Skocz do zawartości

[Zabawa] Lyra i Bon Bon nudzą się...


Cipher 618

Recommended Posts

Proponuję, żebyście sprawdziły stan waszych lodówek ( na pewno jakieś macie, waszym domem nie jest chyba ławka ) i udały się zrobić zakupy.

 

Ławka? Nieee  :lie:  No dobra, spędzamy tam mnóstwo czasu, a lodówkę oddajemy w dobre kopyta. Gdyby zabrała się za nią Lyra... Aha, zakupy robię codziennie. Sama.

 

No właśnie - TY. Dlaczego, to ja nie mogę iść?

 

Raz napisałam ci listę, wróciłaś z jednym ziemniakiem i Księgą Antropologii - tom 21, twierdząc, że Carrot Top zabrakło marchewek  :bemused:

 

Załóżcie religie wierzącą w Wielką Ławkę( nazwa np. Ławkanizm) i nawracajcie innych na nią.

 

Co to jest religia? :rarity5: Ufamy Księżniczkom. Moim zdaniem to w zupełności wystarczy. 

 

A moim zdaniem nie.

 

Niech zgadnę. Ludzie... zaufać czemuś, co nie istnieje? Nasze władczynie istnieją. Ludzie nie. Jeśli ktoś będzie miał wątpliwości, co do istnienia Luny, odeślę go do Canterlot.  

 

Idźcie se znaleźć chłopaka ;_;

 

Jakby to ująć... Lyra odstrasza ogiery. Nie tyle wyglądem, co zainteresowaniami. Tyle razy prosiłam - "zajmij się swoim talentem - lirą". Dzięki jej wspaniałej grze i moim wypiekom... Miałabym w kim wybierać  :aj5:  Ale nie. Przez nią słyszę: "to ta od tej, od ludzi". A Lyra? "Lyriatka". Kto by ją chciał. Jesteśmy same... :'( 

 

A nikt nie lubi moich zainteresowań. Ot co.  

 

Wielkie codzienne zawody w jedzeniu burgerów

 

Miałam. I żałuję. Lyra też. Żołądek "domyśla się", że jest pełen dopiero po około 20 minutach. Lepiej nie jeść "ile wlezie". :sick: 

 

Mogłyśmy urządzić zawody w wym... 

 

Lyra, nie przed obiadem. W trakcie też, a ni po. Najlepiej to nigdy.  :burned:

 

 

Zróbcie już stroje na Noc Koszmarów.

 

Ludziska, słuchajcie, powiem szeptem żeby Bon Bon nie słyszała - planujemy coś, ale póki co...  :aj5:

Mówiłaś coś?

 

Liczyłam ile to będzie 8+(16x2)+12-321 / na 65x(12-34x2)...  :lie:

 

Jasne... Po co ci to? Po raz kolejny rozmawiałaś sama ze sobą, czyli ludźmi?

 

No dobra, masz mnie  :lie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ułużcie piosenkę

Lyra. Jesteś w tym dobra. W końcu tworzysz utworzy. Jeszcze nam rzucą kilka bitsów... tylko czapki brak :lol:

Nie ma sprawy. Daj mi trochę czasu...

 

[2 minuty później]

 

"Szedł se miso drogą polną,

koło dębu w ul pierd... (Bon Bon zatyka jej usta)... EJ! To nie koniec.

Pszczoły dup...(Bon Bon, wiecie)... daj mi skończyć... mu pogryzły

Za te męki, rzekł misio, za te bóle, rozpi...(Bon Bon)

wszystkie ule! Kur(...) jego (...) ać!"

Lyra. Pozostań przy tworzeniu muzyki...

A co było w niej nie tak?

Nie pytaj... 

 

Najmijcie architekta, że by zaprojektował wam dom. Jeśli nie macie pieniędzy, to Lyra może grać w miejscu pracy Bon Bon i przyciągać kuce.

Mamy już dom, ale mały remont tak ławki, jak i domu? Czemu nie? A co do Lyry. Grała - słowo klucz - grała. Niech nie śpiewa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprogramójcie grę komputerową!

 

Lepiej nie. Matka Button Masha, do dzisiaj szuka wynalazcy tego ustrojstwa do gier. Gdyby dowiedziała się, że stworzyłyśmy kolejną...

Na okładaniu wałkiem, by się nie skończyło...

 

Tak czy inaczej, szpital gwarantowany. 

 

Proponuję, żebyście zbudowały zadaszenie nad waszą ławką. Będzie was chronić przed deszczem i upałem.

Lyra! Dlaczego wcześniej tego nie zrobiłyśmy?

Bo nikt nam tego nie proponował?

Ah tak... Ale ja młotka do kopyt Lyrze nie dam. Jeszcze sobie, tą całą dłoń z gwoździ zrobi...

 

Udajcie się do Zamku Dwóch Sióstr. Mają tam świetne organy c:

Organy, to nam wyprują, zanim tam dojdziemy :derp:

Zostaniecie dawcami organów... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wzorem Cutie Mark Crusaders zbudujcie domek na drzewie.

Z tego co pamiętam, to CMC go tylko wyremontowały. Ale budowa karmnika dla Ly... To znaczy Domku na Drzewie? Świetne miejsce dla testów, które przeprowadza Lyra. Z drugiej strony wolałabym schron. Solidny.

 

Odwiedźcie inny serial, np.Gravity Falls.

 

Co? Ke?  :wut: 

 

Boicie się, że uszkodzicie ławkę przy budowie zadaszenia? Idźcie nająć profesjonalnego budowlańca!

Dobry pomysł, ale co my będziemy wtedy robić?

Bon Bon, usiądziemy na ławce na przeciwko. Będziemy oglądać jak pracują ogiery.  :twistare: 

Lyra, sfiksowałaś bo dawno ogiera nie miałaś (wiecie z czego to?) :lol: A tak na serio, to mamy jedną ławkę. Naszą.

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idźcie do sklepu i kupcie sobie coś.

 

Tylko co... Jestem taka znudzona, że nie wiem. Doradzicie coś?  :rarity5: 

 

CUKIERKA!  :lyrahappy: 

 

Celestio  :facehoof:

  

Skoro nie chcecie pomocy specjalistów, a same nie potraficie zbudować tego dachu to idźcie do biblioteki, podszkólcie się!

 

Jedyne, co musisz wiedzieć, to to, gdzie jest biblioteka" - pewien słynny naukowiec.

A kto powiedział, że nie chcemy? Poczekamy na lato. I wiemy gdzie jest biblioteka.  :twistare: 

Nie wiecie jednak, że Twilight widząc Lyrę, stojącą w drzwiach biblioteki krzyczy: "NIE MAM ŻADNEJ ANTROPOLOGII!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udajcie się do Twilight i spróbujcie poprawić wzajemne relacje - może chętniej pożyczy wam książki dla majsterkowiczów.

Twilight nie chce widzieć na oczy, jedynie Lyry. Sami rozumiecie. Każdego dnia, to samo pytanie: "Masz Antropologię? Taką o ludziach?" Mnie wita z otwartymi kopytami. Wie, że wypożyczam książki kucharskie lub przygodowe.

Romanse też :lol:

LYRA! A zasadził ci ktoś, kiedyś kopa w coś?  :burned: 

 

Ugotujcie obiad.

Robię to każdego dnia, ale nie dopuszczam do kuchni Lyry. Uprzedzając pytanie - ona przypala wodę na herbatę.

 

Wspomóżcie jakąś fundację.

Hmm... w Baltimare jest jedna. Lyra, poniesiesz ławkę na plecach?  :ajawesome: 

Chyba grzbiecie. I nie.  :MJTQO: 

Plecach, w końcu tak chodzą ludzie. Sama mówiłaś xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczcie się tańczyć.

 

Potrafimy. Co prawda gorzej niż Twilight, ale jednak :P 

 

Załóżcie fundację: "Siedzenie na ławce jest OK" i zorganizujcie happening w centrum Ponyville!

 

Lyra, chciała dopisać "jak człowiek". Wątpię, aby kucyki chciały ją sponsorować. Co do happeningu, lepiej poprosić Pinkie. Zorganizuje imprezę za darmo, a zarobione pieniądze przekażemy istniejącej, zaufanej fundacji.  :hBB25: 

 

Uszyjcie coš!

Pomużdźe Cmc szukać znaczkuw!

Zrubće dzióre!

Nauczće mnie ortografi(mission imbosibile)!

 

Może być rękawiczka dla człowieka? [bon Bon ciężko wzdycha]

 

Ich pomysły są... hmm... są jakie są. Swoją drogą, już raz desperacko go poszukiwały.

 

Dziurę? Może być w całym?  :crazytwi:

Już cię Cheerilee nauczy  :fluttershy6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie pomalować ratusz w jakiś ładne wzorki  :aj3:

 

To świetny pomysł! Trzeba tylko przekonać panią Burmistrz. 

 

Nie ma sprawy. Idę jutro rano! Bon Bon, szykuj farbę! 

 

Mówienie zostaw mnie. Jeszcze zaczniesz gadać o ludziach. Ty skombinuj farbę. Błagam, tylko nie brokatową. Pamiętasz stodołę rodzinki Apple? No właśnie. 

 

Zatrudnijcie się w komisji wyborczej - zbliżają się wybory samorządowe!

Triste, a co to nam da?

Zastąpicie panią burmistrz, będziecie zarabiać dużo bitsów... Pomijam władzę w miasteczku. 

Bon Bon! To najlepszy pomysł jaki kiedykolwiek słyszałam! Chwila... co właściwie trzeba zrobić?  :hBB25: 

Naobiecywać mieszkańcom Ponyville, że zrobicie to i tamto, załatwić plakaty, zorganizować kampanię wyborczą, czyli na przykład rozdawać darmowe cukierki... ot taka sałata wyborcza.

Lyra. Muszę zgasić twój entuzjazm. Nasza pani Burmistrz, pełni swoją funkcję od lat. Nie bez powodu. Jeśli chcesz, to próbuj - mnie w to nie mieszaj. Cukierków za kłamstwa nie będzie. :mine:  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YYY... chodziło raczej o komisję liczącą głosy, ale w takim razie... możecie sprawdzić ile zamówień i na jakie cukierki otrzymała Bon Bon.

 

Już to robimy. Każdego dnia. Niestety...

 

Udajcie się na najwyższą górę i ustawcie na niej ławkę( na jej szczycie)

[Lyra zrzuca z ławki Bon Bon]

LYRA! Ej... gdzie ciągniesz ławkę? Chyba nie zrobisz tego...

Owszem, pożyczymy balon, polecimy na górę i... wiatr w grzywie, takie JUUUPIIIII!!!  :pinkiehappy: 

I BUM... do szpitala. Ale, wiesz co? Może jakaś mniejsza górka? Trzeba tylko poczekać na śnieg.  :squee: 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Proponuję, żebyście z okazji zbliżającej się zimy zakupiły długie sanki i połączyły je z waszą ławką.

 

Bon Bon, co ty na to?

 

Jestem za! Super pomysł... chwila. Kto je pociągnie?  :hBB25: 

 

Bon Bon, a może kupimy renifera?

 

Renifera? Zwariowałaś?  :rarity5: 

 

No dobra, Big Mac albo Bulk Biceps też się nadadzą.

 

Chcesz wykorzystać silne kucyki? Co wolisz, słuchać: NOPE czy YEAH!!! 

 

Bon Bon, udekorujemy ławkę, będziemy śpiewać kolędy i jeździć po Ponyville.  :party: 

 

Nie podoba mi się pomysł wykorzystania innych kucyków, ale jeśli chcesz, porozmawiaj z nimi...  

 

Znowu narzekasz...  :ivXRI: 

 

Myślę racjonalnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie Big Macintoshowi zbierać jabłka, a on odwdzięczy się wam ciągnąc sanko-ławkę.

 

Z tego co wiem, nie zbiera jabłek. Wozi je przyczepką do stodoły i piwnicy, w której pędzą bimber  cydr. I to bardzo mocny.  :TaTds: 

Ma takiego kopa, że przewraca drzewa. 

 

Napiszcie książkę!

 

Ja chcę, ja chcę, chcę, chcę!  :lyrahappy: 

 

O co, to, to nie! Już ja wiem, o czym napiszesz. 

 

Kontynuację sagi "Brzasku" :lol:

 

Nie oceniaj książki po okładce... A tak, nawet okładki nie widziałaś. 

 

Czytałam tom pierwszy. Romantyczne to i ciekawe jak związek Twilight i Flash'a. :drurrp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pomóżcie mu w przewożeniu tych jabłek!

Racja. Przydałaby się pomoc. Big Mac jest bardzo silny, ale możemy mu pomóc... mam nawet pomysł :)

Celestio... boję się pytać jaki :facehoof:

Wózek jest dla nas zbyt ciężki, ale będzie mu lżej, jeśli zjemy "kilka" jabłek.

Z pewnością się... "ucieszy"

Widzisz, mówiłam, że to dobry pomysł.  :lyra: 

To był sarkazm...  :bonbon2: 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...