Skocz do zawartości

ON [Voilence] [Adventure]


Pawlex

Recommended Posts

Jak na razie zapowiadają się nudne wakacje, więc postanowiłem spróbować swoich sił w pisani fanficów.

Historia opowiada o losach Alikorna, który postanowił badać istoty nazwane "Oni" Nie idzie mu to za dobrze. Wkrótce jedna z tych istot oferuje mu propozycję.

Prolog

Rozdział 1

(jest to 1 fanfic jaki pisze więc nie oczekujcie towaru z najwyższej półki :-/)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No cóż powiem tak. Nie jestem wielkim pisarzem ale, fajnie by było gdybyś dodał więcej opisów (łatwiej sobie wyobrazić scenerie, wygląd postaci) i moim zdaniem, nie pisz kilka razy nazwy postaci jak w tym wyrażeniu "- Gdy Blaze to usłyszał, ze złości zbił lustro. Dźwięk tłuczonego szkła trochę go uspokoił. Udał się do salonu, gdzie na stole zobaczył pewien zapieczętowany list. Blaze obadał go, po czym otworzył i zaczął czytać krótką treść." według mnie jest to niepotrzebne bo w domyśle wiemy kto wykonuje czynność (zamiast "Blaze obadał go" mógłby być np. Kuc starannie obadał kopertę) ale to tylko moje nic nie znaczące zdanie... Aha... jeszcze jedno słowo krytyki... w niektórych miejscach odczułem że pisałeś na siłę nie rób tego (jeśli się mylę to zapomnij o tym co napisałem) Poza tym historia jest całkiem ciekawa a sami "Oni" wydają mi się na tyle ciekawi że warto kontynuować opowieść. Czekam na więcej i życzę weny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...