Skocz do zawartości

Ciekawe teorie spiskowe


Long Trailer

Recommended Posts

Ależ proszę bardzo!

 

Teoria wygłoszona dzisiaj przez mojego kolegę:
!Obama to tajny wysłannik iluminati!

 

W ogóle to niezła heca jest z tym tematem. Im bardziej przyglądam się dzisiejszej polityce międzynarodowej, tym bardziej widzę jaka to bzdura. No chyba, że ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia na ten temat. (Słyszałem, że Iluminati planują umieszczenie ładunku jądrowego pod parkiem Yellowstone, który spowoduje erupcję superwulkanu i w efekcie coś w rodzaju nuklearnej zimy, dzięki której będą mogli przejąć władzę nad całą północną półkulą.

 

 

 

Co do polskiego sprzętu to w pełni się zgadzam z Gandzią. Zasadniczo nie tyle sprzęt zawiódł co taktyka jego użycia, czyli rozrzucenie po jednostkach piechoty i ilość. Niemcy skoncentrowali swoje w wojska w dywizje pancerne i to był klucz do zwycięstwa (chociaż chodzą głosy, że gdyby nie pomoc Stalina to mogliby zostać zatrzymani, a wojna by się sporo przeciągnęła na skutek wyczerpania zapasów amunicji) przede wszystkim we Francji w 1940.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bardziej pomylonych teorii jest ta, że ziemia jest płaska. Łącznie jest tego chyba 5 albo 6 godzin do oglądania, dałbym wszystkie linki, ale mi internet zdycha. Mam ten link od znajomego schizofrenika, poza tym można znaleźć zwolenników tej teorii u kasjopejan albo plejadian(już nie pamiętam jak się nazywają, bo dawno nie czytałem o nich, taka sekta...) . Po obejrzeniu tego filmu  mam w propozycjach na dailymotion oprócz filmów Mystheri jeszcze dwóch czy trzech samozwańczych Jezusów.    

http://www.dailymotion.com/video/x22cc4w_plaska-ziemia-czesc-1-dluga-wersja-uzupelniona-a-wiec-dlaczego-uwazam-ze-ziemia-jest-plaska-maszty-s_tech

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja zapodam kilka:

UFO The Greatest Story Ever Denied,

Zarowkowi Sciemniacze,

Spisek żarówkowy - Nieznana historia zaplanowanej nieprzydatności,

Loose Change 911 An American Coup,

Chemtrails...

są to nazwy filmików oprucz tego ostatniego, wszystko można sobie wygoglowac albo na YT znaleźć.

Edytowano przez Xan_PL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Od ponad pięciu lat udzielam się na forum o tej tematyce. We sporą część teorii związanych z polityką oczywiście wierzę, ale czasem trafia się na taką perełkę, która albo ma ośmieszyć ludzi, którzy się tym zajmują, albo ma ich wprowadzić w błąd, albo jest po prostu niepoważna.

 

Spora część tego materiału jest moim zdaniem wartościowa, ale nie dość, że koleś stwierdza, że Słowianie są pochodzenia żydowskiego, to jeszcze dodaje coś co zostawię dla was jako niespodziankę.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ponad pięciu lat udzielam się na forum o tej tematyce. We sporą część teorii związanych z polityką oczywiście wierzę, ale czasem trafia się na taką perełkę, która albo ma ośmieszyć ludzi, którzy się tym zajmują, albo ma ich wprowadzić w błąd, albo jest po prostu niepoważna.

Spora część tego materiału jest moim zdaniem wartościowa, ale nie dość, że koleś stwierdza, że Słowianie są pochodzenia żydowskiego, to jeszcze dodaje coś co zostawię dla was jako niespodziankę.

A mogłabym wiedzieć jak nazywa się kanał? Niezła beka z tego gościa. xD Edytowano przez Alciapl v2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak filmik jest zalinkowany na forum, klikasz w jego tytuł(góra ekraniku) albo ikonkę YouTube(dół ekraniku) i przechodzisz na stronę YT, gdzie dany film jest oryginalnie umieszczony, potem klikasz w awatar albo nick autora i jesteś na jego profilu/kanale.

http://www.youtube.com/channel/UCGJNXBv498tygVAYH-kRyhw

Swoją drogą Skast, autor powyższego filmu powołuje się na pana Kubika, obecnie wielki autorytet dla podobnych mu osób. Pan Kubik zaczynał karierę na tym samym forum co ja, ale później odszedł i o ile dobrze pamiętam nazwał tamtejszych modów masonami. Zarzucał im obrazę chrześcijaństwa i promocję new-age, a prawda była taka, że sam zakładał tematy, o tym że JPII był autorem Main Kampf, a światem rządzą jaszczuroludzie.

Edytowano przez fallout152
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Przypomniało mi się, że czytałem na jakimś blogu, że już nie długo ma nastąpić przebiegunowanie Ziemi, ma ono być bardzo gwałtowne... Do tego czasu dobrze będzie zrzucić parę kilo, bo ludzie mieszkający na południowej półkuli będą spadać na północną i na odwrót, a ci którzy będą zbyt ciężcy mogą się roztrzaskać.

 

Może znajdę linka, ale nie obiecuję.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...