Jump to content

MANEzette Komiks #1


Dolar84
 Share

Recommended Posts

Witamy!

 

Jako że wydanie pierwszego numeru Equestria Times opóźnia się niepomiernie, to w ramach sutej łapówki postanowiliśmy dać oczekującym pierwsze i jednocześnie ostatnie wydanie "MANEzette Komiks". Kolejny numer zostanie już wydany po szyldem Equestria Times, jednak ten mieliśmy zaplanowany od bardzo dawna. Tak więc, nie przedłużając, oddajemy w Wasze ręce (po drobnym falstarcie) 100 stron wypełnionych komiksami.

 

MANEzette%20Komiks.png

 

Życzymy przyjemnej lektury!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites


Można się spodziewać w przyszłości podobnych komplikacji komiksów? Pomysł jest jak najbardziej ok, moim zdaniem. 

 

Jak najbardziej. W tej chwili planujemy wydawać numer raz na kwartał - niestety tłumaczenie, a zwłaszcza podkładanie tekstów zajmuje dużo czasu, tak więc trudno byłoby wydawać szybciej.

 

Oprócz przedstawionych w tym rozdziale historii, mamy na oku już kilka kolejnych, więc materiału nie powinno nam zabraknąć. No i postaramy się nie schodzić poniżej 100 stron na numer :D

Link to comment
Share on other sites

Świetny, uwielbiam wszystkie komiksy z MLP ale nie znam dobrze angielskiego by je czytać, dziękuje.

A co do komiksów-:

1.Masa małych komiksów humorystycznych - super. Ale Discord dość tam rządzi razem z Celestią (i co to jest ten makabryczny Discord bez połowy anatomii?)

2.Historia z tym wilkiem (nie, nie pamiętam tytułu)- całkiem fajna, mnóstwo podniosłych monologów o różnych rzeczach. Lecz z sensem i mądre. Szczególnie to o Spojrzeniu Fluttershy mnie poruszyło, nigdy nie myślałem o tym w taki brutalny sposób (A tak w ogóle, komuś się też skojarzyło to co Nahmet zrobiła Fluttershy z Pokutnym Spojrzeniem Ghost Ridera? Czujesz ból wszystkich osób które zraniłeś...)

3.To o Dusk Shinie ale tylko on jest ogierem...tak, facet i piątka klaczy. I manga. To aż się prosi o jakąś komedyjke gdzie nerd spotyka parę dziweczyn...eh. Ale lubie Dusk'a, trochę inaczej niż Twi bo o ile Twil'y wydaje się przesłodka wspaniała i inne wywyżaszanie nad piedestał klaczy to Dusk nie jest kobietą w żadnym stopniu i mógłby być po prostu...moim kumplem. Takim z którym całymi dniami gadamy o sesjach D&D oraz historiach światów fikcyjnych.

4.Historia na samym końcu pisma- piękne, po prostu piękne i jeszcze bez dialogów. Wtedy trzeba operować tylko obrazami i tak pokazywać emocje. Piękne. Po prostu.

Edited by Matyas Corra
Link to comment
Share on other sites

Przez chwilkę miałem mocny mindfuck - Solaris napisał koment, w dodatku zmienił nick, avka, i wali byki jak szalony. Dobrze, że sobie sprawdziłem. SE, prośba, przed kliknięciem opcji "napisz" przeczytaj swój komentarz, albo edytuj go, ponieważ robisz mocno rażące błędy. To tak na przyszłość dobra rada 

Link to comment
Share on other sites

o ile mi wiadomo, dysgrafia polega na szpetnym charakterze pisma, ale mogę się mylić. Tak czy inaczej, patrz po prostu po raz drugi, trzeci a nawet czwarty jak trzeba, zauważaj własnę błędy i będzie lepiej 

 

Nie, nie mylisz się. Jestem dysgrafikiem. Wypełnienie świstków na poczcie, zajmuje mi "trochę" czasu. Nie wspominając o druczku w banku. Mówiąc krótko, muszę uważać, żeby "G" nie wyglądało jak "6", czy "t" jak "ł". Odsyłam do Wiki. Co do błędów - to dysortografia. Osoba w pewnym momencie, zauważa błąd i go poprawia. "Za moich czasów" nie było mowy, o czymś takim. Tym bardziej, że mieszkam w małym miasteczku. Non stop " "2" za dyktando. Uświadomiła mi to nauczycielka w trakcie praktyk, mówiąc o uczniach z "immunitetem".

 

Część stara się jak może. Na dyktandach skreśla "morze" i pisze "może" - nauczycielka przymyka na to oko, ba nagradza za starania. Inni mają to gdzieś. W końcu mają "immunitet" :burned:  

Edited by Triste Cordis
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...