Skocz do zawartości

Zażalenia na moderację.


Bester

Recommended Posts

Już od pierwszego wejrzenia w temat, od samego przeczytania jego tytułu, wiedziałem, że będzie on perełką, lecz niestety... nic nie trwa wiecznie i widać już, iż nam ten wątek powoli dogasa ~ no ale trudno! Najwyższy czas więc, by się w nim wypowiedzieć nim zupełnie zgaśnie! ^^ A cóż lepiej nie podgrzeje atmosfery jak kolejny avatar, który uważa inkwizycje za źródło wszelkiego zła i pozbawionych cukru deserów przenicznych, hmmm~? x] Tak, piszę o sobie jakby kto pytał... jakby to nie było nader oczywiste~ :v
 
Trzeba wspomóc swych niebieskich braci w walce z tą zieloną zarazą!!! >,< Ekhm-- znaczy się ~ wypadałoby podsumować dyskusje w formie najmożliwie obiektywnej ocenie obecnej pracy moderacji, a także jakichś konkretnych wniosków, które pomogłyby nieco usprawnić jej funkcjonowanie ku wspólnemu dobru i świetlanej przyszłości forum! ^^ O tak, bo Zieloni i Niebiescy tak naprawdę są jak bracia i ze sobą współprcują!!... Jasne?

 

csA6N.png
Skoro można wytykać modom zaniedbania, to i w drugą stronę też można...

Jaaasne, BiP?? Jak napisałem, jak bracia, jak dwie krople wody, co prawda jedna czysta i błękitna, jak górska woda oceaniczna, a druga szmaragdowo-szlamiasta, niczym prosto z bagien Florydy, ale~ natenczas różnice są nieistotne, Zieloni i Niebiescy to część ekipy, a ekipa ma wspólny cel - byt forum, nie można tu mówić o "drugich stronach" - znaczy można, ino to niewskazane x]
 
~~
 
Ale przejdźmy do tematu, jak wcześniej bardzo dyskretnie zasugerowałem - nie przepadam za inkwizycją, a tak było od... zawsze właściwie ^^ Od samego początku machiny anihilujące ciekawe dyskusje pod pretekstem "kłótni" lub wywalające ciekawe tematy pod pretekstem "porządku" jakoś nie budziły mojej sympatii, podejście do użytkowników też nieraz pozostawiało wiele do życzenia, niemniej większość z tych rzeczy tyczy sie zamierzchłych czasów, zaś od tego okresu inkwizycja przeszła spore zmiany, głównie na lepsze, lecz niestety~ nie tylko. A co konkretnie współcześnie mam im do zarzucenia? ^^
 
Zasadniczo nie widzę potrzeby, aby to wszystko wymieniać, gdyż Sprob/ i Yarwin zrobili to za mnie wcześniej, o tu:

596302 i tutaj: 596514
i jeszcze w paru miejscach indziej, naprawdę nie miałbym nic do dodania i tu mógłbym zakończyć, chociaż hmm...

 
~~

 

W międzyczasie jednak, gdy czytałem wyżej wylinkowane posty i przytakiwałem, znalazłem parę opinii, które, krótką mówiąc, mogą uchodzić za niepokojęce, żeby nie powiedzieć... dziwne o_0 cóż... więc chyba nie pozostało mi nic innego jak przeanalizowac je w iście moim stulu, znaczy, posiatkować je wzdłóż i wszerz i wyrazić wątpliwości odnośnie danych fragmentów~
 

Shoutbox ≠ forum

Z tym się mogę zgodzić~ :D
 

Ty i większość osób, która za tobą stoi ma w dupie resztę forum, a żyję jedynie shoutboxem.

Z tym już niekoniecznie~ :v
 

Przy okazji dopowiem, że długotrwałe przesiadywanie na SB wyprało wam mózgi. To samo idiotyczne poczucie humoru, identyczny sposób bycia, bóldupienie i debilizm.

Kółeczko wspólnej adoracji... Tfu!

*spluwa na ziemie*

A z tym? To już w ogóle... o_0 może ostatnimi czas naprawdę nie miałem czasu na przesiadywanie na SB, ale SB jako kółeczko wspólnej adoracji? ._. Proszę Cię, jeśli SB doprawdy nim by było, to Draques i Zegar to... serio, oni przynajmniej mają podobne poglądy, zaś na SB przewijają się losowe ludy i fakt, może są i tam stali bywalcy, ale daleko temu do kohorentnego tworu, jedni nadają o LoLu, inni o anime, gdzieś tam się polityka przewinie... nie-e, tu też nie mogę się zgodzić :I
 

Wszyscy robią, co chcą, szlachta ważniejsza od króla, totalny rozpierdol.

WA poznikali... reszta się zgadza... :kappa:
 

Wiecie co? Gdyby Draques nie utworzył tego tematu, to nie mielibyście na tyle odwagi, aby wyrazić swoje zdanie na ten temat i zapewne nadal kisilibyście atmosferę na SB.

Umm... być może? Być może faktycznie niektórym zabrakłoby odwagi na dialog ze strasznym inkwizytorem? Ale co w związku z tym? Dobrze, że Draques otworzył ten temat, lecz to nie rozwiązuje problemu... wiesz, tego problemu, przez który w ogóle musiał zakładać ten wątek.
 

Tak naprawdę, wy wszyscy, którzy stanęliście po przeciwnej stronie barykady, macie jeden, poważny problem.

To można powiedzieć o przeciwnej stronie, niezależnie, po której strony barykady się stoi -__-
 

namawianie wszystkich do rewolucji (no wybaczcie, ale to wynika z waszych postów)

Których? o_0
 

Zasady muszą być, inaczej to forum byłoby jednym, wielkim, przysłowiowym burdelem na kółkach.

Tak, z kolei nadmiar zasad doprowadziłby do powstania cyrku zwanego biurokracją! To też niezbyt dobrze... ^^ Sądzę, iż w tym wypadku kluczem jest równowaga aka harmonia i sądzę, że ci wszyscy "rewolucjoniści" to właśnie mieli na myśli, pisząc o większym zluzowaniu, a nie o całkowitym zniesieniu zasad i regulaminu... problem nie leży w regulaminie, lecz raczej w podejściu do niego~
 
~~
 

Takie ważne pytanie: Czemu wszyscy cisną na modów?

Nie wiem, może mają powód, a może to jest po prostu modne... te przyczyny się nie wykluczają jak coś~ :dunno:

Moim zdaniem moderatorzy są spoko, bo wykonują ultra niewdzięczną fuchę. Są jak policja, prawie nikt ich nie lubi, ale są potrzebni.
Ja twierdze, że mod powinien być poważny i zdyscyplinowany i podoba mi się zachowanie naszej kochanej inkwizycji

Inkwyzycja jako policja, już widzę te wszystkie graffiti pojawiające w sygnaturach na podejrzanych profilach... :D
 

cHwDI ~ tylko Bóg może mnie warnować ~ JI na100% :kappa:
 
Ekhem, ale fakt, że się wykonuje jakiś niewdzięczny zawód jeszcznie chyba nie oznacza automatycznie, że jesteś spoko? :v

 

 

~~

 

 

Tak czy inaczej rad jestem z kierunku w jakim ta sprawa się potoczyła, mówię teraz o tym, iż ten temat powstał, dzięki czemu mieliśmy okazję parę kwestii wyjaśnić i jeśli dzięki temu choćby jeden mod wyciągnie wnioski, które pozowlą mu lepiej zrozumieć brać użytkowników, nad którą w pewnym sensie sprawuje pieczę, i obejdzie się w przyszłości bez wielu niepotrzebnych ostrzeżeń i generalnie będzie prawie utopia... no, nie licząc trolli... i leniwych awatarów... i równie leniwych użytkowników... no, też psującej forum administracji, ale ten... to już temat na inną bajkę! ^^"

 

~~

Na razie tyle mam do przekazania, ale miejcie się na baczności, to jeszcze nie koniec! CDN --> [tutaj]

Edytowano przez DiscorsGreyjoyBass
  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie pewna rzecz... taki dość dziwny jak dla mnie związek przyczynowo skutkowy. "Pewna rzecz o MLP" została wysłana do archiwum 25.10 o 22:55 (wszystkie godziny podaję wg. czasu letniego, bo to jeszcze na starym czasie było). Ok. 23:45, podczas wyjaśniania tej kwestii w niniejszym temacie, pojawia się wzmianka o tym, że rzekomo pojawiły się "filmik zawierające sceny R34 oraz treści mogące wywołać atak u osób chorych na epilepsje". O 24:05 pojawia się wpis na Pręgierzu, że Sarabi została zbanowana za to i za rzekomą symbolikę nazistowską. Niby wszystko się zgadza, ale... bana dano jakąś godzinę po zamknięciu tematu, a post z linkami był przez Sarabi umieszczony tydzień wcześniej.

 

Czy moderacja nie zauważyła tego przez tydzień,a po zamknięciu tematu nagle sobie przypomniała i postanowiła zbanować kogoś, kto był "niewygodny"? I czy czasem nie jest tak, że nie powinno się karać skoro temat i tak był zamknięty? Przecież prawo nie działa wstecz.

 

(jeśli ktoś się pyta po co się zajmuję sprawą innej userki: po pierwsze bo ją znam, po drugie z zwykłej ciekawości)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy moderacja nie zauważyła tego przez tydzień,a po zamknięciu tematu nagle sobie przypomniała i postanowiła zbanować kogoś, kto był "niewygodny"?

Tak mała uwaga na początek, jak ktoś czegoś nie zauważył to nie mógł sobie o tym przypomnieć, bo nawet nie ma o tym pojęcia. Poza tym, od początku Sarabi razem z Tobą krytykowała kolorowe koniki, więc gdybyśmy chcieli ją wyrzucić to by wyleciała na początku- do tego razem z Tobą i nie na miesiąc, a na zawsze. Proste? Proste.

 


I czy czasem nie jest tak, że nie powinno się karać skoro temat i tak był zamknięty? Przecież prawo nie działa wstecz.

Zasada "prawo nie działa wstecz" zostałaby złamana, gdyby miałaby miejsce następująca sytuacja (wypunktuje by było przejrzyście):

1. Użytkownik wrzuca treści R34, w regulaminie nie ma o tym wzmianki.

2. Dopisujemy do regulaminu podpunkt zakazujący R34

3. Użytkownik dostaje warna, mimo, że wtedy wrzucanie R34 nie było zabronione.

A wszystko to, za co userka dostała warna BYŁO WTEDY ZABRONIONE w regulaminie. A to, że go nie przeczytała (lub przeczytała i zignorowała) to jej problem. Sorry.

 

Co do teorii spiskowej dziejów. Zawsze najpierw zamykam temat, a potem wstawiam ewentualne warny. Czemu? By się syfu więcej nie zrobiło przez ten czas.

Dalej, czemu filmik leżał tydzień w temacie? Bo nikt ich nie obejrzał najwyraźniej, gdyby obejrzał to by zgłosił lub jeśli to byłby moderator to by wstawił warna. Rzeczywiście, tu był nasz błąd- Sarabi powinna wylecieć na miesięczny urlop tydzień wcześniej.

Super niepokojące odstępy czasowe- w inkwizycji mamy taki zwyczaj, że jak nie jesteśmy w stu procentach pewni jakiego warna trzeba postawić konsultujemy się ze sobą. Podesłałam filmiki innemu inkwizytorowi (wszystkie miały ok 10 minut, więc obejrzenie trochę zajmuje), przedyskutowaliśmy kwestie, ja musiałam zrobić jeszcze screeny, czyli po raz kolejny obejrzeć filmiki, a w tym samym czasie tłumaczyłam w tym temacie, czemu tamten temat został zamknięty- a ja się nie roztroję. Poza tym mogłam w między czasie pójść zrobić sobie herbatę etc.

W tym przypadku nie trzeba było działać z pośpiechem, bo Sarabi nie była mega trollem, który w 15 minut doprowadzi forum do ruiny.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość ChrisEggII

626806__safe_applejack_animated_screenca


 
Z tego co zauważyłem, mój ban niejako przyczynił się do powstania tego tematu, więc poczułem się zobligowany do napisania własnego zdania… No to lecim!
Na początek chciałbym serdecznie podziękować Sosenowi i reszcie osób, którzy się za mną wstawili. Serdeczne dzięki! Fajnie jest wiedzieć, że mam na tym forum sojuszników.

Podstawowe pytanie: kto ma w tym sporze rację? W przypadkach takich sporów zawsze się staram szukać prawdy gdzieś pośrodku. Nie inaczej jest tym razem.

Po pierwsze, Szanowna Inkwizycjo Moderacjo, więcej luzu! Ja rozumiem, że trzeba przestrzegać regulaminu, który, jak napisał Zegarmistrz, wszyscy zaakceptowaliśmy podczas rejestracji, ale pokażcie też trochę bardziej ludzkie podejście. Czy jesteście pewni, że wysyłanie ponyfikacji Hitlera powinno podchodzić pod propagowanie ustrojów totalitarnych? (swoją drogą nie wiem czym “mój” Hitler różni się od portretu Wołodzi w avatarze świeżo upieczonego zielonego. Komunizm i nazizm to jedno gówno, tylko inaczej śmierdzi.). Albo czy wlepianie 9 punktów za głupi żart o szczeniakach to nie lekka przesada? Po tym jak zarobiłem punkt za upominanie pewnego wojowniczego pana, odniosłem wrażenie, że ktoś tu ma paranoję (chociaż bardziej mnie wnerwiły pewne słowa, które padły później, ale chren już z tym).
Padło stwierdzenie, że Inkwizycja jest lekiem. Tak, ale po mojemu to wygląda tak, jakby leczyć grypę chemioterapią. Chorobę wyleczy, ale przy okazji porządnie przetrzebi cały organizm.

Kolejna kwestia, to gwałtowne kończenie kulturalnej dyskusji, kiedy schodzi ona poza pierwotny zamysł tematu. Offtop należy tępić, zgoda, w końcu głupio by było, jakby w temacie filozoficznym nagle wykreowała się dyskusja kto ma dłuższego penisa. Z drugiej jednak strony czymś normalnym jest, że dyskusja ewoluuje w trakcie swojego przebiegu.
Dlatego moja propozycja jest taka: Zamiast przerywać dyskusję w najciekawszym momencie, wydzielić offtopowe posty do oddzielnego tematu, gdzie będzie można tę rozmowę w spokoju zakończyć. Szanowna Moderacjo, czy możliwe jest wprowadzenie tego w życie?


No to teraz lecim na drugą stronę!
Draques w swoim pierwszym poście zwrócił na jedną, niesamowicie ważną rzecz. Mało kto tak naprawdę brał pod uwagę to, że Zieloni też są ludźmi, którzy mają prawo popełniać błędy. No cóż, przyznam szczerze, że samemu zdarzyło mi się polecieć ze swoim bólem dupy na SB. Trochę tak głupio teraz...
No cóż, co mogę powiedzieć? Przepraszam serdecznie tych, na których narzekałem za ich plecami.

Tutaj najwięcej racji ma BiP. Takie rzeczy lepiej próbować załatwić po cichu, jeden na jednego. Takie publiczne naskakiwanie naprawdę jest idealną antyreklamą do nawiązania jakiejkolwiek współpracy.
No dobra, dlaczego zatem się nie odwołałem od swojego bana? Z jednego prostego powodu: Był mi on na rękę. I to bardzo. Już od dłuższego czasu planowałem dłuższy rozbrat z forum, aby wreszcie ruszyć swój leniwy tyłek do nauki, a nie całymi dniami przesiadywać przed komputerem. Ban mi to zadanie ułatwił.
 
A teraz czas na mały bonus. Post Talara dotyczący SB.
Otóż Szanowny Talarze, swoją wiadomością idealnie przedstawiłeś drugą największą zarazę polskiego fandomu - doszukiwanie się układów. Od kiedy tylko dołączyłem do fandomu 3 lata temu, to gdziekolwiek się nie pojawię, to słyszę o "kółkach wzajemnej adoracji". Na FGE ciągle to wałkował Obsession Octopus i Kalom. Na MLPPolska był do FrostX i Kervak. Teraz pojawiasz się ty i robisz dokładnie to samo. O dziwo ciebie widziałem na SB ledwie kilka razy.  Nie dałoby się po prostu po ludzku pogadać, zamiast z góry zakładać, że każdego nowego miesza się tam z gównem, a ludzie tam przebywający liżą sobie wzajemnie dupy?
Przenosząc to na świat zewnętrzny: Jak nazwiesz grupę osób, które często się spotykają, aby ze sobą pogadać? "Kółkiem wzajemnej adoracji", czy może "paczką znajomych"?
No i kończąc, powiadasz, że osoby, które się tam wypowiadają, zazwyczaj mają gdzieś resztę forum... Otóż takich osób, które mają tutaj konto tylko dla SB, jest zaledwie kilku (od razu przyznaję, że sam do nich niejako należę) Cała reszta to bywalcy forum, którzy wpadają od czasu do czasu na SB aby pogadać.
 
To chyba tyle, co miałem do przekazania…
Piss and loaf, miśki.

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. Kolejne nic nie wnoszące posty zostaną potraktowane jako spam.

Jeśli już zabieracie głos w tym temacie, starajcie się, by wasza wypowiedź była rzeczowa i konkretna. Jasne zarzuty i ewentualne propozycje. Heheszki na SB, nie tutaj.

Edytowano przez Draques
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest konkretny zarzut bo rzucam dla żartu na sb słowo "benis" i generalnie moje inne podśmiechujki i jestem karany za heheszkowanie, według mnie w granicach normalności.

 

Teraz GFG dał mi znowu blocka za "benis", a sam mówił że za mało jest aVppkEl.png

:v

 

Nie dostałeś blocka za pojedyncze słowo "benis", a za wielokrotne powtarzanie tego samego bełkotu i za usilne ignorowanie ostrzeżeń zarówno moich, jak i Dolara. 

Dodatkowo, proszę nie wyrywać zdań z kontekstu, dziękuję. ~Gold


Twierdziliście że przeszkadza to innym i uważam że robicie to na siłę. Tak samo wszyscy którzy powtarzają Arłuk pauka powinni dostać blocki :kappa:

 

Za każdym razem, kiedy ta emotka jest nadużywana, ostrzegam ludzi. Nie moja wina, że oni potrafią się pohamować, a Ty nie. Tylko dziś ostrzegłem Cię 2 lub 3 razy, że następny blok będzie na tydzień i dobrze o tym wiedziałeś, a mimo to dalej postanowiłeś powtarzać swoje teksty.

~Gold

 

Uznałem, że nie mówisz poważnie szczególnie, że sugerowałem się tym co dałem tu w screenie.
I nadal twierdzę, że nie jest to denerwujące. Skłoniłbym się nawet do stwierdzenia, że są przypadki iż wobec niektórych jesteście bardziej stanowczy.

Na razie to tyle, jak się namyślę to może jeszcze coś dopiszę.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest konkretny zarzut bo rzucam dla żartu na sb słowo "benis" i generalnie moje inne podśmiechujki i jestem karany za heheszkowanie, według mnie w granicach normalności.

 

Teraz GFG dał mi znowu blocka za "benis", a sam mówił że za mało jest aVppkEl.png

:v

 

Nie dostałeś blocka za pojedyncze słowo "benis", a za wielokrotne powtarzanie tego samego bełkotu i za usilne ignorowanie ostrzeżeń zarówno moich, jak i Dolara. 

Dodatkowo, proszę nie wyrywać zdań z kontekstu, dziękuję. ~Gold

Twierdziliście że przeszkadza to innym i uważam że robicie to na siłę. Tak samo wszyscy którzy powtarzają Arłuk pauka powinni dostać blocki :kappa:

 

Za każdym razem, kiedy ta emotka jest nadużywana, ostrzegam ludzi. Nie moja wina, że oni potrafią się pohamować, a Ty nie. Tylko dziś ostrzegłem Cię 2 lub 3 razy, że następny blok będzie na tydzień i dobrze o tym wiedziałeś, a mimo to dalej postanowiłeś powtarzać swoje teksty.

~Gold

 

Uznałem, że nie mówisz poważnie szczególnie, że sugerowałem się tym co dałem tu w screenie.

I nadal twierdzę, że nie jest to denerwujące. Skłoniłbym się nawet do stwierdzenia, że są przypadki iż wobec niektórych jesteście bardziej stanowczy.

Na razie to tyle, jak się namyślę to może jeszcze coś dopiszę.

 

Okej, rozumiem, że mogłeś tak pomyśleć akurat wtedy, ale pozostaje wielokrotne upominanie Cię wcześniej. Wtedy też pomyślałeś, że żartuję?

Proszę o wskazanie kogoś, wobec kogo byłem "bardziej stanowczy", bo nie przypominam sobie takiej sytuacji. Jeśli chodzi Ci natomiast o ogół moderacji, to ten argument jest nie na miejscu. Nie jestem taki jak inni moderatorzy i na część spraw patrzę na pewno inaczej, niż Neon czy Zegar. Wracając do blokowania, staram się zawsze ostrzec raz czy dwa przed daniem bloka, bo nie sprawia mi to żadnej satysfakcji, ani nie odnoszę z tego powodu jakiejkolwiek korzyści. Możesz zwrócić uwagę, że upominam ludzi, którzy wrzucają samo "Arłuk Pauka", do którego przyczepiłeś się wcześniej.

Jeśli naprawdę się nie zgadzasz z tym blokiem i twierdzisz, że nie był zasłużony możesz odwołać się do administracji. Gwarantuję, że jeśli przedstawisz odpowiednie argumenty, blok zostanie wycofany, a ja będę miał zapewne rozmowę z Dolarem.

Na tę chwilę nie mam zamiaru go zdejmować, gdyż uznaję, że jest jak najbardziej słuszny.

Pozdrawiam, Gold.

Edytowano przez GoForGold
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz muszą obowiązywać jakieś standardy. Jakiekolwiek.

 

Tutaj zachodzi sytuacja, gdzie nie chodzi o jakieś wydumanie wysokie standardy kultury i wychowania, tylko o same podstawy. Ich łamanie czy ignorowanie jest obrazą dla każdej inteligentnej i kulturalnej osoby.

  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, żeby nie być sztywniakiem, ale żeby prezentować jakiekolwiek minimum wychowania i kultury. Na wszelki wypadek powtórzę wielkimi literami, to może dotrze -  MINIMUM. Czegoś takiego każdy ma prawo i wręcz obowiązek wymagać, gdyż inaczej zostawia się otwarte drzwi chamstwu i prostactwu. Żarty to świetna rzecz, ale muszą mieć jakikolwiek poziom. W tej sytuacji takiego poziomu nie stwierdzono.

 

A meloniki dawno wyszły z mody. 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nosi się fedory. :tip:

A co nasza moderacja chowa tam, gdzie plecy łączą się z nogami, to chyba wszyscy wiedzą, więc nie rozumiem tego zaskoczenia Sproma. :kappa: Bo kultura kulturą, ale Sosik jest Sosikiem już od roku, kto nie może go znieść, ten może wykorzystać cudowną opcję ignora, a kto może, temu nie przeszkadzają jego głupie teksty. Tym bardziej, że często latają gorsze, i to wcale nie w jego wykonaniu. A tu nagle taki Dolar budzi się z ręką w sosiku i jest wielce zdziwiony, że na /sb/ nie ma kultury. :derp6:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Sosik to pocieszne zwierze i nie widzę w jego tekstach nic obraźliwego ani zaniżającego poziom. Taka wesoła mordka, smoleńszczuk i człowiek tfarok też są potrzebni na SB. No i tak jak pan Erłok powiedział, regulaminu on za bardzo nie łamie, skoro Dolar pisał że chciałby mu dać bana ale nie może, więc ta opcja ignora chyba do czegoś służy ;3
Aha, no i w akcie lizodupstwa czy tam podzielania zdania zgadzam się z pociesznym panem Spromem.
Odmeldowuję się, kmiotki  :rd10:

Edytowano przez Kruczek
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam, bo ważna sprawa.

http://puu.sh/eKIJv/44f8a43389.png

Kompletnie niesłuszny block. W dodatku jakiś śmieszny okres. Raz, że "chyba wprowadzę" nie jest równoznaczne z wprowadzeniem zmian w regulaminie. Dwa, że Turret to co najwyżej eksponat na wystawie zatytułowanej "Jak to się kiedyś rządziło na MLPPolska", więc wyskakiwanie na SB i wprowadzanie takich pożałowania godnych zmian chyba nie należy do jego zakresu uprawnień. Trzy, no właśnie, 5 dni za coś takiego?

Pamiętajcie, jak skończyło się ostatnie nadużycie "władzy" p. Turreta. Wnoszę, by czerwoni coś z tym fantem zrobili, nie mówiąc już o zdjęciu mi blocka.

Edytowano przez Airlick
  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako stały bywalec sb wypowiem się. Uważam, że niektórym brakuje dystansu do tego, co dzieje się na shoutboxie. To tylko internet, więc czemu przejmujecie się i robicie afery o głupie powiedzonka? Ja osobiście traktuję sb jako odskocznię. Ot, miejsce gdzie nie muszę zachowywać się zbyt poważnie i mogę sobie pożartować ze znajomymi. Obstawiam, że nie tylko ja mam takie podejście. Męczą mnie już te awantury. Dajcie spokój. Wnoszę o zaprzestanie tych sprzeczek. 

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że od "głupich powiedzonek" jest offtop, nie główny kanał. Na offtopie można robić se jaja i takie tam, a na głównym jak to Dolar pisał, powinien być jakiś ogar, dla wszystkich tych, którzy chcą na poważnie pogadać. Skoro głupie powiedzonka latają wszędzie, to po kij oba kanały? 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, chciałem nadmienić że jeżeli komuś przeszkadza moje śmieszkowanie i powtarzanie "benis" tak jak Sosik "w dupie" może dodać mnie do ignorowanych. Zbyt sztywno, jak w szkole.



P.S I na prawdę nie musicie się wyżalać Sabinie i zwracać jej uwagi na moje zachowanie, gdyż nie jest ona moją mamą a jedynie waifu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"benis" "w dupie

:rd8: "

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Airlick, to była jawna prowokacja z Twojej strony. I czekam, aż czerwoni stwierdzą, że ograniczanie... Ekhem na sb jest złe. Wylęgarnia syfu musi być czyszczona w ten czy inny sposób.

 

Skoro nie da się z wami po dobroci...

 

#DENIED

 

Ave Ja.

  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko że od "głupich powiedzonek" jest offtop, nie główny kanał. Na offtopie można robić se jaja i takie tam, a na głównym jak to Dolar pisał, powinien być jakiś ogar, dla wszystkich tych, którzy chcą na poważnie pogadać. Skoro głupie powiedzonka latają wszędzie, to po kij oba kanały? 

 

A ja będę dalej powtarzać, jak mantrę. Skończcie traktować /sb/ zbyt poważnie. Wszystkie "siusiaki" i "w dupie :rd8: " są serio nieszkodliwe. Nie macie dosyć powagi w pracy, czy na studiach? Więcej zamętu i syfu jest właśnie przez kłótnie dotyczące utrzymywania poziomu shoutboxa. Opcja ignorowania istnieje i czemuś służy. Korzystajcie z tego. Mnie też się niektóre żarty nie podobają, ale nie robię o to awantur. Po prostu je ignoruję albo wychodzę z sb. 

A co do OT... Tam z tego, co widzę, są głównie dyskusje o a&m, poranne kopytkowanie i zaczepianie Katherine przez MLO ( :spike: ). Na głównym siedzi więcej osób, stąd "robienie jaj" odgrywa się właśnie tam. I z tego, co pamiętam, zawsze tak było. 

 

Tu nie chodzi o to, że moderacja ma na wszystko pozwalać. Po prostu, zluzujcie trochę i będzie dobrze. 

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie dosyć powagi w pracy, czy na studiach?

A nie macie dość żartów na boisku, czy podwórku, trzeba robić jaja wszędzie gdzie się tylko da? I żeby chociaż były zabawne, tak aby inni się też pośmiali, ale to co jest teraz, to bardzij żenuje, niż śmieszy, bo serio "benis", czy "penis", lub inne odzywki, to takie żarty są? :rarity5: ?

 

 

Opcja ignorowania istnieje i czemuś służy.

 

Offtop też czemuś służy, po co powstał ten kanał, dla heheszki? Bywa, że tam jest cisza przez ponad 10 godzin, a na głównym heheszka ,za heheszką leci...

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio "benis", czy "penis", lub inne odzywki, to takie żarty są? :rarity5: ?

 

Moim zdaniem tak, ale widać mode twierdzi, że wie lepiej co jest śmieszniejsze, więc blokuje według niego nieśmiesznych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może napiszę w sposób prosty i niekulturalny.

Do co poniektórych - wyjmijcie te kije z dup, jak wchodzicie na /sb/. To pomaga w złapaniu dystansu, poważnie. Jak ktoś wam wejdzie do waszych jakże poważnych tematów, do których istotnie nie powinno się wchodzić bez melonika/fedoryz z benisami czy "w dupie :rd8: ", to wtedy możecie blockować intruzów. Ale na /sb/, gdzie takie teksty latają już od miesięcy i nigdy nikomu nie przeszkadzały, co więcej, ciągle używała ich ADMINISTRACJA i nie tylko - a inne takie teksty w różnych formach latały od samych początków /sb/ - to WY jesteście intruzami ze swoimi melonikami. Załóżcie sobie kanał "elita fandomu" do niesamowicie ciekawych dyskusji o kolejnym sztampowym fanfiku albo Warhammerze, wtedy żadne benisy nie będą wam psuły widoku. Od zwykłego /sb/, gdzie ludzie wchodzą pośmieszkować, trzymajcie się z dala. Bo to nie my narzucamy swoje zachowanie, to wy wchodzicie i oczekujecie, że /sb/ dopasuje się do was. A to tak nie działa, anonki.

Do Turreta w szczególności - jeśli jakimś cudem do kogoś dotrze aluzja i zdoła wyjąć z dupy kija (zakładając, że jeszcze nie wrósł mu w kręgosłup), to pożycz go od niego. Następnie, celem uprzyjemnienia terapii, wyobraź sobie, że dzierżysz w dłoni Młot Imperatora. Potem walnij się w nim w głowę. Mocno. Może pomoże.

Dziękuję, dobranoc. Może jeszcze kiedyś się spotkamy...

W dupie. :rd8:

Edytowano przez Airlick
  • +1 8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Załóżcie sobie kanał "elita fandomu" do niesamowicie ciekawych dyskusji o

Albo może "śmieszki fandomu" od heheszek i śmieszków, od dupy i penisa, a wówczas nikt z poważną dyskusją tam nawet nie zajrzy.

gdzie takie teksty latają już od miesięcy i nigdy nikomu nie przeszkadzały,

To że nikt nie gadał o tym głośno, nie znaczy, że nikogo takiego nie było...

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co wy się sprzeczacie z administracją, skoro ona i tak ma to w dupie. A jak nie, to blokuje. A jak nie, to oskarży was o poziom gimbazjalny. A jak powiecie, że nie mają podstaw regulaminowych, oni zastosują furtkę o "sytuacji nieokreślonej przez regulamin", gdzie admin ma dowolność interpretacji i działania, a także moc nieskończoną.

 

Zamęt niepotrzebny robicie i tyle.

 

Kmiotki. :rd10:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...