Skocz do zawartości

Ink Pots


Sowenia

Recommended Posts

Być może część z was natknęła się na kanał tejże utalentowanej persony bądź na jej konto na Deviantarcie. Jeśli nie to zapraszam do przeglądnięcia. 

 

Konto na youtube: https://www.youtube.com/channel/UCwceSpbMQfbuiPmGSJTRhGQ

Konto na deviantart: http://assassin-or-shadow.deviantart.com

 

Dobrze. to teraz wypadałoby wyjaśnić dlaczego postanowiłam stworzyć wątek zachwalający tę artystkę. Odpowiedź jest prosta. Uważam, że ma duży talent i należy do listy moich ulubionych fandomowych artystów. Bardzo podoba mi się jej kreska i sposób w jaki wyraża emocje rysowanych przez siebie postaci. Do tego lubi szalone i mroczne rzeczy, a więc zasługuje na kolejny plus ode mnie. 

 

Jednakże me serce podbiła seriami filmików na youtube, tak zwanych animaticów. Przedstawia w sposób rysunkowy znane musicale. Obecnie ukończyła serię Doctor Pinkie and Miss Hyde i wzięła się za Count of Monte Cristo (albo Count of Monte Rainbow jak napisała na dA pod najnowszym obrazkiem~). Osobiście bardziej przypadła mi do gustu druga seria, ale obie są po prostu epickie i myślę, że należy zareklamować jej twórczość. 

 

Także dosyć tego gadania na razie. Oglądajcie, mówcie jak wam się podoba, dyskutujcie na temat jej prac  :fluttershy5:

 

Nie jestem pewna czy to odpowiedni dział. Jeśli nie to proszę o przeniesienie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, najnowszy film bije wszystko na głowę. Ta muzyka, mimika, emocje~ No cudo!  :yay:

Ale mam jedno 'ale' co z resztą jej napisałam. Ktoś kto nie zna Hrabii Monte Cristo może się poczuć skonfundowany tym nagłym skokiem. Ale w sumie potem przesłuchałam wszystkie piosenki z musicalu i one też niewiele tłumaczą. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, najnowszy film bije wszystko na głowę. Ta muzyka, mimika, emocje~ No cudo! :yay:

Ale mam jedno 'ale' co z resztą jej napisałam. Ktoś kto nie zna Hrabii Monte Cristo może się poczuć skonfundowany tym nagłym skokiem. Ale w sumie potem przesłuchałam wszystkie piosenki z musicalu i one też niewiele tłumaczą.

Ja obejrzałam film i wszystko zrozumiałam. Tylko teraz znam zakończenie. D:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja obejrzałam film i wszystko zrozumiałam. Tylko teraz znam zakończenie. D:

 

Z jednej strony popsułaś sobie zabawę, ale z drugiej..nie, w sumie nie xD Ja i tak będę musiała obejrzeć drugą część filmu by wiedzieć jak to się dalej potoczyło. Wątpię by Ink Pots zawarła w dwóch częściach tak wiele treści. Zwłaszcza, że jest uzależniona od musicalowych piosenek. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...