Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Dziś dam Wam odpocząć od mojego stylu pisania postów (tak jak w przypadku "Potrzebujemy Testerów!") i podejdę do tematu nieco zwięźlej.

Miłośnicy podniebnych walk, kochający prędkość, akcję i wolność ptaka oraz posiadający PlayStation 3 na pewno słyszeli o serii Ace Combat. Nie? Nie martwcie się, też pierwsze słyszę, jestem bardziej graczem PC. Jednak ostatnio wydany przez Namco Bandai tytuł z tej serii jest na prawdę warty uwagi.

Gra toczy się w niedalekiej przyszłości, gdzie ziemia stała się polem bitwy dla asów przestworzy z powodu... katastrofy kosmicznej. Tak, ludzie zaczęli latać po niebie bo meteory przypieprzyły w większość naszej planety (nawet w Tatry!). Gra posiada fabularną rozgrywkę dla jednego gracza, misje Co-Op oraz (oczywiście) tryb(y) multiplayer.

Najważniejszą jednak rzeczą jest to, że gra jest udostępniona za darmo wszystkim użytkownikom usługi PSN w ramach programu biznesowego Free 2 Play. Oznacza to, że "latać każdy może, jeden lepiej drugi gorzej..." no, o ile posiada PlayStation 3.

 

Teraz bardziej osobista prośba

 

Z racji wystąpienia tam misji kooperacyjnych, które pozwalają na różne rzeczy w późniejszej rozgrywce oraz tego, że ja trybu kooperacji po prostu NIE UMIEM rozgrywać bez kogoś znajomego zwracam się do was. Czy potraficie wziąć sprawy w swoje ręce? Czy zdecydujecie się przeżyć tę podniebną przygodę ze mną? Chętnych prosiłbym o napisanie w tym wątku.

 

Over.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ps 3 i takie tam ale ACE COMBAT 6 najlepszy!!!! tyle ode mnie xD

 

 

EDIT: Wtf sprawdziłem sobie tego infinity, i tak wiedziałem o Ace Comabcie który wychodzi tylko na ps'a ale kurde screeny jakieś chyba pomylone, bo po pierwsze grafika dokładnie taka sama jak w 6 i są tam jeszcze screeny z rozwalania Agaiona czyli wielkiego statu lotniskowca który był w 6 i sie go tam rozwalało ;-;

 

Drugi EDIT: Dobra mój błąd jest tam niby jakiś Agaion 2 (nie wiem czemu znów to samo ;/ ) i przydało by sie jakby dodatkowo wypuścili na xbox'a :<

Edytowano przez ApulDżak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...