Skocz do zawartości

War Thunder


Long Trailer

Recommended Posts

Gość PervKapitan

Bardzo dawno temu ściągnęłam sobie gierkę, jednak niestety jest non-newbiefriendly. Słabe samoloty, którymi nic nie możesz zrobić, a matchmaking lubi Cię dawać z wysokimi rangami. W dodatku dla kogoś kto gra pierwszy raz w taką grę to ilość samolotów na bitwę jest bardzo malutka... 3 razy taki nowy gracz może umrzeć bardzo szybko. Moim zdaniem powinni zrobić coś jak respawn. Wróciłam dość niedawno i lubię sobie od czasu do czasu popykać. Gram Niemcami jak na razie. 

Czołgi zagrałam, ale niezbyt mi się podobają, ale to z tego powodu, że jestem noobem :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mój dorobek w WT to: 

- Niemcy : Pantera A i D oraz Jagdpanzer 70 (obecnie zbieram na Jagdpanthera)

- Ruscy T34/85 (dopiero kupiony) SY - 85 i SU - 152

-Anglicy Welington I wczesny i późny, beaufighter i huricane

 

Tak więc o czołgach mogę się co nieco wypowiedzieć więc:

Gra wymaga ogarnięcia weakspotów i umiejętności trafiania w nie nawet w biegu. Często zdarza sie zginąć od jednego strzału, czy zapłonąć po trafieniu z byle g... W przeciwieństwie do WoTa pozwala na większą mobilność na polu bitwy, ma większe mapy i co najważniejsze jest lepiej zbalansowana.  Niestety ma to pewną wadę w postaci Noobunfriendly. Zwłaszcza na erze 2 i 3, gdzie jeden ogarniacz w pz 3, 4 albo T-34 jest w stanie sam wykosić trzech w czasie jednej walki (1 VS 3) na obecnej dla mnie erze 4 jest to trudniejsze, ale możliwe. Ogólnie trzeba się jeszcze przyzwyczaić do modelu jazdy, bo w przeciwieństwie do WoTa te czołgi nie są przyklejone do podłoża niczym samochody formuły 1, co można wykorzystać do okrążania przeciwników. Ogólnie czołgi jak najbardziej na plus, nawet mimo czasem nieogarniętych ludzi, którzy stoją przy wrogim punkcie i się gapią.

 

Pora na samoloty:

Tu latam głównie bombowcami, ale zdarza mi się też powalczyć i również jest kwestia umiejętności i opanowania maszyny. Machmaking o którym wspominał pervkapitan został dawno poprawiony i teraz nie jest tak źle. Owszem pierwsze samoloty niewiele mogą, ale też nie mają jakichś przekokszonych przeciwników i dość łatwo można zdobyć sensowniejszą maszynkę. Ale i tak czołgi lepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samoloty zasługują na uwagę.

Od lat uwielbiam gry serii IL-2 Sturmovik, lecz grałem tylko solo, a widząc walki multiplayer 128vs 128 sam zamarzyłem w takowych brać udział.

Trzeba przyzwyczaić się do modelu latania i umieć wykorzystywać błędy przeciwnika, samemu ich nie popełniając. Przez to gra jest trudna dla początkujących i może wręcz zniechęcać.

 

W czołgi grałem mniej, ale mój znajomy, weteran WOTa, twierdzi, że te z War Thundera są zrobione znacznie lepiej. Nie ma tyle noobstwa, kampienia przez całą grę (i rushowania czołgami na oślep przed siebie, byle jechać). Ponoć jest lepsza fizyka.

 

I P2W jest odczuwalne w znacznie mniejszym stopniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan


Ogólnie trzeba się jeszcze przyzwyczaić do modelu jazdy, bo w przeciwieństwie do WoTa te czołgi nie są przyklejone do podłoża niczym samochody formuły 1

To jest takie piękne, kiedy gąsienica uzupełnia ubytki w terenie, ogólnie War Thunder jest piękną grą i uwielbiam zachwycać się widokami i grafiką :D

 

Ale tak, jestem świeżakiem w tę grę i zgadzam się, że trudna dla początkujących, aczkolwiek nie odpuszczę tym razem i czasami sobie pyknę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odblokowanego P-51 Mustang-a/ Michella B25/ F4U, ale i tak gram P-40 bo jest najzwrotniejszy a  WT jest tak źle przemyślany że praktycznie myśliwce pościgowe nie są potrzebne. I przyznam że nietrudno nim zastrzelić nawet wroga siedzącego w maszynie IV poziomu.

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest takie piękne, kiedy gąsienica uzupełnia ubytki w terenie, ogólnie War Thunder jest piękną grą i uwielbiam zachwycać się widokami i grafiką :D

Ale tak, jestem świeżakiem w tę grę i zgadzam się, że trudna dla początkujących, aczkolwiek nie odpuszczę tym razem i czasami sobie pyknę :)

Te same warażenia

Gram długo, ale niestety musiałem zaczynać od nowa (dzięki siostra)

Obecnie mam:

Rosja:

Mig 3-15 bk

ŁLaGG 3 28 z 6x82mm

SB M-100 (ten zielony)

Niemcy :

Me 110 z 2x250kg

Focke-Wulf 190 A1

Dornier Do 217 J1

Czołgi:

Rosja:

KW-1 L11

T 34 1941

T 70

Niemcy :

Pzkpfw II aufst F

Pzkpfw III aufst L

Pzkpfw IV aufst C

Cesarstwo Japońskie:

F1M2

Ki-43 I

Ki-43 II

Może wybitnym graczem nie jestem,ale zwykle trzy fragi są.Na razie robie tylko Niemców,bo jak kiedyś grałem to tylko ich zostawiłem i olałem.

Edytowano przez Long Trailer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na początek dostawało się samolot premium z 1lvl to nadal go mam w garażu i powiem, że na zręcznościowej jestem nim w stanie ubić pare Aircobr. 700 pocisków 7,68 do ataku z zaskoczenia... 300 kulek i się zaczyna typek z III lub IV fajczyć, więc mi tu nie gadajcie, że słabymi samolotami nic nie zrobisz :suspicious:  Japan power !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Uwaga czołgiści i piloci!

Dzisiaj o godz 19:00 robie bitwę niestandardową Mozdok

III Rzesza vs. Zsrr. Maksymalna liczba graczy:32(16vs.16). Można dołączać w trakcie.Nieograniczone odrodzenia. Prognozowane opady deszczu.

Mile widziane :

Me Bf 109

Ła 5

Ił 2

Ju 87

Pzkpfw VI Tiger aufst H1

Pzkpfw V Panther

KW 2

T 34

Is 2

Działa przeciwlotnicze

Lecz mile widziany jest każdy pojazd.

Edytowano przez Long Trailer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się gra bardzo podoba. W odróżnieniu do wota jakoś rzadziej narzekam na słabe gry. Mimo, że zaczynam to wr mam ponad 50% xd. Jak dodali czołgi to praktycznie tylko na nich gram. No i mi się tu podoba to, że nie ma paska zdrowia, który trzeba zredukować do zera. W samolotach są bardzo ładnie pokazane uszkodzenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PLBAF - Polish Bronies Air Force

Nazwa może być ale jeśli mamy latać i jeździć to może "Polish Bronies Air and Ground Forces" lub "Polish Bronies Special Forces" ? Wtedy by sie odnosiło nie tylko do samolotów. A co do dywizjonu to w tym tygodniu hajs będzie sie zgadzał i będziemy mogli grać :determined:

Edytowano przez sloyth 06.0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...