Skocz do zawartości

Jakie zachowania społeczności MLP są dla was najbardziej wkurzające?


TheEpicLukas

Recommended Posts

Witam, poruszyłbym tu kwestie denerwujących zachowań społeczności bronych.

Więc co mnie wkurza?

Robienie z poniaków -za przeproszeniem- por*o.

Zawsze znajdzie sié jakiś idiota co ma pomysli, że zrobi "taki" obrazek, a żeby było zabawniej to oczywście zrobi go z poniakami

Poprostu wkurza mnie to, chodź wiem, że jest ta zasada 66(?) Internetu, ale naprawde jest to wkurzające.

A co jest dla was najbardziej denerwującym zachowaniem bronies? Napiszcie!

Link do komentarza

Witam, poruszyłbym tu kwestie denerwujących zachowań społeczności bronych.

Więc co mnie wkurza?

Robienie z poniaków -za przeproszeniem- por*o.

Zawsze znajdzie sié jakiś idiota co ma pomysli, że zrobi "taki" obrazek, a żeby było zabawniej to oczywście zrobi go z poniakami

Poprostu wkurza mnie to, chodź wiem, że jest ta zasada 66(?) Internetu, ale naprawde jest to wkurzające.

A co jest dla was najbardziej denerwującym zachowaniem bronies? Napiszcie!

 

Temat numer 3469 ( ͡° ͜ʖ ͡°) o tym dlaczego Rule 34 to zło całego wszechświata uważam za otwarty.

  • +1 1
Link do komentarza

Oho, "Jakie zachowania społeczności MLP są dla was najbardziej wkurzające?"

 

Lista mogłaby być długa i szeroka. Zaczynając od trolli, których nie interesuje serial tylko hype na niego, na dzieciach, które nie pojmują zasady "wolnego Interentu", kończąc na takich Garinach. Każdy fandom ma swoje ciemne strony i sekrety. Mieliśmy respektować "L&T", co w praktyce to niezbyt dobrze wypada.

Link do komentarza

Dla mnie najbardziej wkurzające są takie tematy, rozgrzebywanie tematu po raz 908987 i hejty na r34...

Taka jest, niezbyt wysoka moim zdaniem, cena za ( ograniczoną ale jednak) wolność słowa w internecie i chcąc nie chcąc musimy ją zapłacić. Temat był przerabiany jak, już wcześniej powiedziałem, tysiące razy, nie róbmy tego po raz kolejny. A jeżeli naprawdę musisz to wymyśl coś odkrywczego i skieruj naszą uwagę na jakiś niezauważony przez nas dotychczas poważny problem fandomu, zamiast wylewać swoje żale na zuych clopperów.

  • +1 2
Link do komentarza

Mnie denerwują nie sami clopperzy bo walka z nimi nie ma sensu(zawsze się jakiś znajdzie).

Denerwuje mnie tylko nadmierna publikacja obrazków r34 tak gdzie ich nie powinno być.

Chodzi mi o to,że niech sobie będą ci clopperzy i niech mają to r34 tylko niech to się dzieje z dala od ,,normalnych" bronies.

Tyle w temacie,bo fandom oprócz tego co napisałem wyżej nie ma jakiś wielkich wad.

Link do komentarza

Zapytaj mnie o co chcesz, a za każdym razem odpowiem: fanatyzm. Bez względu na to, czy chodzi o politykę, religię, poglądy, "cokolwiek"... fanatyzm jest plagą, przez którą obrywa cała reszta. Jak to mówią: "za jednego barana, cała klasa karana". I tak też jest w przypadku MLP. 

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 6
Link do komentarza

Zgadzam się w całej rozciągłości powyższej wypowiedzi. Fanatykom wszelakich rodzajów i poglądów, zdecydowane "NIE!" :ban:

Polać koledze cydru :cydr:  :D

A tak poza tym, to raczej nic. Są rzeczy których nie lubię i po prostu je omijam szerokim łukiem. Po co mam się czymkolwiek denerwować. W końcu "co kto lubi". Od tego jest Internet, by wszystko można było w nim znaleźć, ale nikt nikomu nie każe tego wszystkiego w nim szukać :derp2:

Edytowano przez Arkane Whisper
  • +1 1
Link do komentarza

Mnie irytuje przerabianie symboli narodowych, itp na kucyki. Wczoraj ktoś podesłał mi link do obrazka jak Piłsudzki jedzie na Celestii. Czy tylko mnie się wydaje, że coś tu jest nie tak? Kucyki kucykami, ale nie wszędzie i nie ze wszystkim da się je łączyć.

 

Mnie też to strasznie irytuje. Swoją drogą, Marszałek Piłsudzki na Celestii??? To chyba komuś rozumu zabrakło, aż muszę to zobaczyć. Mógłby ktoś podesłać linka do tego dzieła?

Link do komentarza

WOW, nieźle się rozpisało :pinkie4:

 

Ha! Wiedziałem żeby taki temat napisać.

 

Tak jak bazillion innych nowych użytkowników?  :burned:  No nic, może wyniknie z tego jakaś ciekawa dyskusja, ale szczerze wątpię. Nie po raz pierwszy, nie ostatni poruszano ten temat. 

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza

Tak jak było mówione, temat wałkowany milion razy, odpowiedzi zawsze takie same: r34/gore/polityka/hejterzy

Czyli nuda jak zwykle. I ja pewnie odkrywczy nie będę pisząc że mnie wkurza mądrzenie się osób na temat tego serialu które nie mają o nim zielonego pojęcia, a nawet nie chcą go poznać.

I mam tu na myśli niektórych księży i innych ,,profesórków'' którzy próbują w nim znaleźć albo dzieło szatana, albo jakieś dziwne głębsze przesłanie. A już zupełnie ,,uwielbiam'' jak wypowiadają się na temat serialu wyciągając nie jego tylko fanowskie animacje czy rysunki... :burned:

Link do komentarza

---Cloperzy

 

---Ludzie którzy biorą wszystko o kucykach na poważnie

 

---Oderwane od rzeczywistości gimby, które kochają mlp bardziej od własnej matki, pokazują to na lewo i prawo, a potem się żalą że ich gnębią w szkole bo lubią kucyki

 

---"Dorośli faceci" w koszulkach z mlp. Ostatnio gdy takiego zobaczyłem, mało go nie wyśmiałem w autobusie przy wszystkich :ajawesome:

 

---Super mega opowieści jakie to kucyki nie są zajedwabiste bo pokonały upadłego boga śmierci w jakimś ff :lol:

Link do komentarza

#1Denerwuje mnie bardzo wiele zachowań, szczególnie takie jedno, które sam bardzo często praktykuję (Jeżeli to znaczy, że nie może mnie to denerwować to jesteście w błędzie, wiecie jak trudno jest być zbuntowanym Kruczkiem ala don't give a fuk abałt nofin, kiedy wszyscy robią to od dawna?)
Mianowicie chodzi mi o przebywanie na forach, wydzielonych jakichś strefach w internecie dla "bronies" i gdy pojawi się jakiś temat o kucykach, który w takowym miejscu jest całkowicie na... miejscu ;-; spamowanie "LOL KTO WGL OGLĄDA KUCYKI XDDDDDDDDDDD KUCYKI SOM PEDALSKIE :))))))))))))))))))" Rozumiem kulturalną wypowiedź albo po prostu nie udzielanie się, ale żeby aż tak? I żeby tyle osób to robiło? :I Jak już, to moja działka! >:C
#2 A co do r34 i gore, przyznam że niektóre arty są całkiem miłe dla oka. Problem zaczyna się gdy artów r34 zaczynasz UŻYWAĆ :derp6:
#3 Związek z polityką, partiami i czymś innym? A CZYMŻE BY BYŁ KORWIN BEZ SWOICH KUCÓW? ;^)
#4


Mieliśmy respektować "L&T", co w praktyce to niezbyt dobrze wypada.


Love and Tolerance? Za bardzo zalatuje hipisami, można oglądać kuce i być broniesem, bez jakichkolwiek zmian. Można też być dzieckiem kwiatka bez bycia hipisem. A no i ćpać i palić zielsko ala hipis można też bez niczego. W każdym razie, jak już powiedział Niklasio to hasło wymyślone przez śmieszków i nie ma chyba większego znaczenia. 
Aha, no i informatycy, oni nie mają duszy :kappa:

Edytowano przez Kruczek
Link do komentarza

Kolejny temat o tym że kogoś denerwują clopy/gore/fanatycy/szatany.

Przy bardzo optymistycznych założeniach daję temu tematowi 2 miesiące istnienia maks.

Potem około pół roku przerwy i ktoś inny napiszę że go denerwują clopy i co o tym sądzimy.

 

A więc do rzeczy:

 

- O ile same clopy i cloperzy mnie nie denerwują to denerwują mnie ludzie, którzy twierdza że jak ktoś ogląda/czyta/tworzy clopy to nie jest normalny.

- Fanatycy - co prawda nie spotkałem jeszcze fanatyków z fandomu MLP, ale miałem styczność z fanatyczką Violetty/Wiolety/Tego co leci na Disney Chanel czy innym XD leci, nie pamiętam już. W każdym razie na tego delikwenta wystarczył jedno słowo (nie powiem jakie bo nie chcę punkcików dostać), aby zażegnać ten problem ( niestety wtedy zaczynała mówić o tym że ją dyskryminuję z tego powodu że jest niepełnosprawna, ale nie o tym mowa).

- O ile Natanki i inni księża tego typu bardziej mnie śmieszą niż denerwują to denerwują mnie posty "matek" na niektórych forach że ten serial jest demoralizujący itp.

 

EDIT: Myślałem że go zamknęli, bo nikt tam nie pisał.

Edytowano przez DeDanielosek
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...