Guest PervKapitan

Dota 2 ogólnie

Recommended Posts

W mniej niż rok wbiłem kolejne tysiąc godzin w tej grze.

Still, retarted 2k scrub with lags.

Spoiler

Mogę wiedzieć JAK i CZEMU jest to w ogóle możliwe? o_O Dlaczego dobrało nam trójkę retardów z o wiele niższym mmrem? U nich QoPka miała niski, a Slark o wiele wyższy... nasza Mirana miała milionowy? Bo to raczej nie możliwe bo grała tak samo beznadziejnie jak tamta dwójka... (już nawet nie będę wypisywać jak grali, chyba że chcecie)

Dodatkowo, obliczyłam, że gdyby miały być równe średnie mmr to Mirana musiałaby mieć 4.391 mmr :/ a ma kreskę co chyba (?) oznacza, że jeszcze nie zagrała tych 10 gier

Edited by PervKapitan
  • Upvote 1

Czytajac ten topic mam Taka ochote pograc w DoTe. Kiedys gralem, dawno temu ale to tylko pare meczy .. zaraz ide pobierac, mam chcice :D a gralo mi sie bardzo przyjemnie aleee ciezko .. oj ciezko. Kto jest aktywnym graczem ?

ZŁOTA ŁOPATA DLA PANA WYŻEJ

Ale wracając do tematu, o ile np. rok temu zwycięstwo Wings Gaming (rip in pease) było dosyć pewne, tak teraz nie mam pojęcia, kto może wygrać. Jak zwykle kibicuję Evil Geniuses, ale szczerze, niech wygra ktokolwiek, byleby nie OG, Liquid czy Secret :I

Ja mam swój typ ale nie powiem, żeby nie zapeszyć :I w każdym razie w tym roku kolej na zachodni zespół, zgodnie z odwiecznym cyklem

12 godzin temu, Paplok napisał:

Jedyne co mnie obchodzi to mecz All-Stars. Ktoś zna datę i godzinę?

Zazwyczaj podają to w trakcie TI

• Upvote 1