Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Guest PervKapitan

Dota 2 ogólnie

Recommended Posts

Pani foch znowu swoje, trudno. Przynajmniej jest szansa, że już nic nie napiszę <3

Tak czy tak, znowu muszę komuś tłumaczyć coś krok po kroku, bo inaczej ni uja nie rozumieją. A myślałem, że ten przykład z zespołem dotrze do ciebie.

Słuchaj mnie. To, że napisałem "alch best hero", to nie mam na myśli, że to najlepsza postać w grze, która każdego rozwali i w ogóle och i ach. Każdy, który uważa, że jest taka postać jest debilem, a skoro ty tak uważasz, że jak tak uważam, to w takim razie masz na za debila, dzięki. Alch is best hero, BO JEST MOIM ULUBIONYM. Najlepszy to synonim słowa ulubiony, wiesz? Tak samo z tymi zespołami. Jak ktoś Ci powie, że Iron Maiden jest najlepsze, to chodzi jasnym jest chyba to, że jest to jego ulubiony zespół. Jasne, czy nie?

Co do tego bełkotu, ze ten opis pasuje do każdego, to, fajnie, że nie wspomniałeś, iż riki ma niewidzialność i "niby-kryty", slark oczyszczenie, perma niewidzialność i skok do ucieczki, Sven rashuje BKB i może sobie na luzie wbiec i wybiec z teamfigha, pa ma unik i kryty. Alch jest goły, przez co też słaby, ale jak się nim jako tako ogarnia, to sru.

Was nie było na polskim, jak była analiza tekstu czy co?

Chciałem coś odpisać, ale zrezygnowałem przez stwierdzenie "Najlepszy to synonim słowa ulubiony, wiesz?".

Jak myślicie, jakie postaci wpadną do gry po Pitlordzie i Arc Wardenie? Co wymyśli Valve po przerzuceniu wszystkich z oryginalnej Doty? Macie jakieś pomysły dotyczące designu herosów oraz ich skilli? Jeśli tak to opiszcie je, jestem ciekaw co wam w głowie siedzi :D

12 minuty temu thornix napisał:

Jak patrzę na niektóre zdolności to wolę by nie zostały przeniesione :v

Czyje i jakie np? ^^

Trochę mnie odrzuca Arc Warden. Obszarowe100% uniku, w dodatku ult tworzy klona mogącego używać przedmioty i umiejętności...z refresherem i bez maga w przeciwnej drużynie to będzie nieciekawe :v Cóż, może jestem przewrażliwiony ale nie podoba mi się to.

Cóż, prędzej czy później i tak go dodadzą...wie ktoś kiedy? Gdzieniegdzie pisało że on i pit lord już mieli jakiś czas temu być, gdzie indziej że dojdą na international 2k16.

EDIT: doczytałem że ult nie kopiuje refreshera...cóż, wszystko się może zmienić.

Edited by thornix
.

Z dnia na dzień coraz bliżej, to już 9 miesięcy bodajże od ostatniego bohatera (Wyverny). Icefraud wkrótce powinien coś urodzić :kappa:

Wejdzie zapewne pustynna mapa, jednak na najbardziej liczę na remodel Zeusa.

+ znerfienie shacled'a, bo to ma magnes na drzewa i przeciwników.

A, i niech jeszcze usną ten bug przy przybliżeniu na statuy.

Temat taki martwy, gdzie jesteście dotowcy? Co sądzicie o nowym patchu, mapie, itemkach? Co jest nowym OP według Was? Czym ostatnio niszczycie noobów?

Invo w każdym meczu....

Arcana Zeusa sprawiła, że postać ta bez tej arcany ma zerowy winrate.

ww useless

wind niby znerfiona, a tak na prawdę wciąż masz 100% szansy na podwójne shackled.

patch niby spoko, podoba mi się, ale nie mogę kompletnie nic wygrać.

raz miałem 18-4-18 jako zeus, ale przegrałem bo team feedował TT

Dla mnie patch całkiem spoko. Jugger silny jak zawsze, Luna w połączeniu z Drowką niszczy wszystkich, mid Warlock morduje prawie każdego innego middera w grze, Venomancer jako core offlane jest całkiem spoko, zwłaszcza jak sparuje się go z CMką (nieskończona mana na wardy, ilość raka na linii rośnie z każda minutą). Alchemist na midzie nadal działa pomimo nerfa, trzeba tylko grać build bottle-treads-solar crest-SnY-AC zamiast memowego builda z Radiance. Troll Warlord daje rade na safelane, dostał małego buffa na skilla E. Nowa mapka jest fajna, nowe itemki też. najgorsi są ludzie, którzy nie czytali patch note'ów i pickują Huskara >.

• Upvote 1

Kunkka septer to jest coś niesamowitego. A Ursa z septerm jest nie do zatrzymania. Nie jestem pewien, ale chyba nawet z Duel może się oczyścić. 

Nowy skill rikiego mi się podoba, bo przynajmniej można jako support normalnie iść i zawardować, bez otrzymywania trzech skoków na plery.

Co do nowej postaci, to jak ktoś umie nią grać (39% he he) to chętnie z nią zagram, albo i sam wybiorę.

Jednak wciąż męczy mnie invo w każdej grze, a mój winrate od tego patcha wynosi 40%.

Arc Warden jest OP (podwójny midas, podwójne necro, podwójny hex, travelsy, gg), ale nikt nim nie umie grać. Widziałem go ze dwa razy w pubach zaraz po tym jak go dodali, od tamtej pory ani razu.

Co do winrate - graj ze znajomymi. Nawet jak masz jednego-dwóch grających, to po pewnym czasie zacznie wam się załączać synergia, nauczycie się kto czym ogarnia i jakie zestawy herosów wam wychodzą. Znacznie łatwiej wtedy wygrać, nawet jak jedna-dwie osoby w zespole nie ogarniają za bardzo. Pomaga równiez, jak grasz postaciami z ultem użytecznym w teamfightach - Luna, Disruptor, Tidehunter, Troll Warlord, Warlock, Venomancer, Crystal Maiden, Spectre, Faceless Void (choć obecnie mniej carry, a bardziej offlane z blinkiem), Zeus, Shadow Fiend, Dark Seer. No i jak zawsze, postacie ze stunami rządzą, wardy i dusty są OP, dobry Roshan nie jest zły, a po każym wygranym teamfightcie niszczymy co najmniej jedną wieżę przeciwnika - standardzik :)

No i najważniejsze - graj postaciami które znasz i lubisz; poszukaj do nich poradników (polecam portal Liquid Dota), oglądaj VODy pro graczy (można fajnie podpatrzeć jak grają daną postacią w sensie ogólnym, skill buildy, sytuacyjne itemy itp.). Z czasem winrate sam przyjdzie :)

Ej, wszystko niby ok, ale ja jako tak wiem, jak grać, więc trochę nie teges mi się wydają takie tipy :I

Jednak od czasu tego patcha mam nie dość, że olbrzymiego pecha, to natrafiam na betony i po prostu jakoś tam słabiej mi się gra :/

Ale nie powiem, 5-osobowy team z micro to mój mokry sen.

Nie chciałem w żaden sposób sugerować, że jesteś noobem (wiem, że nie jesteś), napisałem tylko, co zadziałało u mnie :I jesli jakoś cię uraziłem, to przepraszam :I

Jakbyś chciał kiedyś zagrać to łap mnie na Steamie, (nie pamiętam czy cię mam w znajomych, jakby coś to nick "Soup of the Day", awatar taki jak na forum), wbijemy na kucnego TSa i hajda niszczyć noobów ^^

Drobne ogłoszenie parafialne.

Ogólnie, w winter treasure I jest set do centaura. (jedeny set na którym mi zależało :v ) Mój fart sprawił że wypadł jako ostatni. Potem, z losowej nagrody wypadł mi winter treasure I, i zgadnijcie co wypadło jako pierwszy set. Tak. Centaur :v Więc jeżeli komuś się podobają sety z tej skrzynki to jestem otwarty na oferty, ew. ktoś dostanie wczesny prezent urodzinowy :v

6.02.2016 at 12:31 thornix napisał:

Więc jeżeli komuś się podobają sety z tej skrzynki to jestem otwarty na oferty, ew. ktoś dostanie wczesny prezent urodzinowy :v

Nie mam nic do zaoferowania, więc jeśli nikt nie przebije mojej genialnie szczodrej i hojnej oferty chętnie przyjąłbym tenże prezent urodzinowy :kappa:

• Upvote 1

3 godziny temu Geralt napisał:

Nie mam nic do zaoferowania, więc jeśli nikt nie przebije mojej genialnie szczodrej i hojnej oferty chętnie przyjąłbym tenże prezent urodzinowy :kappa:

Napisz na steam, tylko zostaw coś dla innych xD

Btw, podzielę się grą sprzed chwili. Grałem przeciwko najgorszemu typowi arc wardena...rat warden. Pewnie wielu z was się z tym spotkało. BoT, necro, rapiery.i tylko siedział w bazie. Miał 3. W early i mid game nie dawaliśmy rady. Jako shadow shaman ginąłem momentami od samych necro :v Nie mieliśmy Io by go załatwić, ale na szczęście w late game puściły mu nerwy i wyszedł z bazy by defować. Da ktoś rady jak się przed tym bronić? :v Poza wisp relocate i steal rapierów :v 

Można mnie hejtować, ale uwielbiam grać arkiem w taki sposób. A jedyne lekarstwo, jakie na to widzę, to jakiś nerf na niego w następnym patchu. I już w sumie nawet wiem, jak dałoby się zrobić, aby granie nim byłoby i wiele trudniejsze.

Iluzja nie ma zresetowanego cd.

14 godziny temu Talar napisał:

Iluzja nie ma zresetowanego cd.

To by było nawet dobre, przynajmniej nie mógłby spamować tak midasem.

Nie wiem czy to ma sens, moim zdaniem iluzja mogłaby mieć skalowany dmg.( x%/y%/z% oryginału). Trochę by to go utemperowało w early i mid game, a late by pozostał bez zmian :v

Włączam sobie grę. Myślę sobie: "A, jakimś carry sobie zagram". Od razu widzę, że u nich ktoś picknął Spectre. "No ja jebie... Dobra, nie chce mi się bawić w kontr-carrych, jadę supportem". Został mi ostatni quest z lichem, więc wziąłem właśnie jego. Patrze na draft: oni SF, Spectra, Furion, Bristle i Pa. My: Lich, Axe, Sniper, Treant i Zeus. "gg, nie ma bata, aby wygrać late, nic nie obstawiam". Gramy tak gramy i o dziwo zaczynamy wygrywać. Owszem, Spectra, chociaż bardzo miła, grać nie umiała. Furion ezy kill i bristle chyba w pasywkę nic nie władował. Jesteśmy już w tym momencie, że raczej nie ma szans, aby przegrać, lecz został mi quest na licha: niech ta piła odbije się 6 razy od bohaterów. Zaczynam prosić, aby ustawili się w jednym miejscu, lecz bez skutków. Chyba z 5 razy próbowałem, bez skutku, lecz jednak w końcu się udało. Uradowani robimy ostatni push. Teamfight, wbijam ultai patrze: jeden kill, drugi, trzeci. Zabiłem tam kogoś: ULTRAKILL. Widzę pa, szybko traci hp. Jak już miała dosyć mało, używam q. Podczas kończenia animacji Sniper mi ją zajebał. I to było dosłownie pół milisekundy przed trafieniem skilla. Wkurw mocny, ale dobra. 1000 punktów dla mnie, brzydki set dla Licha, którym normalnie nie gram też. Odblokowany Spin. No spoko, lubię to. Wchodzę, pociągam i patrze. Kręci się tak i kręci. Zaczyna zwalniać i se myślę: "Jest tak mniej więcej w połowie do arcany, heh. Może będzie pasować. ruletka zwalnia, zwalnia, zwalnia i....

06b58389e0.jpg

FUUUUUUUUUUUUUUCK YEAH!!!!!!!!!!!!!111111

• Upvote 1