Skocz do zawartości

[Zapisy] Pokemon Nowa planeta


SandroX

Recommended Posts

Regiony Startowe do wyboru:(ustalcie między sobą i napiszcie mi na priv).

1. Kanto

2. Hoenn

3. Johto

 

Tego wieczoru niecierpliwią się wszyscy Ci którzy już Jutro wyruszą w podróż pokemon!

Profesor Oak ma już POKEMONY które rozda nowicjuszom. A są to:

1. trawiasty (POMYSLE)

2. ognisty (POMYSLE) to znaczy że dopiero jak wybierzecie region to podam i niekoniecznie będa odpowiadały one sezonom.

3. Wodny (POMYSLE)

Spóźnialscy nie dostaną swoich pokemonów a Profesor ma ich tylko po 2.

Jednakże jeśli braknie Pokemonów profesor Oak na pewno temu zaradzi.

To by było na tyle z dzisiejszych wydarzeń dnia....

 

KP

Imię:

Nazwisko:

Wiek:(minimum 12 maks.16)

Wygląd:

Charakter:( 2 wady 2 zalety)

Praca:( Tylko 16 latkowie)

 

 

 

Świat:

Pokemonworld.png

Edytowano przez SandroX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiścię najbardziej lubię startery z Kanto, ale wybór zostawiam Meph'owi.

Imię: Alice

Nazwisko: Chespire

Wiek: 16lat.

Wygląd: młoda, ładna dziewczyna o brązowych włosach, i brązowych oczach. Lubi wszelakie garnitury, golfy i berety. Ewentualnie krawaty.

Charakter: uczciwa, humorzasta, przesadna, uwielbia czarny humor i renifery w sweterkach. Jej ulubiony pokemon to Lapras.

Praca: Konduktor

EDIT - Lucypher xD Nie poznałam cię

Edytowano przez Timber Sprawiedliwa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Region Startowy: Hoenn

Imię: Bill

Nazwisko: Window

Wiek: 14 lat

Wygląd: Szczupły blondyn o niebieskich oczach, dosyć niski. Ubiera się na sportowo lub w "Matrixowskim" stylu - czytaj ciemne okulary + garnitur.

Charakter:

+Poczucie humoru

+Inteligentony

-Słomiany zapał

-Leniwy (co nie znaczy, że np. nie lubi wysiłku fizycznego)

Ulubiony Pokemon to Ralts (i jego ewolucje).

Praca: -Brak-, marzy o byciu informatykiem

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timber Sprawiedliwa

i

 

Camed

Kp Przyjęte 

(mówiłem żebyście się dogadali jaki rejon potem pisali )


Moje KP

Imię:David

Nazwisko: Beriall

Wiek: 16 lat

Wygląd:

davidzio.jpg

Miły i szarmancki, wstydzi się rozmawiać z kobietami , choruje na rozdwojenie jaźni.

Praca: Kucharz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( Naprawdę muszę się jeszcze zastanowić jak to zacząć poza tym nie myślę bo mam inne zajęcia narazie dopiero w sobotę zaczniemy). macie czas na dogadanie się cocdo regionu bo nie będą to takie poki jak w normalnych pokach. postaram się wymyślić własne dość podobne startery :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prowadzenie jak w innych czyli każdy sam wymyśla ale wmiarę normalnie a nie typu np. poszedłem przez krzaki i znalazłem giratinę bo to bedzie bez sensu.

szanse złapania to jeszcze ustalę bo na prawdę nwm i jaki reion wybieracie wspólnie ???]

 

Edit : fabułę ( w sensie to co robią tak zwane NPC ) Będę pisał ja :)

( Ludzie ja jestem w domu dopiero po 16 więc nie piszcie zbyt dużo bo mogę nie ogarnąć :) )

Edytowano przez SandroX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Wybieranie starterów?]

Weszłam do oświetlonej sali. Na stoliku leżała karteczka zgięta na pół, a na niej niestarannie naskrobane "Zaraz Wracam".

-Jasne, jeszcze stracę życiową szansę. - prychnęłam. A gdzie moje maniery? Mam na imię Alice, przyjaciele mówią mi Alicja. Mam szesnaście lat, i dzisiaj wybieram startowego pokemona. Mieszkam w Hoenn. To naprawde piękne miejsce, dużo pokemonów i miłych ludzi.

Ta...

Złapałam jednego z leżących na stoliku pokeballi, po czym tępo stuknęłam w niego, oczekując pojawienia się wielkiej legendarnej bestii...

Nic się nie stało...

Tsa...

Usłyszałam kroki. Zdenerwowana rzuciłam kulkę na ziemię, niezauważając wyraźnego błysku. W drzwiach pojawił się Profesor Oak.

-Witam, Profesorze. - wydukałam czerwieniąc się.

-Witaj, dziecko. - odparł, po czym zaśmiał się gwałtownie. Co go tak śmieszy? Rozejrzałam się, i zauważyłam że w miejscu gdzie powinien leżeć ball, stała zielona jaszczurka, bącząca coś pod nosem.

-To pokemon? - kucnęłam nieśmiało, po czym spojrzałam z ciekawością na gekono-podobne coś.

-To Treecko - odparł Profesor - Owszem, jest pokemonem. Dokładniej pokemonem trawiastym. Treecko jest jednym z starterów, drzewnym gekonem, numerem 252 w Pokedexie. - Wyjaśnił dokładnie. - Chciałabyś zobaczyć pozostałe, dziecko?

-Tak się składa że widziałam je wiele razy. - Odparłam rezolutnie. - Bardziej chciałam poznać pokemona niż go zobaczyć. - Wytłumaczyłam.

-Rozumiem więc, że wybierasz Treecko na swojego startera? - Zapytał. - Jak się nazywasz, dziecko?

-Tak. Alice Chespire, profesorze. - odparłam podnosząc otwarty pokeball po czym uporczywie próbowałam go zamknąć. Profesor poszedł do mnie, po czym pokazał szybko jak to robić, jak "wyciągać" z niego pokemona i jak go "wkładać".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante wszedł do sali spokojnym krokiem. Krawat który miał luźno powieszony ba szyi powiewały lekko. Chłopak żuł gumę myśląc nad tym jakiego otrzyma pokemona. Gdy doszedł do biurka zobaczył jakąś dziewczynę rozmawiającą z profesorem.

- Dzień dobry. Jestem Dante Aligieri.- powiedział podając rękę profesorowi i dziewczynie. Uśmiechnął się lekko gdy zobaczył Trrecko.- To twój pokemon?- zapytał.

Edytowano przez Lucypher
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ta. Mam nadzieję na Charmandera.- powiedział patrząc na profesora. Ten tylko się uśmiechnął i po chwili szukania dał mu pokebola. Dante schował go do kieszeni. Spojrzał na dziewczynę.- Masz zamiar sama podróżować czy iść że nną? No chyba że nie chcesz- zapytał rumieniąc się lekko.

Edytowano przez Lucypher
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...