Skocz do zawartości

[event] Zapytaj Shadowbolts


timber

Recommended Posts

Cześć!

Witajcie, dwunożni przyjaciele.

Spitfire pojechała na należyty urlop, a jej miejsce tymczasowo zajmuje kapitanką Shadowbolts. Złożyło się na to, że skoro żółtej klaczy nie ma, ktoś musi odpowiadać za nią na pytania.

Ta...

Powitajcie więc Shadowbolts, razem z ich kapitanem - Darkfire.

Pragniemy godnie zastąpić Spitfire, co nie zmienia faktu że jesteśmy kompletnie innymi formacjami... A jednak, przyjmiemy wszystkie pytania, po czym pod koniec urlopu waszej kochanej kapitan, odpowiemy na każde z nich

Ważne jest przestrzeganie regulaminu działowego, jak i forumowego.

Liczymy na masę pytań! ;D

Link do komentarza

Dzień dobry. Z miejsca chciałbym przeprosić za to, że nie napisałem do Was listu i zabieram Wam jakże cenny czas. Jest jedna kwestia, która nie daje mi spokoju – jesteście tworami magii Klaczy w Księżycu, a ta została pokonana i poważnie osłabiona ( jeśli nie zniszczona przez Elementy Harmonii ) . Czy w związku z tym dalej kontroluje Was, jako swoje twory magiczne, czy udało się Wam uwolnić spod jej wpływów? Z miejsca przepraszam, za to, że zadaję pytania tak bardzo uwłaczające waszemu dobremu imieniu i godności, ale to wydaje mi się najważniejszym zagadnieniem dotyczącym Shadowbolts.

Nie, nie stało się nic poważnego, wkońcu po co jest event?

 

Ależ drogi MaciejKamil...

MaciejuKamilu raczej...

*błysk* Stop!

Jak może wiecie, Lunę nawiedziły stworzenia zwane koszmarami. Te oto stworzenia, potrafiły przybierać wymarzone formy, a kucyki nawiedzały jedynie dla zabawy. Jako że spodobała nam się forma Shadowbolts, zdecydowaliśmy się przybrać ich postać na czas nieokreślony. Jesteśmy pewnym silniejszym odpowiednikiem Changelingów, możemy zmienić się nawet w ciebie, dwunogu. Niestety, nie mamy na to czasu... Zbliża się Haloween.

 

Witajcie wielcy i potężni Shadowbolts!

 

Mam kilka pytań:

1. Czy służycie Nightmare Moon?

2. Czy jesteście organizacją paramilitarną?

3. Czy jesteście źli na Wonderbolts za to, że są najlepszą drużyną w Equestrii?

 

 

Liczę na odpowiedź.

Pozdrawiam

RexCrusader

 

1 - To MY jesteśmy Nightmare Moon.

2 - Nie, jesteśmy grupą stworzeń zwanych koszmarami. Jak już wspominaliśmy, możemy przybierać dowolną formę, w formie Shadowbolts jesteśmy raczej grupą akrobatyczną, nie paramilitarną.

3 - Oni?

 

 

Dobra, to pierwsze. To wy w ogóle istniejecie? Bo ten, w kronice filmowej było, żeście tylko odłamkami Nightmare Moon.

Drugie, jeśli faktycznie jesteście i działacie, to jesteście bardziej, czy mniej bezużyteczni niż Wonderbolts? Bo ci to są mało przydatni.

Ostatnie, Darkfire, jesteś rygorystyczną dowódczynią?

Wyżej, nie zamierzamy odpowiadać na te same pytania dwa razy.

W kronice filmowej? Jakiej KRONICE FILMOWEJ? To piszą o nas książki? :rainderp:

Moglibyśmy uznać nas za organizacje bardziej użyteczną, ale byłoby to egoistyczne. Nie pełnimy roli prawnej w naszym społeczeństwie, bardziej grupy akrobatycznej. Możnaby powiedzieć że jesteśmy jedynie formą rozrywki.

 

Tak, mogłabym siebie tak nazwać.

 

Z chęcią zapytam o to i owo zacnych Shadowbolts. 

1. Co teraz robicie skoro nie macie komu służyć? 

2. W jaki sposób w ogóle istniejecie? 

3. Gdzie się do tej pory ukrywaliście?

4. Co planujecie w związku se swoim pojawieniem się?

1 - Żyjemy normalnym życiem.

2 - O tym wyżej.

3 - W lesie Everfree, w siedlisku koszmarów.

4 - Co mamy planować?

 

Dziękujemy wam za wszelakie pytania, narazie opuszczamy Akademię, ale bardzo możliwe że wrócimy do was za rok!

*trzask* Wróciłam.

Fajnie, właśnie odlecieli.

Wiem. *odetchnięcie* Widziałam.

---

Co tak siedzisz? Sto okrążeń wokół Akademii! Migiem!

 

Pozdrawiamy

Timber i Spitfire

i Shadowbolts...

TIMBER!

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...