Skocz do zawartości

[Ankieta] Rysunkowy jabłecznik - tak czy nie?


Spring Apricot

Rysunkowy Jabłecznik.  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz, aby Rysunkowy Jabłecznik powstał?

    • Tak, chcę i będę brał w nim udział.
      14
    • Tak, chcę, ale nie będę brał w nim udziału.
      6
    • Nie, nie chcę.
      1


Recommended Posts

Pisałam już o tym w ostatnim ogłoszeniu, najwyraźniej jednak do nikogo to nie dostarło. Być może ankieta będzie prostszym sposobem na poznanie waszej opinii.
Tak więc:

Myślę nad wprowadzeniem do działu nowej rzeczy, mianowicie rysunkowego jabłecznika. Byłoby to coś w stylu kisielu rysunkowego (http://kisiel-rysunkowy.blogspot.com/), czyli co jakiś czas podawany jakiś temat na rysunek, chętni robią szkice. Możliwe dla zmotywowania przekształcenie w zabawę z punktami – autor najlepszego rysunku z danego tematu dostaje punkty, co jakiś czas sumowanie, przechodnia nagroda. Chciałabym, abyście wyrazili swoją opinię na temat tego pomysłu – nie będę go wprowadzać jeśli się nie spodoba lub nikt nie będzie brał w tym udziału.

Decyzja o powstaniu Jabłecznika zapadnie na podstawie wyników ankiety. Poza tym możecie pisać swoje opinie o nim w tym temacie.

Drodzy artyści - czekam na wasze głosy!

Edytowano przez Spring Apricot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wyniki ankiety myślę, że w poniedziałek (lub w niedzielę późnym wieczorem) możecie się spodziewać rozpoczęcia zabawy c:

Kwestia tego, czy zostanie wprowadzone punktacja etc. rozstrzygnie się po pierwszych dwóch tygodniach (przynajmniej taką mam nadzieję).

Do czasu rozpoczęcia zabawy pozostawię ten temat otwartym w razie, gdyby ktoś chciał się jeszcze wypowiedzieć.

EDIT: Rozpoczęcie jednak w sobotę - początek miesiąca.

Edytowano przez Spring Apricot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...