Skocz do zawartości

Krakowski Pony Meet 12.1 "Zima rusza z kopyta!"


sz6sty

Recommended Posts

Kochani! Już 7. grudnia, odbędzie się wyjątkowa impreza dla wszystkich fanów kucyków, w każdym wieku!

Kinga "Pingwinowa" Cabała i Monika "Ailish" Filipiak z grupy D'n A oraz Fundacja Polskich Bronies "Canterlot" mają zaszczyt zaprosić Was do Krakowa na mikołajki, aby wspólnie odkrywać magię przyjaźni i bawić się w świątecznej atmosferze!
- Ci łaknący wiedzy, będą mogli wysłuchać prelekcji i paneli tematycznych poświęconych przeróżnym zagadnieniom
- Ci spragnieni wyzwań, będą mogli sprawdzić się w konkursach i turniejach
- Ci, którzy będą chcieli się sprawdzić w sztuce, będą mogli doskonalić swój talent i poznać nowe techniki od doświadczonych artystów prowadzących warsztaty
- Ci głodni rozrywki, będą mogli skorzystać z szerokiej oferty konsol i gier planszowych
- Ci najmłodsi, będą mogli wziąć udział w atrakcjach przygotowanych specjalnie dla nich, gdzie pod okiem profesjonalnych animatorów, będą mogli bawić się wspólnie
Ponadto meet jest organizowany właśnie po to, by Bronies z całej Polski mogli się wzajemnie poznać i z okazji mikołajek wymienić się prezentami ze starymi jak i nowymi znajomymi. Najważniejsze to mieć uśmiech na twarzy i nie bać się innych (nie ważne jak dziwni się wydają), a gwarantujemy nawiązanie nowych znajomości, a może nawet przyjaźni…
 
Możemy też ogłosić, że udział w imprezie potwierdził pewien bardzo wyjątkowy gość - Mikołaj, który zapowiedział niespodzianki dla dzieci i tych starszych :) 

Więcej informacji i rejestracja są dostępne na stronie imprezy

Wydarzenie na Facebooku

Jeśli chciałbyś wygłosić jakąś prelekcję, bądź przeprowadzić atrakcję, zapraszamy do wypełnienia formularza znajdującego się tutaj. Twórcom atrakcji zapewniamy:
– zwrot opłaty akredytacyjnej (60 min. – 50%, 120 min – 100%)
– kawę / herbatę
– zimne napoje
– zimny poczęstunek
 
Jeśli jesteś zainteresowany pracą wolontariusza, zapoznaj się z tą stroną

Zapraszamy i do zobaczenia w grudniu !
Edytowano przez sz6sty
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Właśnie ruszyła rejestracja!
Zapraszamy na stronę imprezy, aby zgłosić swój udział i zapewnić sobie miejsce przy naszym gościu specjalnym - św. Mikołaju 

Przypominamy, że jeśli chcesz mieć identyfikator z własnym awatarem, koniecznie zarejestruj się i dokonaj przedpłaty do 30.11.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Kochani!
Chcielibyśmy Was poinformować, że z przyczyn od nas niezależnych, jesteśmy zmuszeni przenieść naszą imprezę na inny dzień. Nie bójcie się, nie jest to odległa data, przesunięcie jest zaledwie jednodniowe.
 
Krakowski Pony Meet 12.1 odbędzie się 7 grudnia (w niedzielę) w godzinach 8:30-18:00
 
Dla wszystkich, którzy przyjadą już w sobotę, przygotowany będzie program zwiedzania Krakowa oraz wspólne wyjście na przysłowiową babeczkę. Nocleg z soboty na niedzielę będzie zorganizowany na zasadach gościny w mieszkaniach krakowskich bronies, więc jeśli ktoś chciałby z niego skorzystać, niech wypełni odpowiedni formularz.
 
Przepraszamy jeśli zmiana terminu komuś burzy plany, jednakże zapewniamy, że niedzielny termin, sprawi 20% więcej zabawy!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Warto mieć plan B, C, D i nawet E. Po raz pierwszy w życiu planowanie na zapas się przydało. Powiem więcej, nawet cieszę się z tej drobnej zmiany, bo pozwoli mi nieco zaoszczędzić na transporcie. Niestety ma też ona swoje minusy w postaci konieczności opuszczenia meeta godzinę wcześniej, albo wybrania pociągu o piątej rano w poniedziałek (co niestety odpada). Pozostaje więc tylko kilka pytań, mianowicie:

1.Czy plany nie ulegną zmianie do 18.11? 

2.Czy do tego czasu będzie znany program?

3.Czy można ewentualnie liczyć na nocleg z 05 na 06? ( nie jest mi to ani trochę do szczęścia potrzebne, tylko do wybrania pociągu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1.Czy plany nie ulegną zmianie do 18.11? 
- nie przewidujemy żadnych zmian

 


2.Czy do tego czasu będzie znany program?
- program zostanie ogłoszony najpóźniej tydzień przed imprezą

 


3.Czy można ewentualnie liczyć na nocleg z 05 na 06?
- nie jesteśmy niestety na tą chwilę w stanie zagwarantować noclegów z piątku na sobotę
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak nakazuje tradycja meet’ów krakowskich, zostanie przeprowadzona i tym razem aukcja charytatywna, na której będzie można wylicytować ciekawe pamiątki!

Tym razem z okazji zbliżających się Świąt, za pieniądze z aukcji, zostaną zakupione dary dla Domu Samotnej Matki przy ul. Przybyszewskiego 39

Osoby, które chciałyby ofiarować coś na rzecz licytacji, prosimy po prostu przynieść swój podarek na imprezę i zostawić go w punkcie informacyjnym przy wejściu do szkoły.

Przypominamy też, że jeśli ktoś chciałby zgłosić swoją prelekcję, lub panel tematyczny, może to zrobić tylko do piątku:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze już jestem po całym procesie, (swoją drogą mogliście dać opcję przelewu, ale jakoś se dałem radę) więc mogę co nieco powiedzieć. Dostajesz kod i on przekierowuje cię na stronę płatności Paypal, lub kartą (moja niestety nie obsługuję płatności internetowych. ***** ING). Jeśli się zarejestrujesz, a nie zapłacisz, to czeka cię płatność przed wejściem na Meeta. A jak tak randomowo przyjdziesz bez rejstracji, to nie wiem. Na Ambermeecie, z tego co pamiętam, to można było wejść bez rejestracji, ale po zapłacie stosownej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A! I drugie pytanie! Ta przedpłata to na jakiej zasadzie działa? Zapłacę - to mogę iść bo mam identyfikator, nie - to nie? 

Przedpłata = masz swój prywatny avek

Brak przedpłaty = nie masz własnego avka i płacisz przy wejściu :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...