Skocz do zawartości

My little pony film?


Littlepip

Recommended Posts

Bardziej mnie zastanawia ile osób z tych którzy dziś to czytają za 3 lata będzie jeszcze tym filmem zainteresowanym...

Uważam że trochę za późno się za to biorą i właśnie zamiast Equestira Girls powinni zrobić kucykowy film kinowy (choć jak się przekonaliśmy dla większości EG takie złe nie było).

Także nie nastawiam się ani pozytywnie ani negatywnie bo za 3 lata może mnie to już nic nie obchodzić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardziej mnie zastanawia ile osób z tych którzy dziś to czytają za 3 lata będzie jeszcze tym filmem zainteresowanym...

Cóż, ja jestem fanem MLP od ok 20 lat (pierwsza generacja) i jakoś te 3 lata przy tym bledną i raczej nie stracę zainteresowania. Film jest robiony raczej dla "prawdziwych" fanów, którzy zostaną na lata przy serialu, a nie tych, którzy teraz wykrzykują swoją miłość do MLP, a za miesiąc  informują że się"wypalili" i odchodzą, no i dzieci oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że skoro film ma wyjść dopiero w 2017 roku, to nie będzie on zakończeniem 4G bo wtedy wolałabym nie mieć filmu, a dostać cały sezon.

Oczywiście będę czekać, jak i na EG3.

Chyba najfajniejsze w tej kinówce będzie to, że wszystkie bajki będą w 3D, a takie MLP w prostym, przyjemnym dla oczu 2D, takich filmów to już chyba nie robią, nie? ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co Ciebie by tak naprawdę obchodziło?
A co mam mówić? ,,Łaaał, przecież to tylko 3 lata, już nie mogę się doczekać, zaczynam odliczanie''

Nie! :grumpytwi:

Serialem interesuję się od dwóch lat, fandomem gdzieś od półtora roku. I wcale się nie oszukuję że moje zainteresowanie nim systematycznie jednak spada. Więc absolutnie nie będę sobie robić na siłę nadziei że kolejne 3 lata będzie mnie to jeszcze interesować. Może tak, może nie, na razie za wcześnie na tak dalekosiężne plany...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mam mówić? ,,Łaaał, przecież to tylko 3 lata, już nie mogę się doczekać, zaczynam odliczanie''

Nie! :grumpytwi:

Serialem interesuję się od dwóch lat, fandomem gdzieś od półtora roku. I wcale się nie oszukuję że moje zainteresowanie nim systematycznie jednak spada. Więc absolutnie nie będę sobie robić na siłę nadziei że kolejne 3 lata będzie mnie to jeszcze interesować. Może tak, może nie, na razie za wcześnie na tak dalekosiężne plany...

A można zapytać czemu twoje zainteresowanie serialem spada?

A co mam mówić? ,,Łaaał, przecież to tylko 3 lata, już nie mogę się doczekać, zaczynam odliczanie''

Nie! :grumpytwi:

Serialem interesuję się od dwóch lat, fandomem gdzieś od półtora roku. I wcale się nie oszukuję że moje zainteresowanie nim systematycznie jednak spada. Więc absolutnie nie będę sobie robić na siłę nadziei że kolejne 3 lata będzie mnie to jeszcze interesować. Może tak, może nie, na razie za wcześnie na tak dalekosiężne plany...

A można zapytać czemu twoje zainteresowanie serialem spada?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yay! Moim zdaniem pomysł przedni. Gdyby jeszcze wzięli do filmu profesjonalistów od animacji i dobrze wypromowali, film mógłby dostać parę nagród np.Annie i pokazali by MLP od lepszej strony. A już lepiej być by nie mogło, gdyby zekranizowali jakiś fanfik np. Past Sins (wiem, wiem marzenia, ale byłoby zajebiście  :evilshy:  ). Poza tym, już dawno powinni zrobić taki film o kucykach, a nie konkurencję dla Monster High, przez co pod nazwą My Little Pony są okropne lalki, jeszcze brzydsze od kuców z wsześniejszych generacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A można zapytać czemu twoje zainteresowanie serialem spada?
Oczywiście że można.

Najpierw było takie ,,łaał'' po samym obejrzeniu dwóch sezonów serialu (bo trzeciego jeszcze nie było). Jakie to fajne, mimo całej ,,cukierkowości'' itd.

Później było drugie ,,łaał'' jak odkryłem fandom i jakie cuda ludzie potrafili zrobić w tym uniwersum. A dodatkowo ilu ciekawych ludzi poznałem, których mam w tej chwili w znajomych na skypie.

I trzecie ,,łaał'' gdy założyłem kanał na YT i gdy zdobyłem niewielkie ale jednak stałe grono widzów którzy doceniali to co robię.

Ale jednak czas mijał i jednak kolejne sezony już mnie tak bardzo nie wciągały (mimo że czwarty uważam i tak za najlepszy)

Dodatkowo prawie wszyscy znajomi przestali się tym serialem interesować, i skończyli jego oglądanie na sezonie trzecim co także zmniejszało zainteresowanie także z mojej strony.

I tak naprawdę ten mój kanał jest jedyną rzeczą która mnie jeszcze mocno trzyma w fandomie, by widzieć co moi znajomi którzy jeszcze tam działają robią, lub wyszukiwać jakiś ciekawszych animacji. Ale czuję że jeśli skończą mi się pomysły na niego i go zamknę go to i fandomem przestanę się całkiem interesować.

A jeszcze to że młodszy się nie robię (chyba że umysłowo :P ) i za 3 lata mogę już być ,,żonaty i dzieciaty'' i takie rzeczy jak jakieś bajki/fandomy po prostu nie będą mi w głowie

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie normalny film o kucykach, z kucykami, a nie człowiekami czy co to tam jest. Nie wiem czemu, ale EqG mnie nie przekonuje(dlatego też nie miałem zamiaru tych filmów ruszać, może kiedy indziej je obejrzę, jak już naprawdę nie będę miał co oglądać). Teraz tylko czekać do 2017

 

A już lepiej być by nie mogło, gdyby zekranizowali jakiś fanfik np. Past Sins (wiem, wiem marzenia, ale byłoby zajebiście :evilshy: )

 

 

To by było za piękne,  żeby mogło być prawdziwe.

chociaż kto wi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan


Także nie nastawiam się ani pozytywnie ani negatywnie bo za 3 lata może mnie to już nic nie obchodzić

Może nie będziesz aż tak się jarał MLP...ale czy całkowicie przestaniesz to lubić? To akurat bajka, ale taki przykład... na kolejną część filmu mogę czekać parę lat, tym bardziej że na pewno wcześniej jej nie zrobią, zainteresowanie tą serią ciągle będę miała, a nie będę fochać się, że przecież za tyle lat nie będzie mnie to aż tak interesować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie~! Nareszcie się doczekam ^^ 

Mam tylko nadzieję, że będzie to film robiony "z uczuciem", a nie tylko po to by nowe zabawki sprzedać. Albo jeśli zechcą sprzedać nowe zabawki to niech te zabawki zrobią lepsze bo jak na razie to im nowsze gadżety tym gorsze. Jakieś punki, oczojebnie kolorowe i zasrane tęczą, skaczące, ruszające nogami i inne straszydła. Bleh. 

 

A na film czekam od tej chwili~ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już pierwszy art z nowego filmu...

1932444_364701630373072_2153345719410912

 

Będą alikornami~! <3 

 

Mówcie co chcecie, ja liczyłam na to, że wszystkie dostaną skrzydła i rogi skoro mają współpracować z Twillight. No i świetnie, że będą miały postury alikornów. Obecnie wygląd Twillight mnie irytuje. Co to za alikorn wielkości zwykłego kuca? 

 

Także w tej chwili czekam jeszcze bardziej niecierpliwie~ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to tylko chwilowa przemiana będzie, a nie trwająca, przez cały film? Może być tak samo jak w Kryształowym Królestwie, gdy zmieniły swój wygląd, albo na koniec najnowszego sezonu, kiedy przybrały takie tęczowe kolory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

Nie wiem, mnie to osobiście aż brzydzi... One po prostu nie zasługują, żeby być księżniczkami :/ Po pierwsze księżniczkami czego? Po drugie zniszczą wizerunek postaci. Apple Jack to ma być zwykła baba ze wsi, z jajami, a nie jakaś księżniczka...

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to tylko chwilowa przemiana będzie, a nie trwająca, przez cały film? Może być tak samo jak w Kryształowym Królestwie, gdy zmieniły swój wygląd, albo na koniec najnowszego sezonu, kiedy przybrały takie tęczowe kolory.

 

Możliwe, ale mam nadzieję, że tak się nie stanie. One powinny być alikornami. Są..tak jakby księżniczkami. Twillight była koronowana, one nie, owszem, ale jak mówiłam pracują razem, razem będą planować, wszystko robią razem. To tak jakby były księżniczką w sześciu osobach. 

 

A co do AJ jako księżniczki..wyobraź sobie księżniczkę "z jajami". Mi się taka wizja podoba. Zwłaszcza, że nawet Twillight to jakiś dziwny rodzaj księżniczki. No i one są księżniczkami przyjaźni. 

Edytowano przez Uszatka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

Ale Twilight jeszcze z charakteru pasuje. Reszta nie. Rarity może jeszcze, ale RD? Nope, Fluttershy? Nope. Pinkie? Nope. Apple Jack? Nope. Po prosty NOPE NOPE NOPE

 

Mam ogromną nadzieję, że nieprawda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...