Guest PervKapitan

Dota 2 ogólnie

Recommended Posts

http://www.dotabuff.com/matches/958893914

Dat farma

Ogólnie jeśli chcecie zobaczyć jaka super jestem to macie profil ogólny: http://www.dotabuff.com/players/69706023 :v

Btw. oglądaliście all star match ze starladdera? :D

Widziałem tylko drugi mecz Team Secret :(

Spojrzałem na profil i widzę, że głównie carry i midy grasz. Ja często muszę supportować, bo na moim poziomie prawie nikt nie chce :(

Spojrzałem na profil i widzę, że głównie carry i midy grasz. Ja często muszę supportować, bo na moim poziomie prawie nikt nie chce :(

Ja tam grywam Crystal Maiden, ale z Lotharem i Lionem z Dagonem. Jedynie Svenem gram jako realny support, ciężko mi z niego zrobić carry, łatwiej mi idzie gank. Bo tak, bo się obronię, bo zmiażdżę przeciwnika przy 1v1 :P

Guest PervKapitan

Offlane'a też dużo gram. Supportowanie dla mnie jest za trudne. Ale mam swojego własnego supporta ^^ Z resztą na moim poziomie to prędzej się pisze "pick carry pls" niż "pls we need support" :D

Znajdź mnie na Steamie, nick ApplesApplesApples, awatar taki sam jak tutaj :)

Ja długi czas grałem przede wszystkim offlane (Timber/Tide/Undying <3 ) i support, ale ostatnio gram praktycznie tylko SIngle i Random Draft, tam łatwiej dostać mida albo carry niż w All Picku :)

Na "sztimie" to mam jak w sygnaturce, niezbyt ciekawy ale cóż mam sentyment do takich nicków. Już mnie zaczynają nudzić różnorakie "cyka" pod moim adresem gdy gram Pugną i z końcówką hp zabije wroga Ultą.

Pugna cyka xaxaxa

Jak ktoś chce, to mnie dodać też można. Avatar Discoda z fajką, nick chyba znany (jak nie wyszuka, spróbuj "mlodytalar")

Chętnie bym z kimś zagrał, ale internet brzydki ;_;

Polecam grę z Poulsenem, jeśli trafi mu się postać, którą ogarnia to nawet nieogarniający partner (jak ja, nie lubię i nie umiem grać Bounty Hunterem) zaczyna być przydatny drużynie.

Polecam grę z Poulsenem, jeśli trafi mu się postać, którą ogarnia to nawet nieogarniający partner (jak ja, nie lubię i nie umiem grać Bounty Hunterem) zaczyna być przydatny drużynie.

Miło mi słyszeć, że gra ze mną nie przyprawia o ból zębów, dzięki :aj3:  Ty też fajnie ogarnąłeś tego Bounty :aj5:

Tylko nie każcie mi grać Pudge'em. Never again :burned:

Guest PervKapitan

W ogóle nie wiem czemu ostatnio co chwila trafiam na ludzi, co jak ich zabiję to wychodzą. Rozumiem na pierwszych lvlach i takich tam, ale no ja mam bardzo wysoki lvl, mmr też nie jest jakiś żałosny, gram na poziomie, a tu ostatnio ciągle. Tym bardziej mnie rozwala, że jak zrobię first blooda takim Clockwerkiem. Naprawdę aż tak ich boli, że kupię se szybciej butelkę?

Ja ostatnio też mam sporo takich, dwa razy nawet cały team przeciwny wyszedł jak był 15 killi i 5 wież do tyłu po 20 minutach. A przecież w obecnym patchu jest mechanika comebacku (sam miałem parę gier gdzie odrobiliśmy 15-20k złota i expa i wygraliśmy w lategame). Ale niektórzy widocznie nie mogą się pogodzić z tym że ktoś śmiał ich zabić xD

A tak z innej beczki, Team Secret rządzi <3

Guest PervKapitan

Nawet przed patchem byłoby możliwe, że by wygrali. Kiedyś się śmiałam, że powoduje ragequity, ale teraz to mnie zaczyna wku*wiać i reportuje za coś takiego.

E tam, ja i tak jestem ciągle za [A], jestem fangayem :v

Guest PervKapitan

A ja za to uwielbiam s4, który też jest w Secret :D Ale nie no, Puppeya też uwielbiam :)

BigDaddy. Cóż. Gra dobrze, ale go nie lubię przez jego zachowanie.

Właśnie leci druga runda c9 vs [A]

Z innej beczki. Proponowałbym stworzenie listy ludzi z forum, wraz z nickami Steam, którzy grają/grali w Dotę. Sam chciałbym wrócić, ale nie mam zbytnio z kim grać, a w pojedynkę raczej mi się nie chce.

Edited by GoForGold
  • Upvote 2

Mój nick na Steam: solaris (obecnie w avku mam ostatni album studyjny Turbo).

Tak poza tym, jakie najbardziej lubicie tryby gry? Mój ulubiony to Ability Draft, nikt nic nie wie, chaos totalny, ale za to jest śmiesznie.

"Talar" ofkors! Avatar Discorda milorda z fajką (który swoją drogą mam chyba z 3 lata).

Ulubiony tryb gry? Gram tylko na All Pick, bo jak do tej pory, na każdym innym zawsze przegrywałem :D

Guest PervKapitan

Ja lubię AP, kiedyś grałam w inne (single draft, random draft) ale myślę, że to bardziej tryby dla początkujących którzy chcą znaleźć nowe postacie, a sami tak jakoś nie pickną w all picku. CM jest też fajny, ale bardzo rzadko gram, ponieważ mam tylko jednego kumpla do grania i mi wystarczy. A w CM nie da się grać bez 5. Kiedyś miałam swój team to graliśmy. :)