Skocz do zawartości

[minikonkurs graficzny] Kreujmy dział razem! - obrazek powitalny


timber

Recommended Posts

Ja też. Bo tak było. Ale się skończyło. Bez żadnego ostrzeżenia. Meh bardzo :destiny:

Btw. świetna praca. Wstaw ją do swojej galerii w dziale artystycznym, chcę ją na tumblra działowego, może nawet pójdzie na tło, ale nie wiem, czy nie za małe :v

Tzn. może bez napisu, bo rysunek bez napisu zawsze jest lepszy od rysunku z napisem :P

 

Według mnie też trochę nie fair, jeśli się coś zapowiedziało to powinno się chociaż poinformować, że zostanie skrócony.

 

Gratuluję ci Loni, jesteś moją idolką! Gratuluję tez Berecikowi! Byłaś świetna oraz Uszatce której też dobrze poszło :3

 

EDIT : Wow! Vile, twoja praca wymiata!!! Szkoda, że czas przesunięty bez powodu :c

 

Aww, dziękuję ;a;

Mi się najbardziej w pracy Beretki - kolory, lineart - ogółem całokształt, w pracy Hidoi styl i te "ostre" linie (chodź pyszczek wydaje mi się nieco zbyt ostry), a w pracy Uszatki pastelowe odcienie i słodki pyszczek Spitfire .

Link do komentarza

Mnie najbardziej podoba się praca Loni. Raven też  D :

Moja praca w sumie nie była na poważnie, kto by chciał takie g#wno :rainderp:

Nevermind. I tak jestem zadowolona z miejsca. Ale Timber faktycznie Niesprawiedliwa, kończyć przed czasem.

Co do pyszczków... kwadratowe są moim zdaniem ładniejsze od zaokrąglonych.

I lubię ostre krawędzie.

Edytowano przez Hidoi.
Link do komentarza

Mnie najbardziej podoba się praca Loni. Raven też  D :

Moja praca w sumie nie była na poważnie, kto by chciał takie g#wno :rainderp:

Nevermind. I tak jestem zadowolona z miejsca. Ale Timber faktycznie Niesprawiedliwa, kończyć przed czasem.

Co do pyszczków... kwadratowe są moim zdaniem ładniejsze od zaokrąglonych.

I lubię ostre krawędzie.

 

Według mnie za nisko siebie oceniasz, byłaś jedną z moich faworytek w konkursie. 

No cóż, miejmy nadzieję, że następnym razem nas poinformuje o nagłych zmianach ;p

Z krawędziami masz racje - mają swój urok.

Link do komentarza

Według mnie za nisko siebie oceniasz, byłaś jedną z moich faworytek w konkursie. 

No cóż, miejmy nadzieję, że następnym razem nas poinformuje o nagłych zmianach ;p

Z krawędziami masz racje - mają swój urok.

Nie chcę robić spamu, ale miło mi to słyszeć i to od takiej artystki D:

Ale poważnie, moja praca była taka nijaka, ot co, leci sobie Spit ze sztucznym uśmiechem i bez stroju, pff |D

Pozostałe posiadają tę dynamikę.

 

literówka : "Gratuluję zwyciężcą!"? WUT.

Edytowano przez Hidoi.
Link do komentarza

Nie chcę robić spamu, ale miło mi to słyszeć i to od takiej artystki D:

Ale poważnie, moja praca była taka nijaka, ot co, leci sobie Spit ze sztucznym uśmiechem i bez stroju, pff |D

Pozostałe posiadają tę dynamikę.

 

literówka : "Gratuluję zwyciężcą!"? WUT.

 

Nah, żadna ze mnie wielka artystka - wiele jest tu bardzo dobrych grafików/ludzi o ciekawych talentach.

Mi się podoba :u

Też już kończę konwersację, nie chcę schodzić na off topic.

Link do komentarza

I teraz tak.

Nie chcę się ukrywać przed hejtami. Skrócenie terminu rzeczywiście było z mojej strony niesprawiedliwe.

Czemu tak się stało?

Tak szczerze, to tylko przez moją głupotę i mały natłok wydarzeń.

No, przyczyniło się do tego też SB.

Nie jest tutaj w żadnym stopniu winny Skysplit Stormblessed (pozdrawiam), który tylko mi pomógł (a zresztą już to wiele razy robił). ^^

Taki drugi listopada. Timber leży na kanapie i ma ochotę zakończyć konkurs. W końcu piszę że kończy się ża pół godziny, ale widząc że sama ma to gdzieś wraca do starego terminu.

No właśnie.

Bo jak się kończy o piętnastej, to Skaj też ma obrazek ustawić o piętnastej (bez urazy oczywiście ^^). Też mój błąd, bo jak już do niego napisałam do tej czternastej coś, to zapomniałam potem dopisać że to dopiero o 23:59.

Później...

Siedzę sobie spokojnie na krzykpudle, gdy (już mam wychodzić) widzę że Skysplit pisze - „Timber”.

Nie zdążyłam powiedzieć co, gdy zostałam powiadomiona że już może wstawić obrazek działowy.

O kurde...

Oczywiście nie pomyślałam żeby grzecznie odmówić, tylko olałam wszystko, napisałam wyniki i tyle mnie widziano.

Jeśli macie taką chcęć, mogę wykasować wyniki i napisać je od nowa z uwzględnieniem waszych prac.

Coś jeszcze? Serdecznie przepraszam za spontaniczność i niezoorganizowanie. Zapamiętam sobie to na przyszłość.

Aha, zabolała mnie też jedna uwaga. Ałć. To ona przyczyniła się też do tego, że nareszcie nie wymykam się od przeprosin.

Mój nick wywodzi się z „Opowieści z Narnii”. Była tam postać o imieniu Edmund Pevensie, który potem został nazwany „Sprawiedliwym” ze względu na rozsądne sądy. Nie ma to nic wspólnego z moim charakterem, dlatego też tak uderzyła mnie ta uwaga.

Oczywiście, nie chrzanię ci teraz że masz mnie przeprosić. Co to to nie. Taka drobna uwaga tylko cd. nicku. Da, nick to zdecydowanie moja „Pięta Achillesowa”.

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam,

Timber

Edytowano przez Timber Sprawiedliwa
Link do komentarza

I teraz tak.

Nie chcę się ukrywać przed hejtami. Skrócenie terminu rzeczywiście było z mojej strony niesprawiedliwe.

Czemu tak się stało?

Tak szczerze, to tylko przez moją głupotę i mały natłok wydarzeń.

No, przyczyniło się do tego też SB.

Nie jest tutaj w żadnym stopniu winny Skysplit Stormblessed (pozdrawiam), który tylko mi pomógł (a zresztą już to wiele razy robił). ^^

Taki drugi listopada. Timber leży na kanapie i ma ochotę zakończyć konkurs. W końcu piszę że kończy się ża pół godziny, ale widząc że sama ma to gdzieś wraca do starego terminu.

No właśnie.

Bo jak się kończy o piętnastej, to Skaj też ma obrazek ustawić o piętnastej (bez urazy oczywiście ^^). Też mój błąd, bo jak już do niego napisałam do tej czternastej coś, to zapomniałam potem dopisać że to dopiero o 23:59.

Później...

Siedzę sobie spokojnie na krzykpudle, gdy (już mam wychodzić) widzę że Skysplit pisze - „Timber”.

Nie zdążyłam powiedzieć co, gdy zostałam powiadomiona że już może wstawić obrazek działowy.

O kurde...

Oczywiście nie pomyślałam żeby grzecznie odmówić, tylko olałam wszystko, napisałam wyniki i tyle mnie widziano.

Jeśli macie taką chcęć, mogę wykasować wyniki i napisać je od nowa z uwzględnieniem waszych prac.

Coś jeszcze? Serdecznie przepraszam za spontaniczność i niezoorganizowanie. Zapamiętam sobie to na przyszłość.

Aha, zabolała mnie też jedna uwaga. Ałć. To ona przyczyniła się też do tego, że nareszcie nie wymykam się od przeprosin.

Mój nick wywodzi się z „Opowieści z Narnii”. Była tam postać o imieniu Edmund Pevensie, który potem został nazwany „Sprawiedliwym” ze względu na rozsądne sądy. Nie ma to nic wspólnego z moim charakterem, dlatego też tak uderzyła mnie ta uwaga.

Oczywiście, nie chrzanię ci teraz że masz mnie przeprosić. Co to to nie. Taka drobna uwaga tylko cd. nicku. Da, nick to zdecydowanie moja „Pięta Achillesowa”.

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam,

Timber

 

Każdy człowiek popełnia błędy - to właśnie na nich się uczymy.

No cóż, w następnych konkursach będziesz już wiedziała czego nie robić c:

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...