Skocz do zawartości

[minikonkurs graficzny] Kreujmy dział razem! - obrazek powitalny


timber

Recommended Posts

 Cześć ludzie!

Apeluję do was w sprawie nowego obrazka powitalnego.

Jako że chciałabym kreować dział z "ludźmi", dlatego właśnie powstaje ten mini-konkurs.

Same zadanie jest proste, waszym zadaniem jest zaprojektować obrazek ok. 600x338 pikseli, zawierający Spitfire jak i nick avatara działu (to ja! ;D). Przydałby się również wasz nick, ale jest to jedynie szczegół ;P

 

Wymagania

-Spitfire, ewentualnie Soarin

-mój nick

-tło

-własna praca, bez użycia vectorów

-Twój nick

 

Opcjonalnie

-reszta Wonderbolts

 

Oczywiście należy przestrzegać regulaminu działowego, jak i forumowego.

Zakaz clopów, gore, jak i innych materiałów podchodzących pod +18

Konkurs trwa do 30.10.2014

Prace wysyłamy mi na pw, lub też do tego tematu

 

Nagrody

miejsce pierwsze - obrazek powitalny wstawiony na "stronę główną" Akademii Wonderbolts, odznaka

miejsce drugie - odznaka

miejsce trzecie - odznaka

 

Dziękuję za uwagę,

Timber

Link do komentarza
własna praca, bez użycia vectorów

Mam nadzieję, że chodzi ci tylko o nieużywanie vectorów zrobionych przez innych, gdyż albowiem ja robię vectory - na własnych szkicach, nie są nawet w serialowym stylu (linki w moim podpisie) i nie chciałabym musieć rezygnować z tej techniki chcąc wziąć udział w konkursie.

Poza tym robienie vectora bywa czasochłonne (szczególnie, kiedy tego czasu nie ma) i nie wiem, czy się wyrobię - czy jeśli okaże się, że będę zbliżała się już do zakończenia pracy, zaś termin będzie bliski, istnieje szansa, aby ten termin choć trochę przedłużyć?

Edytowano przez Spring Apricot
  • +1 1
Link do komentarza

Olać wszystko, kończymy konkurs.

 

---

Miejsce pierwsze

Wygrała praca użytkowniczki Loni!

spitfirekonkurs_by_lonireve-d8512k3.jpg

 

Praca została wybrana ze względu na ładne wykonanie. Poszarpane kreski ładnie wyglądają, i chodź praca jest dość mroczna, to jednak zasługuje na reprezentowanie działu.

 

Odznaka za chwilę do Ciebie powędruje, a Skaj powinien dodać ją lada chwila jako obrazek powitalny.

Gratulacje! ^^

 

Drugie miejsce

Drugie miejsce zajmuje praca autorstwa Berette!

 

spitfire__2_by_octaviaa-d83j4o0.png

 

Jedna z najlepszych prac w tym konkursie. Uwierz mi że przez długi czas byłaś moją faworytką! ^^

 

Za chwilę przywędruje do Ciebie odznaka.

 

Trzecie miejsce

Trzecie miejsce dostaje ostatecznie - Hidoi!

 

bez__tytu__u_as_smart_object_1_as_smart_

 

Gratuluję, mimo lekko za dużego rozmiaru praca bardzo mi się spodobała i zdecydowałam się nagrodzić ją trzecim miejscem.

Gratuluję! ^^

 

Odznaka już do Ciebie idzie.

 

Wyróżnienie

I ostatnie, wyróżnienie dla Uszatki!

 

_na_forum__spitfire_banner_by_xxuszatkax

 

Najpierw chciałam nie dawać wyróżnień, ale spodobała mi się Twoja praca, więc również wędruje ona na podium.

 

Gratuluję zwyciężcą!

Odznaki za chwilę do was powędrują, jak i zostanie ustawiony nowy obrazek działowy.

Edytowano przez Timber Sprawiedliwa
Link do komentarza

Da, chodziło mi głównie o kolory, co nie zmienia faktu że praca wypadła niesamowicie. Widnieje już jako obrazek działowy. Mogę mieć do Ciebie pytanie? Czy po naborze na pomocników, mogłabyś dodać ich loginy do pracy? ^^"

Ehe, i dałam wam już odznaki. Gonna have fun! ^^

Link do komentarza

Da, chodziło mi głównie o kolory, co nie zmienia faktu że praca wypadła niesamowicie. Widnieje już jako obrazek działowy. Mogę mieć do Ciebie pytanie? Czy po naborze na pomocników, mogłabyś dodać ich loginy do pracy? ^^"

Ehe, i dałam wam już odznaki. Gonna have fun! ^^

 

No, tu już część mojego stylu - lubię taki kontrast i ostre barwy. Tutaj czerwień pasowała mi do dynamicznej pozy.

Jeśli chodzi o loginy to nie ma najmniejszego problemu, jedynie trzeba będzie pogłówkować z kompozycjom c:

Link do komentarza

Dammit, serio?
Po to się śpieszyłam i babrałam, żeby odkryć, że konkurs został zakończony przed czasem? To miał być post z moją pracą :/
Well, przynajmniej mam vector. I zdążę dorobić Spitfire rzęsy, o których (jak zwykle) zapomniałam.
No ale cóż, still mi smutno. Tzn. praca i tak słaba, bom nie zdążyła zrobić chmurek i dodać cieniowania, ale jednak 23:59 jeszcze nie ma i trochę słabo, że mimo tego konkurs został zakończony przed czasem.

Well, mówi się trudno i leci się dalej. Jutro pewnie wstawię moją pracę do galerii (link w moim opisie) - skoro konkurs skończony nie ma co teraz wstawiać, dopracuję to. Gratuluję zwycięscy.

Albo walić, macie moją niedokończoną pracę - w końcu zrobiłam ją na czas!

link

Edytowano przez Spring Apricot
  • +1 1
Link do komentarza

Oh good. Wyścig z czasem. ;_____;

spritfiresoarintoo_by_vongrell-d852kr1.p

Albo bez płomieni:

xxx_by_vongrell-d852kro.png

EDIT Ale jak to? Myślałam że do 23:59 :c

Tak bardzo się spieszyłam żeby sie wyrobić w czasie. W między czasie zdążył mi się zawiesić komputer. ;-;

Timber Niesprawiedliwa

Ałć. Bolało.

Edytowano przez Timber Sprawiedliwa
  • +1 1
Link do komentarza
EDIT Ale jak to. ;-; Myślałam że do 23:59 :c

Ja też. Bo tak było. Ale się skończyło. Bez żadnego ostrzeżenia. Meh bardzo :destiny:

Btw. świetna praca. Wstaw ją do swojej galerii w dziale artystycznym, chcę ją na tumblra działowego, może nawet pójdzie na tło, ale nie wiem, czy nie za małe :v

Tzn. może bez napisu, bo rysunek bez napisu zawsze jest lepszy od rysunku z napisem :P

Edytowano przez Spring Apricot
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...