Skocz do zawartości

Projekt "Moja Historia Mewtwo"


Pargus2000

Recommended Posts

Planuję stworzyć film animowany rysunkowo który (jak ja to nazywam) otworzył by oficjalnie mój kanał na YouTube. I jest pewien problem. Nie znam się zbytnio na animowaniu. Zainstalowałem sobie program Artoonix i powoli zabieram się za robienie pierwszych kresek ale nie wiem czy słusznie bo nie wiem jaki program byłby dobry. Podszkolił by mnie ktoś w tym? Byłym wdzięczny

 

P.S. : Parę osób do podkładania głosu by się też przydało.

P.P.S.: Jeżeli chcecie to podam wam fabułę filmiku gdyż mam ją zaplanowaną w głowie żeby było jaśniej w temacie.

:yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Jak wolicie. A więc fabuła jest mniej więcej taka: Pokemon Mewtwo wraz ze swoją "szajką" klonów szuka nowego miejsca do zamieszkania daleko od ludzi. Przelatując nad Ponyville nagle Mewtwo dostaje pudłem z czymś ciężkim w głowę które upuszcza nie kto inny jak Derpy Hooves po czym spada gdzieś tam w Ponyvile. Później budzi się w szpitalu Ponyvillskim w którym się nim tam opiekują i wgl.. ect. ale jego bardziej obchodzi znalezienie tego miejsca bezpiecznego po czym opuszcza szpital i zaczyna szukać opuszczonej nieoczekiwanie swojej "szajki" klonów.  Zapuszcza się do jaskini i zaczyna tam mieszkać na czas poszukiwań, psychicznych mocy używać nie może bo dostał mocno w głowę wcześniej wspomnianym pudłem więc.. no. Tymczasem podmienieć-zwiadowca widzący całą sytuację w ukryciu informuje Chrysalis o pojawieniu się go i wtedy zaczyna się cała akcja. Podmieńcy porywają Mewtwo ponieważ Chrysalis chce go zwerbować do armii by zrobić napad na Canterlot (znowu) zaś kuce postanawiają go uratować więc Mane 6 (odjąć 1 gdyż Fluttershy też zostaje porwana... wytłumaczyłbym czemu ale tego akurat mi się nie chce), zbierają wszystkich do odbicia Mewtwo (wszystkich = Dan z Dan vs., Alex Side z Alex Side react, Lyra, Bon Bon, Vinyl, Octavia i innych). Okazuje się ze na Canterlot zostaje nałożona bariera (praktycznie taka sama jak w Ślubie w Canterlocie) którą można tylko rozbić wysokim dźwiękiem i wtedy wszyscy śpiewają głośno piosenkę (nie wiem jaka by to mogła być) by rozbić tą barierę. Po wejściu do zamku, uwolnieniu więźniów nagle na drodze staje im Chrysalis lecz Mewtwo postanawia z nią walczyć mimo osłabienia pod kątem umiejętności psychicznych. Po o dziwo wygranej walce pojawia się Fluffe Puff i mówi Chrysalis ( pokazuje jej napis na kartce) by nie walczyć po czym ją przytula. Później w Ponyville Mewtwo informuje wszystkich że szukane miejsce pełne spokoju udało mu się znaleźć - właśnie Ponyville. Filmik dodatkowo byłby jeszcze przeplatany wszelakimi Easter Eggami związanymi z fandomowymi ustaleniami (takmi że Vinyl lubi dubstep i ect.) Co wy na to? :twilight2: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Jak wolicie. A więc fabuła jest mniej więcej taka: Pokemon Mewtwo wraz ze swoją "szajką" klonów szuka nowego miejsca do zamieszkania daleko od ludzi. Przelatując nad Ponyville nagle Mewtwo dostaje pudłem z czymś ciężkim w głowę które upuszcza nie kto inny jak Derpy Hooves po czym spada gdzieś tam w Ponyvile. Później budzi się w szpitalu Ponyvillskim w którym się nim tam opiekują i wgl.. ect. ale jego bardziej obchodzi znalezienie tego miejsca bezpiecznego po czym opuszcza szpital i zaczyna szukać opuszczonej nieoczekiwanie swojej "szajki" klonów. Zapuszcza się do jaskini i zaczyna tam mieszkać na czas poszukiwań, psychicznych mocy używać nie może bo dostał mocno w głowę wcześniej wspomnianym pudłem więc.. no. Tymczasem podmienieć-zwiadowca widzący całą sytuację w ukryciu informuje Chrysalis o pojawieniu się go i wtedy zaczyna się cała akcja. Podmieńcy porywają Mewtwo ponieważ Chrysalis chce go zwerbować do armii by zrobić napad na Canterlot (znowu) zaś kuce postanawiają go uratować więc Mane 6 (odjąć 1 gdyż Fluttershy też zostaje porwana... wytłumaczyłbym czemu ale tego akurat mi się nie chce), zbierają wszystkich do odbicia Mewtwo (wszystkich = Dan z Dan vs., Alex Side z Alex Side react, Lyra, Bon Bon, Vinyl, Octavia i innych). Okazuje się ze na Canterlot zostaje nałożona bariera (praktycznie taka sama jak w Ślubie w Canterlocie) którą można tylko rozbić wysokim dźwiękiem i wtedy wszyscy śpiewają głośno piosenkę (nie wiem jaka by to mogła być) by rozbić tą barierę. Po wejściu do zamku, uwolnieniu więźniów nagle na drodze staje im Chrysalis lecz Mewtwo postanawia z nią walczyć mimo osłabienia pod kątem umiejętności psychicznych. Po o dziwo wygranej walce pojawia się Fluffe Puff i mówi Chrysalis ( pokazuje jej napis na kartce) by nie walczyć po czym ją przytula. Później w Ponyville Mewtwo informuje wszystkich że szukane miejsce pełne spokoju udało mu się znaleźć - właśnie Ponyville. Filmik dodatkowo byłby jeszcze przeplatany wszelakimi Easter Eggami związanymi z fandomowymi ustaleniami (takmi że Vinyl lubi dubstep i ect.) Co wy na to? :twilight2:

Nie znam się na fabułach i nie wiem czy jest dobra czy nie. Ale co do tych Easter Eggów. Jeżeli gdzieś tam pojawi się Doktor to koniecznie w krawacie. ^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Bla bla bla animacja nie tknięta ale żeby nie było że nic nie robię to zrobiłem plakat który ma być i jeszcze większą zachętą do zrobienia animacji jak i reklamą animacji. Patrzcie i podziwiajcie to "coś":  

woHZ2mD.jpg

Edytowano przez Pargus2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Kojarzy ktoś 4 odcinek pierwszego sezonu MLP? Tam Applejack zbierała jabłka. I się męczyła. Nie chciała niczyjej pomocy. Było to fatalne w skutkach dla Ponyville. Potem uległa pomocy przyjaciółek. Ja jestem w takiej samej sytuacji jak ona. Potrzebuję tej pomocy. Wielu z was zgłosiło się do pomocy... jestem za to wdzięczny... tylko czemu ja nie zrobiłem kroku w przód by wam powiedzieć cokolwiek na pw? Czemu zachowałem się jak Applejack. Przecie jak to powiedział mój najlepszy przyjaciel: Jedna osoba nie znająca się praktycznie nic na animacji nie da sobie rady... miała ta osoba rację. Sam sobie nie dam rady. Scenariuszem... animacją i całą resztą tego hałatajstwa jedna osoba się nie zajmie. Muszę po prostu was informować... Przepraszam za moją głupotę... Czas się zabrać za to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...