Skocz do zawartości

Zażalenia na moderację.


Bester

Recommended Posts

"Napisanie posta nieadekwatnego do tematu tematu" nazywane jest offtopem, a na ogół offtop jest spamem. Spam to niechciana bądź niepotrzebna wiadomość, więc się zalicza. 

Edytowano przez Draques
Bo na ciemnym stylu nic nie byo widać :v
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isen

W uzasadnieniu masz jasno napisane, co było nie tak z tymi postami. Zarówno pierwszy jak i drugi post nie wnosiły niczego rzeczowego do tematu. Ale zerknijmy jeszcze raz:

#1: http://i.imgur.com/4eDhema.png

#2: http://i.imgur.com/iORLNyw.png

 

Nadal tego nie widzisz?

 

- Brak jakiegokolwiek rozwinięcia wątku,

- Brak choćby dwóch zdań uzasadnienia swojego wpisu,

- #1 to jakiś skrót myślowy? O czym on właściwie jest?

- #2 wydaje się być wrzucona z czystej złośliwości.

 

Dlatego też dostałeś tego kolejnego warna. Zawsze możesz się odwołać, jeśli odpowiednio uzasadnisz swoje odwołanie, punkty zostaną zdjęte.

 

W chwili obecnej nie widzę sensu dalszego drążenia tego tematu. Obydwa posty SĄ spampostami i nie wnoszą nic rzeczowego do tematu, stąd też ostrzeżenia. Innymi słowy - Twoje oburzenie jest bezpodstawne. Tak, na tym forum takie rzeczy to spam.

  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały ziomeczku, idź lepiej zagłosować na Awana w obecnie trwających wyborach, zamiast podnosić swój mały internetowy głosik, z powodu otrzymania lekcji obchodzenia się z internetami. Takie jest tu lewo, nic z tym nie zrobisz. Gdzieś indziej dostałbyś bana a cała reszta miałaby z ciebie beczunię. Przyzwyczaisz się kiedyś xP Mówię to tylko dlatego, bo dyskusja jest o nic.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myhel, zrobiłeś to źle. My chcemy beczuni a doświadczyć czegoś samemu jest lepiej, niż słuchać gróźb. Groźby w internetach bardzo często też są beczunią dla postronnych. (GĘGANIE XD)

 

E tam, ja tam tylko stwierdziłem fakt :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Draques miał zły dzień albo po prostu byłby bezlitosny, to wtedy już dawno siedziałbyś zbanowany na forumowym księżycu, a są do tego podstawy.

Gratulacje.

Na takie posty jak ten powinny być downvote'y i darmowa przepusta na onkologię.

>admin forum i moderacja mogą wszystko

>plotka

Wybierz jedno z powyższych.

Screencap i na imgura.

Pewnie zaraz mi nagle uznają ten post za spam, więc traktuj to jako zażalenie za pisanie takiego syfu.

 

 

Spoko, czekam na falę oskarżeń i otwarcie mojej teczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)  Skoro nie potrafisz wyczuć ironii, to nie wiem, jak z tym dalej będzie...

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isen, wyluzuj, chłopie, robisz dym o ostrzeżenie, które nie dało Ci żadnych punktów ( i mówiąc dosadnie jak patrzę na Twoją wypowiedź to moderacja była litościwa w tamtym przypadku). Teraz masz już 6 pkt ostrzeżeń. Powiedz mi - warto było o tą bzdurę się wykłócać?

Też wyłapałem kiedyś warna za podobny wyczyn (zbytnie przyzwyczajenie do warunków na innym forum o MLP mnie "zgubiło") i nikomu za złe tego nie mam. Ba, osoba, która mi wlepiła ostrzeżenie jest teraz jedną z bliższych mi znajomych. 

I radzę odpuścić zabawę definicjami choćby spamu, bo zawsze się trafi ktoś, kto wie lepiej, a wtedy będzie tylko wstyd. Koniec końców - więcej luzu. Nikt nie dał Ci warna po złośliwości, po prostu Twój post naprawdę był niepotrzebny, do takich wypowiedzi polecam statusy albo prywatne wiadomości. Tam możesz w ten sposób pisać do woli każdemu, komu to nie będzie przeszkadzać. 

 

I żeby nie było - nie mówię Ci tego po złośliwości - to dobra rada od kogoś, kto na niejednym forum już bywał i wie jak z reguły kończą ludzie, gdy prezentują Twoje podejście. Więcej taktu i mniej nerwów na przyszłość. I definitywnie mniej roszczeniowej postawy. Ta nie jest mile widziana nie tylko w internecie, ale także poza nim. 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę ci, abyś wyjął przysłowiowy kij z tyłka

Należy tylko pamiętać, żeby nie próbować bić nim userów, albowiem do tego uprawnienia mają jedynie przedstawiciele firmy >MODERACJA GLOBALNA sp. w.f.n.n.m.*  :kappa:

 

właścicielowi forum nic nie możemy

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sosik, po pierwsze to patrząc na skriny - wcale się nie dziwię temu, co GFG zrobił. Powiem więcej, bym był rozczarowany, gdyby nie było żadnej reakcji na taką gimnazjadę, jaką tam urządziłeś. 

 

Po drugie - osobiste wycieczki lepiej sobie odpuść. To jest wątek o zażaleniach, a nie atakach personalnych. 

 

Przepraszam, ale po zobaczeniu przyczyny bloka i tego posta - musiałem to napisać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam zażalenie na bloka wystawionego przez GFG. Między północą a czwartą rano, rzeczywiście straszne zaniżanie poziomu. 

 

Lepiej gadać o przestawianiu ołowianych figureczek po stole, albo o zboczonych bajkach z potworami o skośnych oczach, bo za to bloka nie ma, nie? 

 

Przykro mi, ze niektórzy nie mają życia, no ale cóż :*

 

Po pierwsze o bloka ja prosiłem,

Po drugie jest różnica między używaniem wulgaryzmów, a dodatkowo przy tym obrażaniem (szczególnie to!) i zaniżaniem poziomu. Jak byłeś najebany to już nie mój problem, lubię Cię, ale grubo przesadziłeś.

 

I tyle mam w tej sprawie do powiedzenia.

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawiedliwy? Raczej upierdliwy. 

 

Była późna pora, do tego była gorzała i tematy dość drażliwe, więc wywiązała się taka, a nie inna dyskusja. Nikt nie reagował, tylko ciągnięto to dalej.

 

Jak dla mnie dawanie za takie coś tygodniowego bloka to nadgorliwość. 

Spytajmy innych członków tamtej rozmowy, czy się z Tobą zgadzają, z pewnością zdobędziesz ogromną grupę wsparcia.

 

Masz 28 lat, przyjmij zasłużoną karę z honorem, zamiast się miotać. Alkohol nie jest wymówką. Jak komuś dasz w twarz na ulicy, to także będziesz się bronił, że byłeś pijany i nie zasługujesz na karę? 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujmijmy to inaczej:

 

Gdybyś po otrzymaniu blocka, zamiast zarzucać nadgorliwość, przeprosił i przyznał, że nieco Cię poniosło, to istniałaby zapewne realna szansa znacznego zmniejszenia blocka. Zmniejszenia, nie całkowitego zdjęcia, jakaś kara musi być, ale były by to może max 2 dni? Może doba. Niestety, swoją postawą szansę tę zaprzepaściłeś.

 

Ponadto, ani późna pora ani alkohol nie zostaną uznane za wymówię i nie uchronią przed karą za przewinienie. Potem każdy nagle byłby nawalony na forum, to nie przejdzie. Późna pora też, naprawdę ktoś chce robić rynsztok z forum w godzinach nocnych?

 

Trochę szacunku dla innych i pokory nikomu nie zaszkodzi a z pewnością poprawi atmosferę, takie to trudne?

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Macie rację, gadajcie sobie dalej o zboczonych chińskich bajeczkach bo za to bloka nie można dostać :* i smarujcie sobie nawzajem

Co ma piernik do wiatraka. Otrzymałeś blocka za ZACHOWANIE, a nie TEMAT ROZMOWY.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Macie rację, gadajcie sobie dalej o zboczonych chińskich bajeczkach bo za to bloka nie można dostać  :* i smarujcie sobie nawzajem

 

:rd10:

 

Sosik. Ja Cię lubię i szanuję, zresztą mam nadzieję, że wiesz o tym, bo często gadamy. Ale wiesz kto w ogóle zgłosił tę sprawę Siperowi? Ja. Tak, ja. Bo przegiąłeś i to ostro. Wypiłeś sobie? To idź się następnym razem połóż, skoro nie potrafisz nie obrażać ludzi na prawo i lewo. I jeżeli coś na sb Cię denerwuje i uważasz, że narusza regulamin to równie dobrze możesz to zgłosić do moda jakiegokolwiek, a nie teraz się żalić, że ktoś gada o chińskich bajkach (a kogo miałoby to obrażać w ogóle i czemu miałoby się dostawać za to bloka? o_O).

 

Mam nadzieję, że mimo to, co tutaj piszesz to się ogarniesz.

Edytowano przez PervKapitan
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę pocytować was, popatrzcie na to!


>Mów, że ktoś nie ma życia...
>Pisz zażalenie i miej pretensje o blokadę na SB na forum o kolorowych salcesonikach.

Bo shitbox to życie, proste. ^o^


Jak dla mnie dawanie za takie coś tygodniowego bloka to nadgorliwość.

Dostałem na pół roku za nie obrażanie ludzi, ale jak widzisz, szybko zleciało. Dzielny bądź.


Potem każdy nagle byłby nawalony na forum, to nie przejdzie.

Skąd wiesz, że tak nie jest? :rainderp:


gadajcie sobie dalej o zboczonych chińskich bajeczkach

K.

Uszatka, fajny avek

<3

 

Ale tak to jest na forumach że jedna myśl jest powtarzana 32984 razy, to trzeba wbić znak informacyjny żeby nie pisać tego samego w różnych słowach 32984 razy. Dziwne że srs użytkownicy spędzający tu czas tak dobrze, zaczęli nagle mieć wielkie problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...