Skocz do zawartości

[Konkurs] Konkurs Literacki edycja XII "Nightmare Night"


Dolar84

Recommended Posts

Lanternjack [Oneshot] [Dark] [Adventure] [Lovecraft]

 

Jak ma być powieść grozy, to tylko na podstawie dzieł mistrza Lovecrafta, którego styl staram się odtworzyć po raz pierwszy. Taka mała opowiastka stanowiąca epilog jednego z odcinków MLP i sądzę, że nie trzeba być geniuszem by stwierdzić którego.

 

PS: Nie cierpię limitów słownych...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limit słów jest niewielki, a o konkursie zdążyłem dowiedzieć się we właściwym czasie, dlatego mogę wziąć udział. To raptem dopiero drugi raz. Cudów po swoim tekście nie oczekuję, ale przynajmniej wyszedł tak jak sobie zaplanowałem.

Mam nadzieję, że wyeliminowałem wszystkie literówki, nie narobiwszy po drodze nowych...
 

Wieczny stan [dark] [romance] [sad]


 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko było z limitem, ale jest. Równo 1200 słów.

Przedstawiam wam oto mój najnowszy fanfik - sequel Kwiatu Paproci, kolejny epizod przygód pogańskich kucy [jedynie inspirowane pogaństwem].

Everyday a Little Death

[Dark] [sad] [Fantasy]

https://docs.google.com/document/d/1rs5vmBnGPNsfKhIq6FnC2UMG92PPOXtoS89jaBv8SFU/edit?usp=sharing

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze nikt nie stworzył czegoś tak głupiego, w tak krótkim czasie, wypijając tyle kawy, ale oto jest, zrodzony w bólach i cierpieniu, mój fanfic.

[Dark][Romans][sad]
Upiór

 

Nie udostępnilaś pliku, docu żądają permission ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy Śmierć puka do twych drzwi

[Dark][slice of life][Comedy?]

 

Dlaczego przy tagu comedy jest znak zapytania?  Dlatego, że ten tekst nie rozśmieszy każdego, ani nie doprowadzi do uszkodzenia przepony, jednak powinien wywołać przynajmniej mały uśmieszek na twarzy czytającego.

 

Wiem, że jest to krótkie jak kwestie Sombry, ale cholewcia, nie potrafię już niczego więcej dzisiaj wymyślić. Szkoda, że nie zacząłem nad tym pracować wcześniej. Anyway, hope you like it!

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas minął, toteż nie pozostaje mi nic innego jak ogłosić zamknięcie konkursu. Serdecznie dziękujemy za wszystkie prace, znakomicie, iż zgodnie z tradycją, w ostatni dzień otrzymaliśmy serię opowiadań!

 

Wasze prace postaramy się przeczytać i ocenić najszybciej jak tylko będzie to możliwe. Wtedy też, poznacie wyniki konkursu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja obstawiam, że wygra opowiadanie pisane po polsku :rainderp:

Nie no, żart. Co prawda nie czytałem wszystkich prac konkurentów (vivat lenistwo!), ale swojego faworyta mam... Aczkolwiek wolę to zachować dla siebie, bo w obstawianiu zwycięzców nie mam szczęścia :P Sam osobiście większe nadzieje sobie robię z edycją specjalną. Tutaj... Byleby nie być ostatnim, to już mnie usatysfakcjonuje xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...