Skocz do zawartości

[Zabawa] Lyra i Bon Bon nudzą się...


Cipher 618

Recommended Posts

10 godzin temu Arjen napisał:

 

Znowu się zbliża ta zmora... - nagle znikąd wyrosła Księżniczka Luna, mijając przechodniów cały czas mamrotała coś do siebie - Oni na to chyba mówią Noc Świętojańska, księgi wspominały też o czymś takim jak Noc Kupały, lub... - Tu granatowa klacz jakby wyczuła obecność Lyry i BonBon i w ułamku sekundy odwróciła głowę w ich kierunku - Cześć dziewczyny, rozkazujemy wam ze mną poroekhemykhym, to znaczy chciałam z wami porozmawiać! Zbliża się najkrótsza noc w roku i pewnie jak co roku będę miała chandrę, albo inne paskudztwo. Generalnie nie cierpimy tego okresu, czujemy się słabe i zmęczone... Może zorganizowałybyśmy jakiś wieczorem poetycki, lub inną formę rozrywki, może być nawet jedna z tych powszechnie stosowanych przez warstwę pracującą... - zaczynała się gubić bardzo niezgrabnie Luna - Noooo żeby ekipa się wyczilowała i bajerowało zajedwabiście - próbowała kontynuować zasłyszanymi strzępkami slangu. - Mój znajomy mówi na to noc z 23 na 24 czerwca, ale ja nie znam tego czerwca. Rzekłam.

 

Księżniczka Luna? :twilightconfused: To dla nas zaszczyt (obie klacze kłaniają się nisko)

I przyjemność. Lyra? Czy mogłabyś przynieść mój kalendarz? (nieco speszona przynosi "książkę")

Bon Bon, tu są same bazgroły. "Trt wjź x2... Ck job,,,". Przyniosę ten ze ściany.

Księżniczko (wskazuje na dzisiejszą datę). Dziś jest 7 czerwca. Wspomniana noc przypada pomiędzy tymi dwoma dniami. Z przyjemnością zorganizujemy wieczór, dzięki któremu będziemy mogły odpocząć. Każdy jest mile widziany. Swoją drogą, ja nie chciałabym wiedzieć o nocy z 31 grudnia na 1 stycznia. Cukierki z alkoholem... Ech.  

A ja zadbam o muzykę, która da odpocząć nerwom. 

 

9 godzin temu Nightbringer napisał:

Przepraszam Lyra nie wiedziałem że już czytałeś te książkę i że nic tam nie ma o ludziach

 

Myślałyście o tym żeby nagrać teledysk ? jak nie to nagrajcie jeden

To ja przepraszam. Po prostu... Szkoda mi tej książki, a nie będę zamęczać księżniczki. 

W takim razie poproś Spike'a. Ma więcej wolnego czasu. No dobrze, ale padła propozycja. To jak Lyra? Nagramy teledysk? 

Nie mamy czym... I do czego... Może do jakiegoś utworu na lirze, ale nie mamy kamery. 

Możemy kupić. A teledysk nagramy w plenerze. Zachodzące Słońce, bezchmurne niebo... :kUzFl:

A może na łące? Będziesz go podziwiać z jakimś ogierem. Taki romantyczny kawałek

To dob... Ej! Sama sobie leż z ogierem :bonbon2:

Tylko mi nie mów, że wolisz klacze.

Nie. Po prostu jestem cukiernikiem. Mam reputację, której nie chcę stracić przez jakieś plotki. Wiesz jak to jest. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Nightbringer napisał:

Opowiedzcie mi jak powstałą Equestria tylko tak ze szczegółami

 

48 minuty temu TwilightSpringTrapPL napisał:

Jestem za XD

A ja przeciw :P Jest zbyt wiele teorii. Jedni mówią o jakiejś komecie porośniętej mchem, inni wybuchu, jeszcze inni...

Ludziach, to oni stworzyli kucyki

Niby jak? :rarity5:

Bo ja wiem? Ale skoro nie wiadomo, to pewnie oni wiedzą. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Triste Cordis napisał:

 

A ja przeciw :P Jest zbyt wiele teorii. Jedni mówią o jakiejś komecie porośniętej mchem, inni wybuchu, jeszcze inni...

Ludziach, to oni stworzyli kucyki

Niby jak? :rarity5:

Bo ja wiem? Ale skoro nie wiadomo, to pewnie oni wiedzą. 

 

Teorie teoriami ... :Illuminati: A Skąd mam to wiedzieć?

Edytowano przez TwilightSpringTrapPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minuty temu TwilightSpringTrapPL napisał:

Teorie teoriami ... :Illuminati: A Skąd mam to wiedzieć?

Zapytaj gościa, który od 26 lat próbuje rozwikłać jedną z największych tajemnic wszechświata: "co było pierwsze: jajko czy kura". Obecnie przebywa w szpitalu psychiatrycznym. 

Podobno chciał przeprowadzać wywiady z kurami. 

Bon Bon, wielu geniuszy uznawano za świrów, ale w jego przypadku... Sama nie wiem. Gadać z kurami?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu Triste Cordis napisał:

Zapytaj gościa, który od 26 lat próbuje rozwikłać jedną z największych tajemnic wszechświata: "co było pierwsze: jajko czy kura". Obecnie przebywa w szpitalu psychiatrycznym. 

Podobno chciał przeprowadzać wywiady z kurami. 

Bon Bon, wielu geniuszy uznawano za świrów, ale w jego przypadku... Sama nie wiem. Gadać z kurami?

 

Mówiłem z sarkazmem :/ Jak byłem ostatnio w szpitalu psychiatrycznym to jacyś ludzie próbowali mnie zabić

Edytowano przez TwilightSpringTrapPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.06.2016 at 07:10 Triste Cordis napisał:

 

A ja przeciw :P Jest zbyt wiele teorii. Jedni mówią o jakiejś komecie porośniętej mchem, inni wybuchu, jeszcze inni...

Ludziach, to oni stworzyli kucyki

Niby jak? :rarity5:

Bo ja wiem? Ale skoro nie wiadomo, to pewnie oni wiedzą. 

 

No to przynajmniej opowiedzcie jak się poznałyście albo lepiej napiszcie o tym książkę 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...