Skocz do zawartości

War Thunder


Long Trailer

Recommended Posts

,,Is good"-Heavy.

Cóż,możemy zagrać tym bardziej że ostatnio dobrze mi idzie.

Musimy jeszcze ustalić kiedy gramy.

Jutro koło południa może być?

 

Właśnie zaplikowałem o członkostwo. Pozwolę sobie przypomnieć mój nick - MaciejKamilAzur. Latam głównie radzieckimi bombowcami, przed chwilą wywaliłem niemieckie czołgi i zastąpiłem je samolotami.

Zaakceptowałem

 

PS.

Przydałby sie jakiś klanowy Teamspeak czy cuś ale żeby było darmowe

Edytowano przez sloyth 06.0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o czat głosowy? Nie mam mikrofonu. Mówisz o zwykłym? Wystarczy GG.

 

 

 

 

Niestety, mnie nie będzie - jutro do piętnastej pięć będę w szkole. Może dzisiaj, w okolicach dziewiętnastej? Od razu przepraszam za to, że sprawiam problemy i nie mogę się dostosować - możecie grać bezemnie.

Zwykły czat mamy w grze jak coś a jutro będe cały dzień więc o 15 też mi pasuje ale nie wiem jak innym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam za napisanie niezrozumiałego posta

Post był zrozumiały po prostu ja nie doczytałem


proponuję wtorkowy Dzień Niepodległości

Wtorek wieczorem?

 

Druga sprawa:

Chyba zrobię coś takiego że na początku miesiąca najlepszy gracz dostaje rangę dowódcy a drugi dostaje oficera i na początku następnego miesiąca tytuł jest przekazywany dalej (chyba że ta sama osoba będzie najlepszym graczem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Napisano (edytowany)

Drodzy gracze!

Po ostatnich informacjach na stronie War Thunder, można wywnioskować, że aktualizacja 1.47 przyniesie wiele dobrego,lecz także rzeczy niechciane. Tutaj umieszczam parę zapowiedzianych rzeczy/zmian:

-Fizyka podłoża(podobna do tej z gry Spintires), rozwiązująca problem z driftującymi czołgami

-W artykule o M3 w Grant wspomniano, że pojawi się w drzewku Brytyjskim,więc mamy potwierdzenie angielskich sił lądowych

-Ciekawe, nowe uzbrojenie dla Ju 87 D5,oraz oświetlenie kokpitu dla niektórych samolotów

-Możliwość otwierania kabiny pilota dla niektórych samolotów

-Nowe efekty graficzne, efekt gorącego powietrza

-Widok z perspektywy kierowcy i dowódcy pojazdu

-Dużo nowych emblantów i oznaczeń

-Panzerkampwagen VII Maus : i plotka Gerard

B29 Superfortres :-)

-Zmiany na wielu mapach

I to by było na tyle. Piszcie co sądzicie o tym co tu zamieściłem.

Edytowano przez Long Trailer
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy gracze!

Po ostatnich informacjach na stronie War Thunder, można wywnioskować, że aktualizacja 1.47 przyniesie wiele dobrego,lecz także rzeczy niechciane. Tutaj umieszczam parę zapowiedzianych rzeczy/zmian:

-Fizyka podłoża(podobna do tej z gry Spintires), rozwiązująca problem z driftującymi czołgami

-W artykule o M3 w Grant wspomniano, że pojawi się w drzewku Brytyjskim,więc mamy potwierdzenie angielskich sił lądowych

-Ciekawe, nowe uzbrojenie dla Ju 87 D5,oraz oświetlenie kokpitu dla niektórych samolotów

-Możliwość otwierania kabiny pilota dla niektórych samolotów

-Nowe efekty graficzne, efekt gorącego powietrza

-Widok z perspektywy kierowcy i dowódcy pojazdu

-Dużo nowych emblantów i oznaczeń

-Panzerkampwagen VII Maus : i plotka Gerard

B29 Superfortres :-)

-Zmiany na wielu mapach

I to by było na tyle. Piszcie co sądzicie o tym co tu zamieściłem.

Generalnie to wszystko co trzeba to gajin poprawia i oprócz tego dodaje nowe pojazdy więc jak widać wt rozwija tak jak należy,a z tym otwieraniem kabiny pilota to zaszaleli XD

Powiedzcie czy w war thunderze szybciej zdobywa się czołgi czy w wocie bo gram w obydwie gry naraz :D nie to że jestem jakimś noobem i chce miec jakis czołg szybciej tylko pytam z ciekawośći

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w WoTa od jakiegos czasu i w War Thundera od dzisiaj i po dosłownie po kilkunastu bitwach (licznik Steam pokazuje 116 minut przegranych) dorobiłem się już dwóch prawie w pełni ulepszonych czołgów (starowego oraz czołgu premium za postępy nie liczę). Wg mnie szybciej zdobywa się je w WT ale może tak mi się tylko wydaje bo dopiero zaczynam.

Edytowano przez BronySWAG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w WoTa od jakiegos czasu i w War Thundera od dzisiaj i po dosłownie po kilkunastu bitwach (licznik Steam pokazuje 116 minut przegranych) dorobiłem się już dwóch prawie w pełni ulepszonych czołgów (starowego oraz czołgu premium za postępy nie liczę). Wg mnie szybciej zdobywa się je w WT ale może tak mi się tylko wydaje bo dopiero zaczynam.

Na początku łatwo się zdobywa bo początkowe pojazdy wymagają niewielu punktów ale im dalej zajdziesz tym dłużej będzie się odblokowywać.

 

@PS

A co do aktualizacji to mogliby wyłączyć automatyczne opuszczanie pojazdu przy krytycznych uszkodzeniach bo pilot mi wyskakuje nawet gdy byłbym jeszcze w stanie dolecieć do lotniska  :burned:

Edytowano przez sloyth 06.0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maus?  :lol: Przecież on sobie słabo radził w terenie i rozpędzał się dop max 13 km/h. To będzie jeżdżący frag tylko do kampienia. Za wolny na tak wielkie tereny, nie wspominając, że byle bombowiec zrobi z niego sieczkę

 

Co do reszty, to akurat pojawienie się brytyjskich czołgów jest mi raczej obojętne. (choć nie ukrywam, przejechałbym się crusaderem, cromwellem i cometem) Tyle, ze akurat mam u nich dość dobrze rozwinięte lotnictwo i raczej trochę mi go szkoda. (jeszcze kupić Beaufightera i odblokuję 4 erę).

 

Jeśli chodzi o stosunek wot/WT, to z perspektywy czasu muszę przyznać jedno. WT jest przyjemniejszy i nie ma takich nacisków na premium. O ile wot, żeby nabić 10 tier wymaga labo premium, albo czołgu do zarabiania kasy, o tyle w WT spokojnie idzie zarabiać nawet 4 erą. Inna kwestia, że rozwijanie 2 drzewek równolegle jest drogie (a 4 to już w ogóle). Ot teraz spokojnie mógłbym przejść na 3 erę amerykanów, 4 brytyjczyków i 4 japońców, ale mam tylko 220 k kredytów i mnie niespecjalnie stać. Dlatego zarzuciłem obecnie brytyjskie samoloty i ruskie czołgi, a skupiłem się na niemcach i (68 tys ekspa do kingtigera H) i japończykach (któryś z myśliwców pod koniec 3 ery się zbliża).

 

Zatem do aktualizacji mi się nie spieszy, do brytoli też, a driftujące czołgi mi osobiście nie przeszkadzają (M22 jest dzięki temu nawet spoko). Jedyne co by mogli moim zdaniem poprawić (o czym nie napisali) to Sherman z haubicą 105mm, który jest słaby. Nie ważne czy używam odłamkowych czy kumulacyjnych po prostu sobie nie radzi z niczym. (minimum 2-3 strzały, co przy takim przeładowaniu jest masakrą)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...