Skocz do zawartości

Zażalenia na moderację.


Bester

Recommended Posts

Proszę, proszę, jednak powaga jest silniejsza niż myślałem.

ktoś napisze /sb/ to od razu hurr durr, debil z 4chana.

I gdzie do cholery jasnej Arłuk wspomniał cokolwiek o 4chanie.

To forum w ciągu ostatniego roku zrobiło się mniej śmieszne odkąd ktoś wpadł na pomysł "ogarnięcia" /sb/. Ale jak widać niektórzy muszą wyładować się na ludziach których nie widują zbyt często, lub wcale i chcą sobie ich poustawiać jak wygodnie, a w rzeczywistości tego nie zrobią bo nie mogą ich ukarać za sprzeciw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

A won to się do psa mówi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest /sb/ tylko ShoutBox, sb. Szukając /sb/ won na 4chana, gdzie teksty powtarzane kwadrylion razy w każdej dostępnej chwili są zabawne. Przynajmniej według Twojego rozumowania tak jest na 4chanie.

To, że używam określenia /sb/ (którego używa cała masa osób - widać twoją znajomość, UWAGA - /SB/ - skoro myślisz, że wziąłem to z 4chana), nie oznacza, że równam, UWAGA - /SB/ - do 4chana. Co więcej, w moich postach ani razu nie padło zwrot "4chan". Proponuję następnym razem czytać posty uważnie, zamiast wyłapywać słowa wg. ciebie kluczowe i dopowiadać resztę.

A skoro zeszliśmy na poziom "won"...

Ave twoja stara. :rd8:

  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co wy się tak spinacie ludzie? 

Jak już było powiedziane - wyjmijcie kije z tyłków i interweniujcie tam, gdzie to jest konieczne, a nie zgrywacie wielkich obrońców sprawiedliwości i ogarniętości. Ogarnięty człowiek wie, kiedy może pożartować. 

 

A skoro "obrażony" użytkownik obrażonym się nie poczuł i żadnej skargi nie wniósł to w świetle prawa sprawy nie było. Tyle w temacie, kara niesłuszna, a offtop czasem jest w porządku panie Myhell. 

 

I jeszcze jedno. Na sb zawsze był i będzie chaos. Tego się nie da ogarnąć i tyle. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu swoim chciałbym przeprosić w tym miejscu za moje zachowanie wobec kolegi Irwina, który zwracał mi uwagę bym poszedł sobie z kanału głównego. Jego uwagi nie docierały do mnie, za co szczerze przepraszam. Postaram się wszelkie prywatne wojenki prowadzić na prywatnych kanałach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

Sama byłam świadkiem... Pan moderator zachował się jak sfochana dziewica, której coś odebrali, a jedynym jego argumentem było to, że przecież on jest moderatorem, nie możemy mu podskoczyć, a on nam może. Jak wspomniał Irwin to jawne nadużycie tej funkcji. Byłam na czacie to aż mnie zatkało widząc to wszystko i nie wtrącałam się. Z resztą na szczęście z moim pojawieniem się zaczął się inny temat i chyba Zegarowi znudziło się trollowanie userów. Myślę, że jawne trollowanie "słabszych" (tutaj mam na myśli to, że on może nam coś zrobić, a my mu nie, w końcu jest modem) jest o wiele gorsze niż to, że ktoś od czasu do czasu napisze jakiś głupi żart, chociażby na "poziomie gimbazy". Mnie też irytują niektóre bezsensowne teksty, ale czy one komuś szkodzą? Nie. Za to trollowanie szkodzi, bo na ogół po to się trolluje, by wywołać w kimś prowokacje lub gniew. I gdyby nie to, że byłam zajęta sama bym tam w końcu się wkurzyła. Ale zapomniałam. Jest modem, więc może se robić co chce. Moja wypowiedź nie ma sensu :v

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zażalenie, bo Dolar zablokował Sosa według swojego widzimisię.

64b607e0c1.png

698dd9086a.png

 

 gdzie-pan-byl-gdy-popelniono-morderstwo-

Airlick, to była jawna prowokacja z Twojej strony.

 

Poprzedzona jawną prowokacją z Twojej strony.

Prawo (a w tym wypadku jego przedstawiciel, moderator) nie może prowokować do jego złamania. Dlatego, np. policja nie może proponować komuś łapówki tylko po to, żeby go ukarać.

No chyba, że to tu działa na zasadzie "Użyszkodnik nie może, moderator - jak najbardziej!".

 

Czy to nie jest tak, że forum jest dla użyszkodników, a nie użyszkodnicy dla forum :v?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy muszę nie zgodzić się z resztą administracji i stanąć po stronie użytkowników. Shoutbox to przede wszystkim powinna być odskocznia, miejsce do "śmieszkowania" i do luźniejszych rozmów. Do poważniejszych jest uwaga... forum i tematy na nim. Takie same zasady na obu są bez sensu, bo wtedy znika po prostu potrzeba istnienia jednocześnie forum oraz Shoutboxa. Część osób siedzi na forum jedynie dla luźnych rozmów, pogadania, pożartowania sobie na /sb/, ale mimo wszystko są to wartościowe osoby, których blokowanie za takie coś jest idiotyczne (kimś takim jest przykładowo Sosik). Owszem, obrażanie i ogólnie chamskie zachowanie jest złe i powinno być karane, ale jest różnica między obrażaniem, a odskocznią..

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech najlepiej wszyscy się ogarną

 

Łatwo powiedzieć, a trudniej wprowadzić w życie.

 

Akcje moderatorów raczej sytuacji nie zmienią. Użytkownicy dalej będą się bulwersować, że te "benis" i "w dupie" jest im odbierany. Te zwroty do offtopic'a się nadają. Zawsze na nim jest pusto, więc to idealne miejsce na zagospodarowanie takimi słowami. Zaś mode i pozostali narzekać będą, że poziom na SB jest zaniżany. Ta wojenka sensu nie ma, bo i tak jedna ze stron bóldupić będzie.

 

Pozostanie jedna z gorszych alternatyw zakończenia konfliktu: Niech SB zostanie zawieszone jak pogodzić się nie umiecie.

Edytowano przez Garin v1.01
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem, że trochę kultury na sb by się przydało, bo w zasadzie dorosłe ziomy zachowują się tam jak małe, rozwydrzone dzieci i aż żal patrzeć na spadający niczym samobójca poziom. A w zasadzie jedna strona mogłaby chociaż spróbować postawić się w miejscu tej drugiej i spuścić z tonu. Nie chodzi tu oczywiście od razu od przyznania zdania tym drugim, bo wiadomo, takie cuda się nie zdarzają. Więc fakt, że sb mogłoby zostać na kilka dni, tak dla przemyślenia sprawy. A potem wszyscy wyciągną do siebie łapki, uśmiechną się, wymienią zdanie o pogodzie i zapanuje miłość, oraz pokój!

No, aż takiej skrajnej utopii nie osiągniemy, ale można byłoby czasem użyć odrobiny życzliwości, bo nie wierzę, że benisy i ich przyjaciele są tak ważnymi rzeczami, żeby drzeć o nie koty, podobnież jak nie trzeba dawać blocka każdemu i za wszystko, bo to trochę psuje atmosferę c:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytoczę przykład SB z innego forum

 

>innego forum

Cóż, tutaj mogłem przestać już czytać.

 

Na SB życie się toczy radośnie bez "w dupie" i "benis" w co drugim komentarzu.

 

Co drugim komentarzu... co piątym, co czwartym... hmmm... co setnym... 

 

Widać, że jesteś stałym bywalcem SB :^)

 

 

Bo SB mlp polska to nawet nie heheszki. To zwyczajny spam.

 

Odwołując się do poprzedniej wypowiedzi w tym poście... taka ogromna świadomość tego co się dzieje. ALEŻ MASZ RACJĘ! *przytakiwanie* 

 

 

tl;dr + pominięcie sarkazmu 

Przestań bezkrytycznie przyznawać komuś racji i wchodź na SB częściej. 

Edytowano przez KochamChemie
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemiku, wbrew pozorom na SB wchodzę częściej niż się wypowiadam. Zazwyczaj wchodzę, widzę że nie ma nic ciekawego, więc wychodzę. Chodzi o to, że taki bezsensowny spam w innym miejscu jest karany, a jakoś ludzie potrafią sobie z tym poradzić, normalnie rozmawiają, a trollerskie heheszki nie opierają się na narządach płciowych.

 

Tak, mnie taki humor nie bawi, bo poziom jest żenujący. Może i czasem budzi się we mnie wewnętrzny gimbus, ale poziom SB zazwyczaj wygląda jak wygląda. A kiedy dzieje się coś co potencjalnie może mnie zainteresować, to odpowiednie osoby mnie przywołują.

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ale wasza awantura od początku nie miała sensu. W końcu główną cechą tego zje.... dziwnego fandomu jest wielki, wszechobecny nieogar i podbój terytorialny przez wojska Gimbazjonu. 

Wprowadzać jakiś poziom dyskusji, ogarniętość i likwidowanie gimbazy trzeba było zacząć na samym początku panowania forum, a nie teraz po latach. Ewentualnie nieco po założeniu forum (chwyt marketingowy, bo kto by się zarejestrował na forum, które wg gimbazy jest sztywne?) zacząć dopiero. Teraz to za bardzo gimbazjon się u was rozprzestrzenił i macie po sprawie. 

 

Ludzie, tego fandomu z gó... błota zwanego gimbazą nie wyciągniecie. Próbowano to zrobić w niejednym fandomie lokalnym, próbowano i na nie jednej stronie, zawsze bezskutecznie. Dlaczego? Bo ogarnięci ludzie, zachowujący kulturę i poziom to mniejszość, zaś większość to ludzie odrzuceni przez społeczeństwo zwłaszcza za takie gimbazjony śmierdzące z nich na milę. 

 

Pewnie część osób mnie teraz będzie hejcić, więc macie Celestię, by wam nie było aż tak smutno.

trollestia_by_daughter_of_fantasy-d5t7o9

Edytowano przez Linds
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak taki mod, zobaczy kupę hejtu na SB, czy PW, albo w jakimś temacie ze skargami, to zazwyczaj tracicie możliwość dogadania się...

 

Największą niesprawiedliwością jest, gdy taki mod na to patrzy, skargi wypisane w temacie, nawet nie do końca słuszne, nie powinny wpływać na sąd nad userem, mimo TO powinna być taka sama szansa dogadania się, nawet mimo zobaczenia tego :(

 

Sądy nie powinny patrzeć na to, jak bardzo user $#@^&#!@ moda. Powinna liczyć się TYLKO AKTUALNA SPRAWA. Nie powinno się patrzec na przeszłość, na to, jak ktoś się KIEDYŚ zachowywał[nawet, jesli robi to dalej, powinna liczyć się tylko AKTUALNA chwila]. Na moda nie powinno wpływać też to, czy kogoś lubi czy nie. Powinien byc bezstronny. Oczywiście rozumiem, że MODA IDEAKLNEGO o którym tu pisze, niema.

Bo jak juz kiedyś słyszałem: "Żeby wyrzec się subiektywizmu, trzebaby wyżec się człowieczeństwa, by być w pełni sprawiedliwym"

 

Dlatego też...

 

A sprawiedliwość... Sprawiedliwa na tym świecie, jest wyłącznie... Śmierć :( Ona nie patrzy, jak bardzo ktoś kogoś lubi, kim jest, jak jest bogaty... Zabierze i króla i żebraka, zrówna ich... I nikt jej nie przekupi. To jest prawdziwa sprawiedliwość i bezstronność :)

 

Cahan napisał :Przytoczę przykład SB z innego forum - są na nim heheszki, są i poważne rozmowy. Przeklinać na tamtym forum nie wolno. Na SB życie się toczy radośnie bez "w dupie" i "benis" w co drugim komentarzu. Jak widać można zachować jakiś poziom. Bo SB mlp polska to nawet nie heheszki. To zwyczajny spam. Jak podstawówka, kiedy dzieciarnia popisuje się, kto więcej razy powie "dupa i cipa".

Chodzi o SB na LToE, czy może Biur Adaptacyjnych?

Edytowano przez Accurate Accu Memory
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jedyne zażalenie jakie ja mogę mieć dotyczy mojego kumpla, Kemotxa. Koleś nigdy nie wyzywał nikogo, za to miał tak jak ja aspergera. Tak, shoutbox zasyfił i tego nie popieram, jednakże biorąc pod uwagę naszą inną budowę mózgu, to co inni uznają za klaunowanie i trolling jest dla nas dniem codziennym. Nie wierzę, że tak obszerne tematy jak pyski alicornów czy equestria w matriksie pisał na szkodę forum. Podobno został zbanowany za jeden temat, po tym jak pokłócił się z pewnym redaktorem Brohoofa a tamten namawiał go do samobójstwa. Dość powiedzieć, że takie namawianie mogło mieć realne konsekwencje bez względu na to, co o nim myślimy, mimo to "Ryba Skóradrzew" dostał podobno tylko 10% a Kemotx nawet nie 100, tylko ban. Bez wcześniejszych ostrzeżeń, a jestem pewien że tak łagodny użytkownik opamiętał by się w trymiga. Wg. mnie miesiąc góra dwa bana wystarczyłyby w zupełności, mimo to przeraził Zegara brakiem tzw. i nie uznawanej przeze mnie "normalności".

 

Tak czy siak, zarówno ja jak i on daliśmy sę na razie spokój z kucami, ja teraz oglądam FMA i Gargantię a on wpadł w Diunę. Mówił mi także o tym że miał tu multi więc z powrotu nici, ale jak powiedziałem mu o tym temacie to przesłał mi zarys tego posta. Zegarowi wytknąłem już to w poście powitalnym jako że będąc aspergerem jestem solidarny. Ja nie mam nic tu do stracenia a wpadam prawie nigdy.

 

-Tal

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Jedyne zażalenie jakie ja mogę mieć dotyczy mojego kumpla, Kemotxa. Koleś nigdy nie wyzywał nikogo, za to miał tak jak ja aspergera. Tak, shoutbox zasyfił i tego nie popieram, jednakże biorąc pod uwagę naszą inną budowę mózgu, to co inni uznają za klaunowanie i trolling jest dla nas dniem codziennym.

Nie będę kłamał - nie wierzę, że nie jesteś KemotXem. Jednak do swoich wywodów  z racji "domniemania niewinności" przyjmę, że mówisz prawdę.

 

Nie ma co ukrywać, KemotX zrobił z siebie niesamowite pośmiewisko tworząc dwa tematy na temat "prawdziwej Equestrii", w których to przedstawiał argumenty przeczące wszelkiej logice, powołując się na niesprawdzone źródła, oraz z góry odrzucając wszelkie argumenty, które godziły w jego wizję. Co gorsza często przeczył sam sobie. Pierwszy przykład z brzegu: Z jednej strony pisał o tym, że chciałby mieć robotyczną Twilight, której mógłby wyznawać miłość, aby kilka linijek dalej napisać, że chciałby się stać nią samą. Shoutbox zasyfił? Niestety, ale to nie ludzie stamtąd są winni temu, że KemotX najzwyczajniej w świecie sprawiał wrażenie oderwanego od wszelkiej rzeczywistości. Tak, wyśmiewano jego (tak, ja też), bo to co on sobą reprezentował, wielu krótko nazywa "umysłowym zjebaniem". Mało to naukowe, ale mamy w fandomie tak wielu dziwaków, że nie sposób rozróżnić typowych "zjebów" od rzeczywiście chorych.

Nie będę udawał, że wiem jak to jest mieć aspergera, więc nic wam nie poradzę. Problem jest jednak taki, że w internecie wszyscy są traktowani w jeden sposób. Niezależnie od tego, czy dana osoba jest w pełni umysłowo zdrowa, czy też jest to ciężki przykład chorego na downa, taka osoba może być wyśmiana, albo co gorsza, stać się memem. Przytoczyłbym jednak przykład pewnej użytkowiniczki, która w rozmowie z Kemotem przyznała się do tej choroby, a na co dzień w ogóle się nie wyróżnia. Jak widać, można.

 

Podobno został zbanowany za jeden temat, po tym jak pokłócił się z pewnym redaktorem Brohoofa a tamten namawiał go do samobójstwa. Dość powiedzieć, że takie namawianie mogło mieć realne konsekwencje bez względu na to, co o nim myślimy, mimo to "Ryba Skóradrzew" dostał podobno tylko 10% a Kemotx nawet nie 100, tylko ban.

Pamiętam, że założył przynajmniej 4 bezsensowne tematy. O nosach pegazorożców i o kucach jako napojach, które raczej były spokojne. Problem był jednak z kolejnymi dwoma - O futurologii i o symulatorze Equestrii, gdzie wybuchła kolejna wojna. Jak już mówiłem - wygłupił się strasznie. Statusami też niezbyt się popisał. Przyznać jednak muszę, że nakłanianie do samobójstwa było straszną przesadą. Nie pamiętam kto to robił, ani też czy za to zarobił, ale kara powinna być surowa. Po prostu nie można nakłaniać kogoś do takich czynów, dopóki nie są to żarty, a druga osoba tego żartu nie odczyta.

Opamiętanie się? Niestety, ale nikt nie widział szansy na jakąkolwiek poprawę. Wszyscy widzieli w nim człowieka, któremu jego chore pomysły wyżarły resztki zdrowego rozsądku. Mówiąc krótko - położono na nim krechę. A założę się, że po tym miesiącu zaczęłoby się to wszystko od początku. Zwłaszcza patrząc na to, z jaką zawziętością bronił clopów i to przez bardzo długi czas.

 

...i nie uznawanej przeze mnie "normalności".

I tutaj się zgadzam z tobą w 100%. Normalność nie istnieje.

 

No ale podsumowując: W pełni się zgadzam z tym, że dostał on bana. Wprowadził niesamowite zamieszanie, a co gorsza, nakręcił się tak bardzo, że odpoczynek od forum dobrze powinien mu się przysłużyć.

Czy jednak zasłużył na perma? To już niekoniecznie. OK, nie był on "stałym bywalcem", po którym można byłoby się spodziewać, że miał jedynie "gorsze dni" i niedługo by się ogarnął. Przewinęło się tutaj jednak paru gorszych ludzi, którzy trollowali i denerwowali innych z pełną premedytacją, a mimo to nadal mają tutaj aktywne konta.

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne schorzenia nie usprawiedliwiają tego typu zachowań


Koleś nigdy nie wyzywał nikogo, za to miał tak jak ja aspergera. Tak, shoutbox zasyfił i tego nie popieram, jednakże biorąc pod uwagę naszą inną budowę mózgu, to co inni uznają za klaunowanie i trolling jest dla nas dniem codziennym

 

Też mam pewne problemy ale nie zdarzyło mi się usprawiedliwiać moich zachowań tą przypadłością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam Aspergera i jakoś nie zakładam spam-tematów oraz nie chcę wygrzmocić Twilight Sparkle. Bo z tego co pamiętam to nasz drogi Kemtox marzył o tym by clopać Flutter jako Twilight i clopać Twilight. Powiem więcej - znam wielu ludzi z ZA i żaden nie robi z siebie takiego pośmiewiska jak Kemtox. Większość w miarę normalnie funkcjonuje w społeczeństwie - wystarczą dobre chęci i trochę samozaparcia :MJTQO:.

 

W życiu nikogo nie obchodzi na co masz papiery, tylko co sobą przedstawiasz.

 

A owy redaktor Brohoofa został za to ukarany, z tego co pamiętam.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, koleś robił z siebie pośmiewisko, ale robienie z siebie pośmiewiska nie jest zabronione ani w regulaminie forum, ani w prawie. 

 

Nie znam całej sprawy, ale temat kucowych pysków był uroczy!   :lunaderp:

 

Zaś kwestia symulatora Equestrii - pamiętam temat, sam tam dyskutowałem, ale nie pamiętam awantury. Chyba mnie zabrakło w pewnym momencie.

Edytowano przez Linds
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Kemotx robił na /sb/ bo nie dzierżę tego syfu, ale tyle co widziałam to nie widziałam kompletnie nic złego. Zgadzam się z Linds, że temat kucowych pyszczków był uroczy i chętnie bym go powitała z powrotem. Temat o prawdziwej Equestrii? Był fajny. Trochę spekulacji, trochę fantazjowania, trochę wyśmiewania się z urojeń Kemotxa.

Chciał być Twillight i co z tego? Ja swego czasu chciałam być ninja z Konohy, albo szamanką i mieć własnego ducha stróża  :squee:  Coś w tym złego? Nawet to, że chciał zrobić z nią to i owo jest jego prywatną sprawą. Komuś się to nie podoba? No i trudno! Life is brutal, synku (bądź córeczko). Mi się nie podoba homofobia, jedzenie krów i używanie google Chrome'a, a jakoś z tym żyję i nie robię afer. Nie rozumiem bóldupcenia, że ktoś czasem wspomni o clopach lub swoich osobistych fantazjach. Takie z was cnotki? Chyba tak skoro regulamin został zmieniony pod cnotliwą część forum (piękny dział clop-artów na zawsze w mej pamięci [*]). 

 

Co innego jeśli wrzucał treści +18 i DOKŁADNIE opisywał co ma zamiar zrobić względem części rozrodczych ludzi i kuców, ale tego nie pamiętam. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisywał. Bo on chciał z tą Twilight seksy uprawiać lub uprawiać seksy jako Twilight :bemused:

 

W takim razie za to konkretnie karę dostał słusznie. 

 

Co nie zmienia mojego zdania na temat podejścia do userów z nieco kontrowersyjnymi upodobaniami :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Nie wiem co Kemotx robił na /sb/ bo nie dzierżę tego syfu, ale tyle co widziałam to nie widziałam kompletnie nic złego. Zgadzam się z Linds, że temat kucowych pyszczków był uroczy i chętnie bym go powitała z powrotem. Temat o prawdziwej Equestrii? Był fajny. Trochę spekulacji, trochę fantazjowania, trochę wyśmiewania się z urojeń Kemotxa.

Chciał być Twillight i co z tego? Ja swego czasu chciałam być ninja z Konohy, albo szamanką i mieć własnego ducha stróża  :squee:  Coś w tym złego? Nawet to, że chciał zrobić z nią to i owo jest jego prywatną sprawą. Komuś się to nie podoba? No i trudno! Life is brutal, synku (bądź córeczko). Mi się nie podoba homofobia, jedzenie krów i używanie google Chrome'a, a jakoś z tym żyję i nie robię afer. Nie rozumiem bóldupcenia, że ktoś czasem wspomni o clopach lub swoich osobistych fantazjach. Takie z was cnotki? Chyba tak skoro regulamin został zmieniony pod cnotliwą część forum (piękny dział clop-artów na zawsze w mej pamięci [*]). 

 

Co innego jeśli wrzucał treści +18 i DOKŁADNIE opisywał co ma zamiar zrobić względem części rozrodczych ludzi i kuców, ale tego nie pamiętam. 

Ogólnie nie powinno się wypowiadać na tematy, o których nie ma się pojęcia. Ty właśnie to zrobiłaś. Nie pierwszy raz, a do tego w paru sprawach jednocześnie.

Po pierwsze - KemotX ani razu nie pojawił się na SB.

Po drugie - On był święcie przekonany, że stanie się Twilight. Nie fantazjował, on to "wiedział"

Po trzecie - Life is brutal. Zaiste. Zwłaszcza dla dziwaków jego pokroju.

Po czwarte - Dział z clopami został usunięty, bo przez niego Google się wypięło na całą MLPPolska i usunęło wszystkie reklamy. Jak myślisz, dlaczego wystartowała zbiórka pieniędzy na domenę i serwer? Bo Siper nie miał za co balować? Chęć do masturbacji paru osobników na forum nie może przeważać nad potrzebą utrzymania całego serwisu.

Po piąte - jak widać miałem rację dając ciebie do listy ignorowanych. Błędem było natomiast podglądnięcie tego posta. I więcej tego błędu nie powtórzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...