Skocz do zawartości

Zażalenia na moderację.


Bester

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

Rozkręcił się mały offtop. Przypominam, że wątek ten służy do zwracania uwagi na błędy moderatorów, nie do dyskusji, jak bardzo dziwne są niektóre odstępstwa od normy. Trzymajcie się zatem tematu dyskusji.

Edytowano przez Draques
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po czwarte - Dział z clopami został usunięty, bo przez niego Google się wypięło na całą MLPPolska i usunęło wszystkie reklamy. Jak myślisz, dlaczego wystartowała zbiórka pieniędzy na domenę i serwer? Bo Siper nie miał za co balować? Chęć do masturbacji paru osobników na forum nie może przeważać nad potrzebą utrzymania całego serwisu.

 

Święte słowa... miałem nadzieję, że jest to powszechnie wiadoma sprawa :forgiveme:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa... miałem nadzieję, że jest to powszechnie wiadoma sprawa :forgiveme:

 

Nawet gdyby napisać je na stronie głównej, złotymi literami to i tak 90% forumowiczów miało by to w pupie (i nie, nie mam na myśli Powiatowego Urzędu Pracy ;) )

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Chciałbym spytać o celowość podkreślania na niebiesko i poprawiania błędów w cudzych postach sprzed lat. Ostatnio parę razy odkopałem jakiś swój stary post, gdyż go potrzebowałem i widzę jakieś niebieskie literki. Ktoś dopisał brakujące ogonki itd. Nie otrzymywałem żadnych zażaleń od modów, że moje posty mają kupę błędów i mam je poprawić. Gdyby nie przypadek, nawet o tym nie wiedziałbym. Wiem, że robię literówki itd, ale każdy je je robi i jakby komuś zależało, to musiałby całe forum zamalować na niebiesko. Co więcej, nie jest ich wcale taka szalona ilość.

Wymiaru edukacyjnego też w tym nie dostrzegam, bo w wieku 24 lat bardzo dobrze ogarniam ortografię i nieźle interpunkcję. Moje literówki biorą się z mojej dysleksji, nad która od 15 lat pracuję. I tak, w ramach tej pracy każdy post sprawdzam kilkakrotnie. Niestety, jak to w dysleksji, nie zawsze da się wszystko wykryć.

Edytowano przez SPIDIvonMARDER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na niebiesko

Jeśli na niebiesko to nie my, nikt z moderacji. Ponadto, masz w postach podpis kto i kiedy edytował, do niego się z tym zgłaszaj.

Moderka rzadko wchodzi userni w posty, chyba, że są pełne wulgaryzmów, bądź zawierają nieodpowiednie linki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu poprawia twoje błędy, bo ma chwilę czasu, sprawną przeglądarkę ze słownikiem, chęć itd, oraz nie może na nie patrzeć? Co śmiesznego jest w sprawieniu, że czyjś post stał się nagle pozbawiony błędów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że miejsca po błędach zostawia zaznaczone granatem i pogrubieniem. Wygląda uwłaczająco, jak dyktando ucznia, gdzie nauczyciel czerwonym długopisem podkreśla "rużdżka". Pała, nie przychodź do szkoły bez rodziców. Jakby tylko te błędy poprawiał i nie pozostawiał śladu, to byłoby ok. Sam będąc modem/adminem na jednym czy innym forum tak robiłem.

 

Szczególnie, że tych błędów jak na długość postów nie jest tak dużo, błędy literówkowe robią wszyscy i nie chce być wyróżniony spośród innych użytkowników w ten sposób. Mnie to nie bawi.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo innego też to nie bawi xD Po prostu masz poprawione błędy. W dodatku w starych postach. Teraz już ich raczej nie popełniasz. Więc serio rusza cię coś tak błahego? Poza tym, tak się przyjęło, że edycja posta jest robiona kolorem. Idk czy ktoś sili się na ninjaedit, skoro i tak widać kto i kiedy to zrobił. Ot, taki zwyczaj. Nie jesteś jedyny, absolutnie nie jesteś wyróżniony. Jesteś zwykłym, szarym userem, a ktoś edytował posta tak, jak to się zwykle robi. Ja też dawno temu poprawiałem błędy różnymi kolorami. Czarnym, kiedy jeszcze go używałem, a potem zielonym, kiedy czarny okazał się nieczytelny.

Owszem, ktoś może sobie pomyśleć "HUEHUEHUE, ALE TEN ZWYKŁY SZARY USER POPEŁNIŁ TUTAJ WIELKI BŁĄD, TO NIEWYBACZALNE, BĘDĘ SIĘ Z TEGO ŚMIAŁ". Spójrz tylko, jak to strasznie brzmi. Nie wiem czy pójść być oburzonym, czy płakać ze wstydu.

To brzmi jak kompleks. Ale błędów nie popełniasz, to się z tego ciesz, zamiast rozpamiętywać to że stare posty też stały się czytelne ^o^

Napiszę to jeszcze raz, a co. To wszystko jest absolutnie normalne, nie jesteś specjalny ( :rainderp: ), doceń pracę niebieskiego kolesia, doceń swoją wygraną nad błendami.

 

Uf, już myślałem że o mnie chodzi. Dodam, że traktowałem to jako sposób zachęcenia do poprawnego pisania :rainderp: ~ Arjen

O ciebie też, lepiej doceń swoją pracę :rainderp: ~Warmen

Edytowano przez Warmen
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczę jeszcze raz, choć doceniam dyskusję:

-poprawienie błędu na granatowy kolor nie czyni słowa czytelniejszym, szczególnie na czarnym tle. I tak mam podwójną robotę, bo muszę potem te kolorki i pogrubienia usuwać;

-oby to był mój jedyny kompleks;

-nie popełniam tych błędów, bo czegoś nie wiem. Aspekt edukacyjny operacji odpada;

-wydaje mi się, że całkiem proste jest zrozumienie, że jak ktoś sobie czegoś nie życzy, to się mu tego nie robi. To jedna z podstaw humanizmu. 

Edytowano przez SPIDIvonMARDER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Po primo: ostrzeżenia za byle co.

Secundo: admini nie wiedzą co to spam.

 

Na pewno spam to nie jest pisanie o bułkach w temacie o bagietkach. Ludzie z umiarem! Zastanówcie się zanim dacie ostrzeżenie!


Spam to: Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:

  1. Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.
  2. Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.
  3. Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po primo: ostrzeżenia za byle co.

Secundo: admini nie wiedzą co to spam.

Na pewno spam to nie jest pisanie o bułkach w temacie o bagietkach. Ludzie z umiarem! Zastanówcie się zanim dacie ostrzeżenie!

Spam to: Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:

Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.

Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.

Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.

Co jak co... patrząc na ostrzeżenie które dostałeś(aż zero procent), to wydaje mi się, że to i tak mało.

Widziałem posta za którego dostałeś warna i porównanie spamowania do "pisania o bułkach w temacie o bagietkach" jest błędne. Przypominało to raczej wstawienie w opowiadanie rozdziału, który zawiera jedno zdanie i jest ono związane z tematem na tyle, co RPA z Kosowem.

Edytowano przez KochamChemie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na pewno spam to nie jest pisanie o bułkach w temacie o bagietkach. Ludzie z umiarem! Zastanówcie się zanim dacie ostrzeżenie!

Lel, dopiero co pisałeś w swoim temacie powitalnym że "nie interesuje cię gimbusiarski humor" i że "smartfony robią z ludzi debili" a sam dyskutujesz na tematy o bułkach i bagietkach? Zaiste, masz prawo być załamany głupotą rówieśników.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Isen, proszę Cię, sprawdź jeszcze raz za co dostałeś tego warna i W JAKIM TEMACIE.

 

http://i.imgur.com/4eDhema.png

 

Twój post faktycznie nie wnosi NIC do tematu, jest bezsensowny i niepotrzebny. Dostałeś słowne tylko tylko ze względu iż jest to Twoje pierwsze wykroczenie. Nie widzę podstaw Twego zażalenia na decyzję moderatorki. Nie przedstawiasz też w chwili obecnej żadnych argumentów opowiadających się za uznaniem Twojej skargi. Poza tym, czego oczekujesz? Cofnięcia 0% warna?

Edytowano przez Draques
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie oczekuję nic, chce wyrazić swoje zdanie. Nie mogę?

Owszem, możesz wyrazić swoje zdanie, niemniej swoją postawą sprawiasz wrażenie niesłusznie ostrzeżonego. Warn jest zasadny, nawet jeśli byłby %% to nie zostałby cofnięty.

 

Sądzę zatem, iż dyskusja na ten temat zostaje zamknięta.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...