Skocz do zawartości

Bazgroły PervKapitan


Gość PervKapitan

Recommended Posts

Gość PervKapitan

Tak myślę, czy ten temat w ogóle powinien powstać, bo naprawdę bardzo rzadko rysuję kuce i w większości tu kuców nie będę wstawiać. Pierwsze pytanie: czy to jest problemem? Bo w regulaminie nie ma o tym wspomnianego. Ale wstawiam:

 

another_try_by_pervkapitan-d7ek4tq.jpg commision__ginia_and_judge_chibi_by_perv mephy_as_goat_by_pervkapitan-d6u7zw3.jpg azhar_by_pervkapitan-d7fjn6p.jpg commision__brisskular_by_pervkapitan-d7q too_much_kapitans_by_pervkapitan-d6u802w engie_and_his_waifus_by_pervkapitan-d6td a_puppet__by_pervkapitan-d6niprt.jpg monster__so_quiet_by_pervkapitan-d6cj91d nestris_by_pervkapitan-d6bt7jd.jpg yamato_hanaki_by_pervkapitan-d67wtxg.jpg

 

Żeby nie było, nie lubię kolorować, od razu zaznaczam :v A co do kuców to mam parę, ale nie ma raczej co się chwalić, ale mogę wstawić. 

 

pony_kapitan__by_pervkapitan-d68cvmv.jpg prince_mepfistopheles_by_pervkapitan-d6a mlp_kapitan__by_pervkapitan-d6d5r3i.jpg sven_the_rogue_pony_by_pervkapitan-d6exg strygwyr_the_bloodpony_by_pervkapitan-d6 magina_the_anti_unicorn_by_pervkapitan-dwild_hunter_by_pervkapitan-d6qs7v2.jpg

 

Na końcu jest mój poniaczowy OCek, muszę jeszcze nad nim popracować, więc nie jest to "final form".  Trzy pierwsze to są ponifikacje moich normalnych OCów, a potem parę postaci z doty jako kucyki.

 

A teraz drugie pytanie. Czy można wstawiać nagie osoby ale z zasłoniętymi miejscami intymnymi?

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

Nie ma absolutnie żadnego wymogu, żeby w galeriach pojawiały się kuce - pokazuj nam co ci do głowy przyjdzie (poza gore/clop/saucy :v) c;

Przepraszam...ja jestem ślepa ;_;

 

Ależ na prawdę nie ma za co c; ~SA

Edytowano przez Spring Apricot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także, tego. Komentowałam już wszystkie te rysunki więc chyba nie ma sensu komentować każde po kolei, czyż nie? Zwłaszcza, że zajęłoby to wieki, a raczej nic nowego bym nie napisała. Ale skomentuję je tak czy siak bo to lubisz, a ja lubię pisać. Tyle, że będzie to ogólny komentarz. 

 

No więc ludzie ci wychodzą lepiej niż kuce i ja cię za to podziwiam prawdę mówiąc. Wiem, że kwestia talentu, ale mi kuce i zwierzęta się tak łatwo rysuje w porównaniu do ludzi, że nie ogarniam. Jednakże ten wyższy kucowy Kapitan jest wprost cudownie śliczny~ I czemu nie wstawiłaś Derpy? Przecież bije rekordy favów na dA  :crazytwi3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

Oh, dziękuję :3 Cieszę się z pozytywnych opinii, bo jak na razie takie tylko dostałam xD

 


I czemu nie wstawiłaś Derpy? Przecież bije rekordy favów na dA 

 

Nie chce dawać raka biednym ludziom xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Odświeżam temat. Sporo rysowałam od czasu gdy coś tutaj wrzuciłam ostatnio.

Jeden z moich ulubionych dzieł które w tym czasie zrobiłam:

mother_and_son_by_pervkapitan-d84lora.jp

Przedstawia mojego OCka i mnie oraz więź, jaka nas łączy. Brzmi może śmieszne, ale dla mnie to wiele.

Narysowałam też pierwszego mojego kucowego OCka w tym czasie, ale dodałam go w innym temacie forum z przyczyn oczywistych.

 

Coś dla fanów Dark Souls z mojej twórczości:

gwyndolin_troll_by_pervkapitan-d8chi56.j

just_oscar_for_milt_senpai_by_pervkapita

chibi_dark_souls_i_characters_part_1_by_

chibi_dark_souls_i_characters_part_1_col

for_darkmoon_knightess__by_pervkapitan-d

 

Też rysuje comisze, tutaj akurat niedawno skończone prace:

_commission__mylea_by_pervkapitan-d8p2jp

_commission__cat_girl_by_pervkapitan-d8r

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne prace, bardzo miły dla oka styl, pomysł i wykonanie ^ ^ Aprobuję.

 

21bbb6e42f.jpg ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie rysujesz, ja klasycznym rysowaniem ołówkiem to nawet z patyczakiem będę miał problemy :D Podobają mi się twoje prace.

A ja mam wręcz przeciwnie, na kompie nic nie narysuje ładnego ^^

 

 

Fajne prace, bardzo miły dla oka styl, pomysł i wykonanie ^ ^ Aprobuję.

 

21bbb6e42f.jpg ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lubię rysować kobiece kształty, jara mnie to :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

21bbb6e42f.jpg ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

Obstawiam, że 65DD :D

Z Dark Souls super = )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Super rysunki, podziwiam ludzi rysujących metodami klasycznymi... jak ja narysuje prostą kreskę ołówkiem to dla mnie to jest sukces.

 

Ten OC trochę podobny do mojego starego ( nie do taty, tylko do starego OC'ka którego kiedyś miałem :D).

 

I nie mam pojęcia dlaczego ja Ci jeszcze nie dałem watcha na Deviancie.... już to nadrobiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...