Skocz do zawartości

Krakowski Pony Meet 12.1 "Zima rusza z kopyta!"


sz6sty

Recommended Posts

To i ja może coś dodam od siebie.

Był to mój trzeci meet w ogóle i pierwszy na który to dotarłem bezbłędnie, co jest już jakimś osiągnięciem, bo wcześniej zdarzało mi się trochę pobłądzić... Meet wypadł dość dobrze. Jestem z niego zadowolony.

Na panelach, na których udało mi się być od początku, spędziłem miło czas i nie mam powodów do narzekań. Wszechobecne do kupienia kucykowe gadżety były dość różnorodne i było z czego wybierać. Jednak brakowało mi naklejek. Uwagę przyciągała za to olbrzymia Luna, za ponad 1000 zł (chyba 1500 dokładniej, ale nie jestem już tego pewien). Pytałem kilku obecnych na meetcie, czy damy radę się złożyć na tego pluszaka. Niestety mimo usilnych chęci nie daliśmy rady zebrać tej kwoty. Wziąłem też udział w turnieju FiM. Nigdy w to nie grałem, ale taktyka, by klikać przypadkowe przyciski prawie pozwoliła mi przejść przez pierwszą rundę. Bardzo dobrze zapadło mi w pamięć kółko anonimowych bronych... to znaczy panel "Jaki wpływ miał na nas serial". Nie mogłem się oprzeć wrażeniu, że uczestniczę tam na jakimś spotkaniu AA. Aukcja charytatywna też spoko. Trochę żałuję, że nie pokusiłem się o strój Discord'a, no ale mogę winić za to tylko siebie. A mikołajki to czysta epickość. Obsypywanie uczestników cukierkami i Mikołaje na motorach (czy tam skuterach, nie widziałem dokładnie bo stałem daleko :P). Miałem też przyjemność spotkać i poznać osoby, które znałem jedynie z forum i utrzymuję z nimi mniejszy lub większy kontakt.

Tak więc to tyle ode mnie. Pozostaje mi czekać na kolejny meet, bo chętnie się na nim pokażę  :D

Edytowano przez Kacpi01_PL
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego by tu zacząć...

Meet był bardzo fajny i byłby jeszcze fajniejszy gdybym był na większej ilości atrakcji, zamiast przesiedzieć prawie całego meeta w sali z grami (jedynie gdzie się w ogóle ruszyłem to na odgadywanie ponifikacji, łapanie cukierków od mikołajów i na końcówce panelu o tym jaki wpływ miał na nas serial), ale to jest akurat tylko i wyłącznie moja wina. Ale też było warto tam spędzić czas chociażby dla okazji zagrania na oryginalnym NES'ie (i próbować dostać się do World -1 w Mario), kto wie może taka okazja mi się już nie zdarzy nigdy (no chyba że ten NES jest co meeta, wtedy to zmienia postać rzeczy). Ale dość już gadania o moich przeżyciach nołlajfa i przejdźmy do ludzi, którzy tam byli. Cóż tutaj też się nie zawiodłem. Co prawda mało odzywałem się do kogokolwiek (bo jedynie do Hartmann'a i dwójki bronych, których nicków/imion nie znam bo z powodu mojej choroby nie byłbym w stanie ich odczytać [sorry chłopaki]), ale reszta ludzi wydawała się lub na prawdę była bardzo fajna. Niestety nie obyło się bez minusów. Jednym z nich jest lokalizacja, która wg mnie była... kiepska. To znaczy się byłaby kiepska gdybym chciał coś zjeść po za terenem meeta, ale że przez cały okres trwania imprezy nie byłem głodny to powiedzmy że ten minus jest praktycznie niezauważalny w tej sytuacji. Drugim moim zdaniem minusem jest granie w FiM na ekranie od laptopa( przynajmniej w wolnym graniu bo niby był tam jakiś rzutnik, ale nie widziałem żeby ktoś go używał), ale to już jest mój osobisty przypadek związany z moimi problemami, chociaż nie zmienia to faktu że lepiej by było podłączyć do telewizora czy czegoś tam. Jak na mój pierwszy meet było wspaniale. Teraz tylko czekać na kolejnego, które mam nadzieję że będą tak samo dobre, albo nawet lepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja dorzucę swoje 5 groszy.

 

Jak dla mnie ten meet był jednym z lepszych an którym byłem. Atmosfera była bardzo fajna, panele ciekawe i konkursy pierwsza klasa (Pierwszy raz mi się udało wygrać coś :yay: )

Ludzie jak zawsze na meetach, bardzo pozytywni, akredytacja szła szybko, stoiska dobrze zaopatrzone, więc jak ktoś chciał, to mógł sobie kupić jakąś pamiątkę :3

Bardzo mi było miło widzieć, że mój Lunarny NES cieszył się taką popularnością ^^ Do tych którzy się zastanawiaja czy bedzie mozna na nim jeszcze kiedyś pograć... odpowiedź brzmi tak. Mój NES jest ze mną na  każdym meecie i konwencie na którym się pojawiam :3

 

Ogółem mówiąc, było bardzo fajnie, z chęcią bym przeżył to spotkanie jeszcze raz :3

Edytowano przez Nishi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że było wręcz rewelacyjnie :) Pogodziłem się formalnie z moim dawnym przyjacielem, poznałem SUNa(Nightmare Sun), Pure Hatea( z forum BA ). Posłuchałem ciekawych paneli i wyszłem znowu do luidzi. Nie zapomne tego... Moje materiały, a mam ich trochę, gdy tyl;ko zrobie playliste, wstawie tutaj. Wszystkim, którzy zamienili ze mną choć dwa słowa, dziękuję :)

 

Na tej playliście: https://www.youtube.com/playlist?list=PLAA3asTkM_U5KCyOHufOcnALPJjETgSkw wkrótce pojawią się nagrania(wysyłają się w trakcie pisania tej edycji posta)

Edytowano przez Night Shade
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że było wręcz rewelacyjnie :) Pogodziłem się formalnie z moim dawnym przyjacielem, poznałem SUNa(Nightmare Sun), Pure Hatea( z forum BA ). Posłuchałem ciekawych paneli i wyszłem znowu do luidzi. Nie zapomne tego... Moje materiały, a mam ich trochę, gdy tyl;ko zrobie playliste, wstawie tutaj. Wszystkim, którzy zamienili ze mną choć dwa słowa, dziękuję :)

 

Na tej playliście: https://www.youtube.com/playlist?list=PLAA3asTkM_U5KCyOHufOcnALPJjETgSkw wkrótce pojawią się nagrania(wysyłają się w trakcie pisania tej edycji posta)

Dzięki za materiał. przyda się :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym prosić o podanie tytułu fanfika, który stał się inspiracją dla twórców gry LARP, która tak miło urozmaiciła nam czas spędzony na ponymeecie?

Co prawda mnie na nim nie było, ale z tego co słyszałem o tej grze to przypomniała mi trochę fanfik "Forever Faithful"

Edytowano przez EmSki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...