Skocz do zawartości

Bazgroły PervKapitan


Gość PervKapitan

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Rysowałam parę nowych artów, lecz wstawię tylko dwa tutaj:

 

Spoiler

george_the_king_by_pervkapitan-d9h50no.j

Tutaj jestem świadoma, że kobry, które mi niezbyt wyszły dość zniszczyły całokształt :v

 

 

Spoiler

the_joy_and_the_sorrow_by_pervkapitan-d9

Tak, ten kciuk jest po złej stronie :kappa: ale autorka jest zbyt leniwa, by to zmienić :derp2: 

Edytowano przez PervKapitan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 3 years later...

Ok... Oficjalnie odświeżam ten temat (którego szukanie mi trochę zajęło przez to, że to inne konto założyło :rainderp: ). Jako, że teraz mam możliwość rysowania tabletem to stwierdziłam, że to świetna okazja wrócić do rysowania po tylu latach. Niestety zawsze unikałam kolorowania na kartce jak ognia i teraz mam straszne braki w znalezieniu swojego stylu kolorowania, ale będę ćwiczyła powoli. 
Na pierwszy ogień oczywiście poszedł mój OCek, który w mojej głowie już dawno kolejnej transformacji dokonał (otrzymywał ich dość sporo, przez to że powstał jeszcze kiedy dojrzewałam i wiele upodobań mi się zmieniało dość gwałtownie, dalej mi się upodobania co chwila zmieniają, ale myślę że już nieco wolniej i mam nadzieję że już nie będzie żadnych zmian większych).

 

de4kaxm-94b3fcfa-51c2-496a-8ec0-76547dde
  • +1 2
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wymyślę coś ciekawego to narysuję i od góry do dołu ^^

6 minut temu, Starlight Sparkle napisał:

Ale jedno nie daje mi spokoju... co on ma na nosie i dlaczego jest to... zgaduje, ale stawiam, że mam rację... kłębek sierści.:rd5:

Nie mylisz się - Kapitan został przeklęty rytuałem w chimerę - potwora, dlatego też tak dziwnie wygląda. Oprócz antropomorficznej formy posiada postać bestii, jednak nad nią nie panuje. Bardzo chciałabym narysować i postać bestii, ale nie wiem czy mi wyjdzie, bo jednak więcej humanoidów rysuję :D

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...