Link do komentarza

Fakt, wypadało by to wyjaśnić.

Że grafik to tylko missclick, miało być heretyk w panelu jedno obok drugiego a robiłem na szybkiego bo się śpieszyłem xD

 

A co do działania na szkodę.

Fuks zarówno w sygnaturze, jak i w skasowanej informacji profilowej, podawał się za administratora na tymże forum(tak, to o to poszło, a nie o jego nieudolne wręcz próby obrażenia kogokolwiek). Podszywanie się pod administrację było, jest i będzie karane jako działanie na szkodę forum, bo nie oszukujmy się, jeśli widzę jaki idiota jest adminem, to z forum wolę nie mieć nic wspólnego.

I właśnie za to wyłapał od Tarreta perma(kolejny zwykły z rzędu ban z jego poprzednimi zsumował mu się na perma[tak, jeśli ktoś łapie kilka banów, jeden za drugim, to potem rozpatrujemy perma]). Tyle tylko, że Tarreth ze swoimi "wielkimi" umiejętnościami dał "perma" na 30 dni, a po 30 dniach, standardowo, ten zszedł, mimo że był zapisany jako perm(kwestia kliknięcia 2 guziczków i wszystko było by tak, jak powinno ale nieeeeee po co). Zatem jak tylko zobaczyłem osobę na forum z wyrokiem "Perm", zgłosiłem to do Technicznego a on z kolei zadziałał zgodnie z moją prośbą.

Z kolei każde kolejne multikonto tylko pogrążyło naszego "inteligentnego" kolegę, ponieważ zamiast założyć konto i  kulturalnie napisać coś inteligentnego w Księdze zażaleń(na początek przeprosiny by nikomu nie zaszkodziły), on wolał wykrzykiwać obelgi i pomówienia w stronę każdego kto miał lub mógł(nie patrzył za bardzo w kogo ciska łajnem) mieć do czynienia z jego banem, obrażając nie tylko moderację ale też Technicznego i randomowych, nawiniętych użytkowników.

 

Wniosek z tego taki, że jako jednostka przedstawiająca nie tylko zerową ale wręcz ujemną wartość dla forum, do odwołania, Fuks tu nie wróci.

Oczywiście ma szansę się odwołać od tej decyzji(każdemu przysługuje takie prawo) ale z jego zachowaniem jest to raczej formalność nie warta uwagi.

 

Myślę że to wyjaśnia wszystkie pozostawione kwestie, zatem temat nadaje się już tylko do arch.

  • +1 3
Link do komentarza

Fuks zarówno w sygnaturze, jak i w skasowanej informacji profilowej, podawał się za administratora

Oj tam nie sądziłem że samozwaństwo jest takie złe :fluttercry2: Nie chciałem nikomu zrobić krzywdy.

 

 

tak, to o to poszło, a nie o jego nieudolne wręcz próby obrażenia kogokolwiek

Jakieś screeny czy cuś? Jak narazie tylko ja tu jestem obrażany :stare:

 

 

kolejny zwykły z rzędu ban z jego poprzednimi zsumował mu się na perma

Oto lista wszystkich moich warnów, zrobiona w dzień dostanie permy Miałem złe przeczucia więć się przygotowałem XD.

Jak widać na obrazku, jestem na tym forum od listopada, a wyłapałem tylko 2 bany. Dla czego dwa? ponieważ tarreth wlepił mi bana TYLKO ZA SYGNATURKĘ, a według forumowego regulaminu, mam tydzień na usunięcie jej. Wciąż uważam że tarreth obdarzył mnie prezentem dla podbudowania własnego ego.

I nie łącz warna od Ciebie z warnem od tarretha. Za informacje profilowe dostałem zasłużonego bana, którego grzecznie odsiedziałem :ming:

 

zgłosiłem to do Technicznego

Kapusta głowa pusta :awesomeface:

 

 

Z kolei każde kolejne multikonto tylko pogrążyło naszego "inteligentnego" kolegę, ponieważ zamiast założyć konto i kulturalnie napisać coś inteligentnego w Księdze zażaleń

Pytałem się na sb co zrobić gdy zostało się obdarowanym %% za nic. Powiedzieli mi że muszę napisać maila do administracji. Reszte historii znacie :v

 

 

on wolał wykrzykiwać obelgi i pomówienia w stronę każdego kto miał lub mógł(nie patrzył za bardzo w kogo ciska łajnem) mieć do czynienia z jego banem

Konkrety może jakieś? Nie przypominam sobie żadnego "ciskania łajnem".

 

jako jednostka przedstawiająca nie tylko zerową ale wręcz ujemną wartość dla forum, do odwołania, Fuks tu nie wróci.

Ciągle mówisz jaki to ja jestem zły, a jedyne co robisz to obrażanie mnie. Sprawdź sobie tematy zakładane na moim kochanym main koncie, i powiedz mi że nie starałem się ulepszać forum na którym 90% postów jest w tematach od zabawy :pbat:

 

Fuks tu nie wróci.

Jak narazie nikt nie udowodnił mi winy, więc nie skazuj mnie od razu na szubienice. Nie jesteś jedyną osobą która o tym decyduje :megusta:

 

 

Ps. Pozdro dla moda który zbanował mnie gdy pisałem posta X}

Niestety jestem bardzo mądrym arkiem, więc przed wysłaniem zrobiłem kopię :v

Edytowano przez Pistoletov
  • +1 2
Link do komentarza

Zarzucasz mi straszne czyny nie będąc nawet pewna że to ja? To Ty tu jesteś tą złą.

 

 

Od moda który sam teraz ma bana za nadużywanie władzy (lol moje maile w pewnym sensie podziałały).

 

 

Nie chodzi o to, na początku trolowałem na innych forach 4fun mimo że nigdy nie ciekawiła mnie bajka. Nie jestem powiązany z serialem, tylko z fandomem.

 

Ukaranie skorumpowanych to naprawianie, nie niszczenie :v

 

Dźinkować :3

 

 

 

Ps

To nie tak że te multikonta robię wam nazłość 26vg.jpg

W sprawie warnów nie da się z wami inaczej dogadać 26vg.jpg

NIE MA ZA CO :evilshy:   Wiem, jestem tępa, bo to nie mój post, ale to napisała moja siostra. W każdym razie witaj na forumie ( Ofiara, Ofiara! :awesomeface: )

Edytowano przez Seina
  • +1 1
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...