Skocz do zawartości

[Konkurs] Nightmare Night w Equestrii.


Spring Apricot

Recommended Posts

Witajcie kuce!

Jak zapewne wszyscy z was wiedzą, wielkimi krokami zbliża się do nas Nightmare Night, czyli Noc Koszmarów. Z tej okazji ogłaszam działowy konkurs! Waszym zadaniem jest zarysowanie/namalowanie/uszycie/wyrzeźbienie/wydzierganie/ułożenie z kosmitów (technika dowolna) obchodów Nightmare Night w Ponyville lub Canterlocie. Może to być przedstawienie jednego lub kilku przebranych kucyków, może być to „krajobraz”, np. ozdobione Ponyville – wszystko zależy od waszej inwencji twórczej (której w tym dziale akurat nie brakuje)!

 

Za trzy pierwsze miejsca będą nagrody forumowe, być może załatwię też nagrodę fizyczną dla pierwszego miejsca (przypinkę), ale tego nie obiecuję (acz postaram się).

Termin nadsyłania prac to 2 listopada, cobyście mieli pełne dwa tygodnie. Prace wstawiamy w spoilerach w tym temacie.

 

Podstawowe zasady:

- Technika, jak już wspominałam, dowolna.

- Zakaz gore, clopów i saucy.

- Zakaz plagiatowania.

 

Miłego tworzenia!

*Brohoof*

:brohoof:

Edytowano przez Spring Apricot
  • +1 2
Link do komentarza
  • 2 weeks later...
Gość Nie sądzę

Kolejny dowód na to, że jak mi się nie chce, to lepiej żebym się nie brała xd. Jeszcze dziś było tam tyle elementów, miało być ładnie pokolorowane, ale stwierdziłam, że mi się nie chce i nie starczy czasu, hue. Ale przynajmniej więcej prac będzie.


o4US3Tvh.jpg

 

 

Jeśli możliwa jest zmiana pracy, to tu taka o:

S358PD8.png

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Wybaczcie moje opóźnienie. Przez ostatni tydzień nie za bardzo miałam czas wchodzić na forum.

Kochany Spring Apricot@: Jakby dało radę, proszę nie wydłużaj konkursu do następnej niedzieli, ponieważ wszyscy się bardzo niecierpliwią.  :ju1Xa: A wątpię, aby przywrócić zainteresowanie ludzi konkursem, no chyba, że komunikatem na głównej stronie forum. Przepraszam za zamieszanie... pozdrawiam.

Nie miałam takiego zamiaru. Przedłużyłam wtedy, bo mnie poproszono. Nic z tego nie wynikło - trudno. Widać, że nie ma już po co dalej przedłużać. Generalnie rzecz biorąc liczyłam na większą frekwencję, ale cóż poradzić.

 

Przejdźmy jednak do rzeczy, czyli wyników! Nie będę się rozpisywać z braku czasu, więc jeśli ktoś z uczestników chciałby przeczytać kilka słów mojej opinii na temat swojej pracy niech pisze na pw - z chęcią odpiszę jak tylko znajdę czas.

 

Trzecie miejsce - Elfka z Amanu.

Drugie miejsce - Berette.

Pierwsze miejsce - Dayan.

 

Dziękuję bardzo uczestnikom i jeszcze raz przepraszam za opóźnienie i brak komentarza.

Nagrody rozdam wkrótce. Dziś zrobię vector i wyślę do adminów, jak tylko pojawią się forumowe nagrody przydzielę je.

Edytowano przez Spring Apricot
Link do komentarza
  • 2 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...