Skocz do zawartości

Poszukiwani współpracownicy przy tworzeniu serwera


Kuracyja

Recommended Posts

Dobry dzień.

 

Więc tak oto postanowiłem sobie założyć serwer MC, i potrzebuję pomocników do jego stworzenia. Jeśli się dobrze spiszą, to czemu by nie dodać ich do administracji?

 

Wymagania:

-> non-premium bądź premium

-> 1.7.2

-> Ogarnianie (obowiązkowe!)

 

Wymagania nieobowiązkowe:

-> Umiejętność edycji Permissions (taka osoba się przyda!)

 

Przy zgłoszeniach proszę o podanie nicka - podczas robót obowiązuje whitelista!

 

Jeśli są jacyś zainteresowani, to prosiłbym pisać na priv. IP będzie podane po zaakceptowaniu zgłoszenia.

 

Lista współpracowników:

PanMinish

Yax

Mephisto Pheles

Camed

Aretra

Edytowano przez Kucykujący Kuracyja
  • +1 2
Link do komentarza

Czemu non-premium jest wymagane? .-.

 

 

A co do permisji, byłem kiedyś adminem na jednym serwerze (serwer upadł z powodu zbyt drogiego hostingu. Nie wznowiono go niestety) więc ogarniam. Ale zależy jakie są pluginy. Bo nie znam każdego jaki istnieje.

 

1. Miało być, że obydwa akceptowane., a wyszła plątanina ;_; Już poprawiłem. (No chyba że tylko premium, wtedy jeszcze raz zmienię)

 

2. Pluginy? Główny jest na frakcje (Factions), jest jeszcze AuthMe, Essentials (+ Essentials Spawn), WorldEdit, WorldGuard.

 

Na Hamachi ten serwer ?

 

Nie. Postawiłem go na dosyć znanym hostingu, w ramach promocji -50%. Poza tym, ściągnięcie Bukkita na peceta wymaga kopania w internetach (amerykańska ustawa DMCA zadziałała i ze strony Bukkita nie da się ściągnąć nowszych wersji).

Edytowano przez Kucykujący Kuracyja
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Co do spawnu - niestety muszę poinformować, że pierwszy został zgriefowany... ściągnąłem więc z internetów inny i wprowadziłem w czasie robót whitelistę. Potrzebne mi są nicki wasze.

 

Aretra - modów NIE MA. Są tylko pluginy.

 

Coosh - bardzo chętnie przyjmę :)

 

I taka jedna mała uwaga - na PW poszły już niezbędne komendy do Permissions. Prosiłbym o napisanie pliku.

Edytowano przez Kucykujący Kuracyja
Link do komentarza
  • 2 months later...

Mógłbym dołączyć ? Na 2 ogólnych serwerach bywałem adminem ( obie niestety już dawno niedostępne ),

a na jeszcze jednym pełniłem funkcję budowniczego, więc co nie co umiem budować :P

 

Dobrze, ale póki nie mam plików nic się nie ruszy :/

 

Skoro nadal aktualne... Mogę pomóc...

 

Chętnie przyjmę :) Jaka forma?

Link do komentarza
  • 5 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...