Skocz do zawartości

My little pony film?


Littlepip

Recommended Posts


Alikorn mane6 mówie NIE!

No i co, że mówisz "Nie"? Raczej nie sądzę, że HASBRO się tym jakoś wzruszy... :dunno:

Ja natomiast mówię "Tak"... 

Już czuję KOLEJNY ból dupy, jak w chwili, gdy Twilight "awansowała" i dostała skrzydła... :facehoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

Jedyni mają takie zdanie inni inne. I tyle. Po co się nawzajem czepiacie? Mi się bardzo nie podoba ten pomysł i go nie popieram, ale piszę to, bo chyba po to jest forum :v Ale ostatnimi czasy wyrażanie swojej opinii to "ból dupy" i tyle, szkoda.

Co do Twi alicorna to od samego początku nie miałam nic do tego. Jedynie do wyglądu bo śmiesznie wygląda taki mały alicorn :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan


Bardziej od alicornów martwi mnie to czy zrobią go w technice trójwymiarowej jak Shreka czy dwuwymiarowej do której się wszyscy przyzwyczaili.

O tak. Już wolę żeby wszyscy w Ponyville zostali księżniczkami niż było to w 3D :o Widzieliście nowego Boba Budowniczego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzieliście nowego Boba Budowniczego?
Nie

Ale widzieliśmy kinowe Smerfy czy Garfielda i na te ohydztwa po prostu nie mogę patrzeć. Albo się robi coś w całości jako animacja komputerowa (jak właśnie Shrek od Dreamworksa czy Piorun od Disneya) albo się zostawia wszystko w klasycznych wersjach. W tym wypadku nie wyobrażam sobie żadnej drogi pośrodku.

I mam nadzieję że Hasbro nie ulegnie tej manii i będzie ciągle działać w normalnych filmach rysunkowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się chce, że tak wiele osób uwierzyło w to, że tamten plakat jest prawdziwy.

Niestety pomysł mane 6 jako alikorny, jest tak prawdopodobny, że to jest dla mnie niepokojące. Jeśli to się stanie... to delikatnie mówiąc, ten film będzie do dupy. Jednak mogą z tego wybrnąć i z "cholera, to najgłupszy pomysł jaki miało Ha$bro!" spadnie rangą do "nie lubię tego". Jednak sam pomysł na obraz jest bardzo dobry.

Edytowano przez Branthos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie chociażby zwykłego odcinka w animacji 3D, no way. Tak czy siak to 2D jest chyba bardziej kojarzone, tu na zabawkach, tam na bannerach, robiąc 3D zrobiliby tylko bajzer, mam nadzieję że będzie 2D.

 

Co do Sunset Shimmer - 7 element? Raczej nie, bo istnieje ich tylko 6. xd A co do filmu - musi być, choćby mieli połączyć 2 światy (choć mam nadzieję że do tego nigdy nie dojdzie), to musi się pojawić jako kucyk. Skończyło się "Twilight ratuje Equestrie, bo Celestia je banany",teraz to czas dla Sunset Shimmer!

 

Stawiam na to, że grubsze spoilery dostaniemy gdzieś w trakcie/po 6 sezonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta M6 jako alicorny (Wiem że ten obrazek to fake)?

Wątpię żeby tak było, a jeżeli nawet to co zrobię? nic nie zrobię ponarzekam na to z jakieś 20 minut, a potem zapomnę o tym się miałem ból zadu o to.

Film w 3D?

Neva! Zapamiętałem tę bajkę jako dobrą animację 2D (A przynajmniej tak mi się wydaje że G1 było 2D, najwyżej mnie ktoś poprawi). O ile G1 było czymś do oglądania, kiedy nie było już na prawdę czego oglądać, o tyle G4 w niektórych momentach przypomina mi produkcje starego, dobrego Disney'a. Moim zdaniem przejście w 3D odebrałoby klimat produkcji(zwłaszcza że mam nadzieję że w filmie będzie epickość rodem z Disney'a).

SS jako 7 element?

Skomentuję to jako człowiek, który nie oglądał EqG I/EqG II (i aktualnie nie ma zamiaru oglądać).

Z tego co pamiętam to kiedyś mówiono że w sezonie IV nie będzie nawiązań do EqG ( z tego co też słyszałem to nie do końca to wyszło, ale nie ważne), więc mam nadzieję że w przypadku filmu będzie tak samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ie wyobrażam sobie chociażby zwykłego odcinka w animacji 3D, no way.

 

A niby czemu mili by robić w 3D? Animacja w Flash-u jest tańsza.

Fajne by było jak w tym filmie by odeszli od fabuły 4 sezonu , i Twilight była by  zwykłym jednorożcem i musiała razem z resztą przyjaciółek wykonać jakieś zdanie które  Księżniczka Celestia by im powierzyła. Dobrze by było jak by był też jakiś epizod z Księżniczką Luną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym razie, Ss jako 7 element harmonii?

Nie,nie i jeszcze raz nie.

Choć po EG2 nie wiem czego można się spodziewać.

Człowieku... to tylko prezentacja jak mogłaby wyglądać animacja a nie insynuacja że SS będzie elementem. btw. Nie ma amuletu ani niczego więc to że jest na zdjęciu nie znaczy że jest elementem. Ogar.
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęciu? Przecież to zwykły fanart. Na moje oko, film będzie w tym samym stylu co serial. Pewnie dostaniemy jakiegoś porządnego antagonistę, wódkę, dziwki, koks, lasery... No dobra, tylko to pierwsze i ostatnie.

 

Ale i tak, jaram się jak husyta na stosie :soawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę by zrobili film w 3D. Musieliby wtedy wszystko zmieniać by ludzie skojarzyli film z serialem. Pomyślcie tylko. Zmiana plakatów, zeszytów, obrazków na pudełku, naklejek, gazetki..no wszystkiego. Nie brzmi to zachęcająco. Ale jeśli zrobią w 3D to nie jestem pewna czy będę chciała to oglądać. 

 

I nie rozumiem czemu wszyscy tak nie lubicie alikornów o: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo alikorny zaburzają ich wielką teorię równości i przeciętności. Ten fandom kocha alikorny - Lunę i Celestię. Ale na Kredensję już były bóle plota [alikorny jednak nie są istotami boskimi, teorie poszły się szlajać po krzakach], a na Twalot...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A niby czemu mili by robić w 3D? Animacja w Flash-u jest tańsza
Może i jest tańsza, ale nie zapominajmy że teraz panuje jakaś dziwna MANIA robienia wszystkich filmów 3D. Np. niedawno dowiedziałem się że Disney porzucił wszystkie nieskończone projekty w 2D by skupić się tylko na technikach komputerowych :ajsleepy:

Dlatego właśnie boję się by Hasbro nie uległo jednak temu trendowi i zawsze MLP będzie jako klasyczna animacja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo alikorny zaburzają ich wielką teorię równości i przeciętności. Ten fandom kocha alikorny - Lunę i Celestię. Ale na Kredensję już były bóle plota [alikorny jednak nie są istotami boskimi, teorie poszły się szlajać po krzakach], a na Twalot...

Nie rozumiem tego "fandomu", ponizanie i zmienianie imion postaci, TYLKO dlatego, ze sa alikornami :facehoof: ??? Zacznijmy od tego, ze te kucyki sa WYMYSLONE wiec gdzie tu mowa o jakies "boskosci" :rarity5: ? I przypominam, ze to jest TYLKO bajka i nie rozumiem skad takie EMOCJE z tak banalnych rzeczy... Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rozumiem tego "fandomu", ponizanie i zmienianie imion postaci, TYLKO dlatego, ze sa alikornami ??? Zacznijmy od tego, ze te kucyki sa WYMYSLONE wiec gdzie tu mowa o jakies "boskosci" ? I przypominam, ze to jest TYLKO bajka i nie rozumiem skad takie EMOCJE z tak banalnych rzeczy...

Tylko bajka? Tylko bajka?! Przecież to My Little Pony! To sens życia, to drogowskaz w mroku, to ścieżka przyjaźni w zakłamanym i obłudnym świecie, to piękno i ideały uchwycone w niepozornej animacji, to godziny, dni, tygodnie, miesiące i lata spędzone na oglądaniu, dyskutowaniu, rozmyślaniu i marzeniach, to zapowiedź lepszego, szczęśliwszego życia, to antidotum na jad tego świata, to chwila ukojenia w bólu, to gorący uścisk dodający otuchy, to ciepłe słowa podnoszące na duchu, to niewinny śmiech, to łzy radości, to pomocna dłoń, która pozwala stać się lepszą wersją samego siebie.

 

To My Little Pony, do jasnej stodoły!

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...