Skocz do zawartości

Zażalenia na moderację.


Bester

Recommended Posts

http://i.imgur.com/Y7jExlG.png

I didndu nuthin wrong, ale dostałem blocka za 30 dni za, wychodziłoby na to, "prawdopodobny czyn", którego nijak nie da mi się udowodnić. Zupełnie też przypadkiem jakiś czas wcześniej Myhell sprowokował sprzeczkę słowną ze mną.

 

Zastanawiam się też od kiedy to nie ma taryfikatora przy regulaminie. No i kiedy zachowanie Myhella w stosunku do coraz większej ilości użytkowników, wysoce nieprofesjonalne jak na admiona, spotka się z jakąkolwiek reakcją.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I didndu nuthin wrong, ale dostałem blocka za 30 dni za, wychodziłoby na to, "prawdopodobny czyn", którego nijak nie da mi się udowodnić. Zupełnie też przypadkiem jakiś czas wcześniej Myhell sprowokował sprzeczkę słowną ze mną.

Zastanawiam się też od kiedy to nie ma taryfikatora przy regulaminie. No i kiedy zachowanie Myhella w stosunku do coraz większej ilości użytkowników, wysoce nieprofesjonalne jak na admiona, spotka się z jakąkolwiek reakcją.

Myślę, że problem stoi po twojej stronie częściowo.

1. Jesteś mało lubianym userem(przynajmniej tak to odczuwam) , więc jakakolwiek kara, czy to sprawiedliwa, czy niesprawiedliwa spotka się z aprobatą userni

2. Myhell mógłby dać Ci nawet perma i nikt z adminów/modów by się o to nie pluł. Bo Cygnus taki i owaki...

3. I tak by znaleziono coś na siłę. Czy to przekleństwo w poście (o, to jest) czy wypowiedź sprzed roku... Nieważne, paragraf się znajdzie. Szczególnie przy takim, a nie innym "adminie wspierającym" ="pseudoadminie"

Serio, ja bym w swoim poście tutaj znalazł prędzej nienawiść rasową i propagowanie nazizmu oraz zachęcanie do samobójstwa, niźli na tym screenie prowokację.

Rety. Myhell chce się na kimś wyżyć, bo ma pewno jakiej problemy z rodziną/dziewczyna go rzuciła/nie zdał i musi napełnić ego.(jak zwykle?)

Każdy go poprze, bo mu wygodniej.

Zresztą, bym uznał za sprawiedliwe, gdybyś dostał 7 dni bloka lub 3-5dni. 30dni wygląda mi na jakąś osobistą zemstę.

Edytowano przez KochamChemie
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie tak nie wkurza jak tak jawne stąpanie na granicy regulaminu i prowokowanie innych użytkowników. Już dawno powinieneś dostać blocka, a teraz przelała się czara goryczy.

 

PS. (odnosząc się do Twojej sygnatury) MyHell nie jest adminem na takich samych zasadach co ja, a na takich co Dolar84. No, ale jak ktoś nie to co się dziwić.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. (odnosząc się do Twojej sygnatury) MyHell nie jest adminem na takich samych zasadach co ja, a na takich co Dolar84. No, ale jak ktoś nie czyta komunikatów to co się dziwić.

A "Ziemię Obiecaną" czytałeś?

Widać tu wspaniałe odniesienie do pewnego dialogu.

Wajda pokazał to pięknie w pewnej ekranizacji.

Może nie do końca zachowane odniesienie, ale nadal bawi. To tyle z offtopem.

Kilka spraw nadal trzeba było wyjaśnić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A "Ziemię Obiecaną" czytałeś?

https://www.youtube.com/watch?v=Vj9tmwUZE1M

 


Nic mnie tak nie wkurza jak tak jawne stąpanie na granicy regulaminu i prowokowanie innych użytkowników. Już dawno powinieneś dostać blocka, a teraz przelała się czara goryczy.
Sam co chwila po niej stąpasz przecież, a wymykasz się regulaminowi tylko dlatego, że właściwie stoisz ponad nim. Panie Zena. Albo Erłok. Hm?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Cygnus. Teraz to mnie rozbawiłeś. Ciągle wszystkich prowokujesz na sb, obrażasz i jedziesz. Dostajesz ostrzeżenie słowne i przez chwilę jest "no dobrze, dobrze", a potem sam przyznajesz się, że masz te ostrzeżenia głęboko w poważaniu. A skoro user łamie regulamin, a ostrzeżenia słowne na niego nie działają, to trzeba wyciągnąć inne konsekwencje. 

 

KochamChemie jak zawsze papużki nierozłączki razem z Cygnusem. Niestety, Twój kumpel zasługiwał na to co dostał, tyle w temacie. No i jeszcze pogrążasz sam siebie, wyjeżdżając na innych problemy. 

 

Ja na miejscu adminów dawno bym was wywaliła za nagminne łamanie regulaminu, prowokowanie, a oni traktują was łagodnie. A wy się jeszcze o to sracie. Nie no, serio? Ja tam dziwię się moderacji i administracji, że jeszcze was tutaj trzymają, niczym dzikie zwierzęta gotowe rzucić się na wszystko i wszystkich :v 

Ale admini tacy źli! Wyjedźmy na ich prywatność, sprowokujmy ich i jeszcze pośmiejmy się z nich. Oh, zostaliśmy ukarani? ADMINI TO ZŁO!

Swoją drogą... jak bezczelnym trzeba być by jechać na pracę modów i adminów na publicznym sb? :wow:

 

To jeszcze większy bullshit niż z Sosikiem. Bo Sosik oprócz tej jednej akcji jest spokojnym i towarzyskim userem. Nie wiem jak w ogóle można porównywać te dwie sytuacje. 

Pewnie będę żałować, ale klikam te wyślij. Niech się dzieje wola nieba.

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemik, nie adwokatuj Cygnusowi i nie rzucaj oskarżeniami o "wyżywanie się", to obraźliwe. Sos, nie zachowuj się jak szczyl z przedszkola, któremu zabrano zabawkę.

Cygnus... była już sytuacja, gdy mogłam uznać twoją odzywkę za obrazę użytkownika i zaraportować ją. Nie zrobiłam tego, bo wolałam wtedy zamknąć kartę w przeglądarce i odreagować emocje poza forum, w dodatku zupełnie mi przez myśl nie przeszło, żeby strzelić puusha. Nawet jeśli cała sprawa zaistniała przez mój błąd i moje narwanie (za co, swoją drogą, bardzo przepraszam), to teksty o "lewackiej cenzurze"... po prostu brak mi słów. Dzień, w którym zacznę utożsamiać się z ideami radzieckiego komunizmu będzie dniem, w którym przestanę być sobą.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cygnus tez jest miłym i spokojnym łabuńciem, kiedy się naje. Jestem pewien że on był po cichu prowokowany i teraz to się odbija na jego stanie psychicznym, bo nie może jeść ze stresu i przez to stał się mniej towarzyski, co skrzętnie wykorzystał i/lub przygotował Myhel w ramach osobistej zemsty, albo ma okres, albo myśli że jak przerobi Cygąsa na paszteciki to będzie fajny :<

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie no, Cygnus. Teraz to mnie rozbawiłeś. Ciągle wszystkich prowokujesz na sb, obrażasz i jedziesz.

O inkwizycji i krucjatach też mówiłaś że 99% czasu ludzie Kościoła spędzali na wesołym mordowaniu. Obydwa nie były, nie są i nigdy nie będą prawdą. Wiesz co jeszcze nie jest? To o mnie. :D


Dostajesz ostrzeżenie słowne i przez chwilę jest "no dobrze, dobrze", a potem sam przyznajesz się, że masz te ostrzeżenia głęboko w poważaniu.

Jedna sprawa, że te ostrzeżenia nic nie dają, zaś co do słów... mogę w tym momencie mówić wiele rzeczy za których czynienie poszedłbym nawet siedzieć. Niestety bez dowodu nie mam prawa być karany. No i cóż - nie ma nic w regulaminie na temat "prewencyjnej kary, bo ktoś może coś zrobić i pewnie zaraz zrobi i zaraz będziemy mieć na to dowód". Nah-hah.


A skoro user łamie regulamin, a ostrzeżenia słowne na niego nie działają, to trzeba wyciągnąć inne konsekwencje.

Pani/Pan pokaże mi punkt w regulaminie który łamię. Jeśli to będzie zaś o prowokacji to wyśmieję tego, który to poda. Za jakiś czas okaże się, że moja obecność będzie prowokacją, i jedyną możliwością będzie usunięcie konta. :D

 


Ja na miejscu adminów dawno bym was wywaliła za nagminne łamanie regulaminu, prowokowanie, a oni traktują was łagodnie.

Jeszcze ci nie przeszło po temacie "O Bogu (...)"?

 

Ylthin - było. Nie zgłosiłaś, więc nie czułaś się "obrażona" ani "sprowokowana".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


KochamChemie jak zawsze papużki nierozłączki razem z Cygnusem. Niestety, Twój kumpel zasługiwał na to co dostał, tyle w temacie. No i jeszcze pogrążasz sam siebie, wyjeżdżając na innych problemy. 
 
Ja na miejscu adminów dawno bym was wywaliła za nagminne łamanie regulaminu, prowokowanie, a oni traktują was łagodnie. A wy się jeszcze o to sracie. Nie no, serio? Ja tam dziwię się moderacji i administracji, że jeszcze was tutaj trzymają, niczym dzikie zwierzęta gotowe rzucić się na wszystko i wszystkich  
Ale admini tacy źli! Wyjedźmy na ich prywatność, sprowokujmy ich i jeszcze pośmiejmy się z nich. Oh, zostaliśmy ukarani? ADMINI TO ZŁO!
Swoją drogą... jak bezczelnym trzeba być by jechać na pracę modów i adminów na publicznym sb?

 

Powiedziała ta, co zaczyna właśnie wchodzić w sprawy prywatne. Wie najmniej, w tematach tego typu pisze jak najwięcej. Wow. Przyrost wiedzy tak duży w ciągu pisania tego i tak kiepsko skleconego posta.  Niedawno wróg publiczny numer jeden Sipera, w sprawie Zeny. Chorągiewka ustawia się jak wiatr wieje.  Oh, zostaliśmy ukarani? ADMINI TO ZŁO! Swoją drogą... jak bezczelnym trzeba być by jechać na pracę modów i adminów na publicznym sb?

 

Ja nie bronię Cygnusa, tylko mam wąty do adminów, za samowolę. Niekoniecznie co do przydzielenia kary, tylko jej wymiaru.  

Zrozumiałbym 7 dni. Czyli karę w sumie adekwatną do samego udzielania się w samej kłótni.  

 

To zupełnie jakbym dał komuś 100% za nazwanie go "suchym i nieśmiesznym plackiem". Bo tak, bo ja, bo ja jestem prawem.

No i mógłbym tłumaczyć się, że wykonuję pracę i dbam o ład forum itp.  Do Myhella mam tyle, że wchodzi mi w posty i broni na siłę interesów pewnych kolorowych, ale to sprawy na pograniczu osobistych. (przypominam, pograniczu) 

 

Chodzi mi wyłącznie o wymiar kary, nie o jej stan. 

 

Lel. Czepialski post który nie ma sensu.

Włażenie w kuper było domeną kogoś innego...  

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O inkwizycji i krucjatach też mówiłaś że 99% czasu ludzie Kościoła spędzali na wesołym mordowaniu. Obydwa nie były, nie są i nigdy nie będą prawdą. Wiesz co jeszcze nie jest? To o mnie.

Nigdzie tak nie pisałam. Nawet tak nie uważam :v Więc grzecznie nie pogrążaj się.

 


Jeszcze ci nie przeszło po temacie "O Bogu (...)"?

Co masz na myśli?

 


Niedawno wróg publiczny numer jeden Sipera, w sprawie Zeny. Chorągiewka ustawia się jak wiatr wieje

Może właśnie dlatego, że jestem obiektywna, a nie patrzę "O, to mój Cygnus, muszę go bronić!"?

Wtedy Siper zachował się "niegrzecznie". To też pisałam co o tym uważam. A nie wytykam rzeczy ze starych dyskusji, jak wy obaj :v

 

 

Dalej się nie będę tłumaczyć, bo dyskusja z wami nigdy nie dojdzie do końca. Poza tym to nie temat na to, a ja nie mam zamiaru się z wami "użerać". Moje zdanie jest takie, że powinniście obaj wylecieć z forum za to, co tu odstawiacie od dawna.

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A nie wytykam rzeczy ze starych dyskusji, jak wy obaj

Jeśli ktoś wytyka ci stare rzeczy, to albo jest to bycze gówno, albo co bardziej prawdopodobne, zostajesz hipokrytą i wszyscy przestają cię lubić. Kalm dałn, czo? Moje zdanie jest takie że wszyscy powinni wylecieć, hurrrrrr. Jak chcesz by to stało się prawdą to stfo i ić zgłaszaj im niegrzeczne posty, zamiast pisać takie rzeczy XD Protip: to było serio. Ić.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuje post wyjaśniający, może Siper nie usunie.

 

Co do rzeczonego bloka to czepiacie się niewłaściwej osoby. O tym co możemy odczytać na imgurze poinfromował mnie jeden z moderatorów. Kiedy dowiedziałem się jak sprawa wyglądała to ja, a nie Myhell zaordynowałem miesiąc odpoczynku od SB dla Cygnusa. Tak więc jeżeli chcecie się burzyć przeciwko tej decyzji i na kogoś kląć to na mnie.

 

Dlaczego miesiąc? Ponieważ stwierdzenie przez użytkownika jak to on "ma wyjebane" na ostrzeżenie udzielone mu przez członka ekipy jest wyraźną wiadomością, iż on je ignoruje. A przypominam że ignorowanie ostrzeżeń zawsze było karane i to surowo. Właśnie dlatego Cygnus na chwilę obecną zażywa miesięcznego odpoczynku od Shoutboxa.

 


Szczególnie przy takim, a nie innym "adminie wspierającym" ="pseudoadminie"

 

Tak z ciekawości - to o mnie Chemiku?

  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6abd7c28e7.png

 

Zgłaszam zażalenie, dokładniej z powodu wycieczek personalnych. Admin chyba powinien nie reagować na takie rzeczy w ten sposób. Tak tylko mówię. Względny profesjonalizm jako administrator, pls. Wyczuwam jakieś kompleksy/dotknięcie czułej struny, skoro Myhell nie potrafił odmówić udziału w takim cosiu.

Edytowano przez Lordek
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemik, po jaką cholerę wpieprzasz się pomiędzy drzwi a futrynę, mając w głowie jedynie swoje głupie fanaberie oraz chęć uwalenia kogoś z ekipy? Ty do tego dążysz na siłę i szukasz atencji pośród niezadowolonych użytkowników i starasz się zrzucić winę na nas.

Oczywiście, że nie. Gdybyś zareagował normalnie na poprzednią skargę, to bym się niczego. (Oprócz wymiaru bloka) nie czepiał.

Teraz pięknie zacząłeś wypad personalny.

Fakt, zacząłem pierwszy i za to przepraszam, ale to ty jesteś osobą, która ni z gruszki ni z pietruszki zaczepia(a może nawet prowokuje na SB).

Nawet zrozumiem te pseudo inteligentne dopiski w moim poście, ale potem zacząłeś przesadzać. Kurdę, rozumiem, że niby administracja musi mieć zawsze rację i niezadowolona usernia ma znieść każdą karę za byle co.

Dobra, nawet nie wiem czego się czepiasz, jeśli chodzi o uwalanie Cię. Gdybym miał coś na Ciebie zebrać, to musiałbym to robić od dawna, czego nie robię i nie chce mi się tego robić. Wtf, co to za mentalność, że jak ktoś uważa kary moderacji/administracji za nieadekwatne/niesprawiedliwe to od razu chce uwalić moderatora. Rozumiem, że chodzi o pewien temat, ale to było dawno temu. (I na pewno nie chodziło o Ciebie)

Oczywiście, łatwiej walnąć komuś pierdyliard warna lub spory czas blokady zamiast się zastanowić i dobrać odpowiednio ten wymiar kary. Jak sam pisałem wcześniej to jeszcze raz powtórzę. Czepiałem się głównie wymiaru, nie samego faktu kary.

" Ponieważ stwierdzenie przez użytkownika jak to on "ma wyjebane" na ostrzeżenie udzielone mu przez członka ekipy jest wyraźną wiadomością, iż on je ignoruje."

Odczytując kontekst, bo byłem tam wtedy. Myślę, że bardziej mogło chodzić o "wyjebane" na czepianie się co do wymiaru kary. Była przed tym wydarzeniem sprawa z karą dla Lovecrafta o którą było głośno. Dało się to lepiej ująć i to wina Cygnusa, że użył takiego, a nie innego sformułowania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie.

 

Kiedy zaczynałem się uaktywniać na forum, a potem kiedy zostałem modem, dowiadywałem się z różnych źródeł różne rzeczy o różnych userach. Wiecie kto przewijał się najczęściej jako osoba sprawiająca najwięcej problemów? Cygnus. Osobiście człowieka nie znam, wymieniłem z nim ze dwa PW, zgłoszenia z nim omijam, zostawiam je tym bardziej zaprawionym w boju. Niemniej, kliknięcie w listę warnów Cyga, przenosi nas do strony którą trzeba chwilę scrollować. Co my tam mam? Obrażanie userów, spam, inne (w tym prowokowanie na SB, atencyjne zachowanie i prowokacje na sb, prowokacje...). Jest tego całkiem sporo.

 

I tak ta lista się rozrasta z czasem, ostatnio o ostrzeżenie słowne, które doprowadziło do blocka na miesiąc. Teraz zwracam się do Ciebie Chemik. Ty naprawdę wierzysz w to co mówisz? Tydzień kary? Dla usera który swoją postawą nie raz udowadniał jak głęboko ma regulamin i zasady tego forum? Myślisz, że po tylu wrnach, blockach, te kilka dni zrobi na nim wrażenie? Według mnie - nope. Dostał słowne i jeszcze było źle. Nikt się z nikim nie będzie pieścił i głaskał po główce. Nie chcesz po dobroci to cierp. Miesiąc to adekwatna kara. Czekam na dramę ktra wybuchnie kiedy Cygnus naprawdę przegnie i dostanie pół roku albo rok. Cyg, trochę szacunku dla innych i pokory a zobaczysz, że nagle się okaże iż moderka wcale się na Ciebie nie uwzięła, tylko obrywałeś za swoją postawę i zachowanie. Zobaczysz, małą zmiana a jaki efekt pozytywny będzie, spróbuj, zawsze jest okazja.

 

Natomiast Chemik.

Siedząc na SB, często widziałem jak wypowiadasz się na różne tematy, które są mi dalekie, ze względu na inny kierunek studiów. Sądziłem, że za tą wiedzą którą tam szpanujesz kryje się dość inteligentna osoba. Chyba się myliłem. Już wyjaśniam czemu:

 

W okolicach powstania tego tematu na SB pojawiało się sporo hejtu na moderację. Różni userzy się wypowiadali, narzekali, mieli swoje argumenty. Więc powstał ten temat. Przyszli, wypowiedzieli się, posty były rzeczowe, każdy powiedział co chciał. Osoba która najgłośniej ujadała nawet słówka tu nie pisnęła. Chyba wiesz kto był tą osobą? Ano TY.

Zawsze, ale to zawsze widzę Cię tam gdzie są jakieś zarzuty dla moderacji. Zawsze pakujesz się w sprawy nie dotyczące Ciebie i wyskakujesz ze swoim "screeenowaniem postów bo moderacja usuwa i zaraz mnie sprzątną bo jestem nie wygodny". Wiesz co to jest? Paranoja. W życiu prywatnym też zapisujesz wszystko do zeszyciku? "O, dzisiaj pani Jadzia w budce z Hot - Dogiem dała mi 2ml keczupu mnie.. skrobu, skrobu, skrobu" I co? Po latach masz grubawy zeszycik z wpisami kto Ci coś zawinił?

 

To jest tak absurdalne, że kiedy pierwszy raz zobaczyłem tekst tego typu, uznałem, ze robisz sobie jaja. Nawet się uśmiechnąłem, pomyślałem "Dobre, też tak zacznę robić". Ale potem, zrozumiałem, że Ty tak na serio...

 

Nie będę tutaj bronił Myhella, bo wierzę, że zrobi to sam, wspomnę tylko, że koncertowo działasz nam na nerwy. Pieprzysz od rzeczy, a jak nadarzy się okazja napisania czegoś sensownego - milkniesz. Nie dziw się, że Twoje opinie są uznawane za mało ważne, albo całkowicie pomijane. Ty tylko się wpieprzasz tam gdzie nie powinieneś i zaogniasz konflikt, jak pasożyt dopierdzielasz się do jakiejś sprawy i budujesz swój fałszywy wizerunek wielkiego opozycjonisty administracji na tym forum, który ma wiele do powiedzenia, ale nie tam gdzie potrzeba. Umiesz się ustawić w dobrym świetle, to Ci muszę przyznać, propsy, może też tak kiedyś będę umiał.

 

Wiem, że moja wypowiedź ma w pewnym stopniu negatywny wydźwięk, staram się w swoich wypowiedziach być jak najbardziej neutralny i nikomu nie ubliżyć, niemniej, mam wrażenie, że do Ciebie Chemik nic innego nie dotrze. Moderacja i admini zawsze są otwarci na rzeczowe argumenty, ale ujadanie i pierdzielenie głupot sprawia, że powstają takie a nie inne napięcia - innymi słowy - sam sobie szkodzisz.

  • +1 9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnię jedno. Bo widzę sporo konstruktywnych i sporo bezsensownych uwag w twoim poście Draques. 

 

Wpierw te bezsensowne. 

 

1. "screeenowaniem postów bo..." 

 

Trochę bzdura, nie wynika to z żadnej paranoi, czy strachem, że moderacja usunie. Wszystko da się wygrzebać, tylko trzeba się odpowiednio namachać. 

Jest to szczerze powiedziawszy, działanie na treść pewnego rodzaju lenistwa. Wiesz, potem się mi nie chce szukać na forum losowych postów, które są w archiwum... szczególnie, że forum zaczyna mi w pewien sposób lagować i to mnie denerwuje... ale to do feedbacku.

 

2.  


Ty tylko się wpieprzasz tam gdzie nie powinieneś i zaogniasz konflikt, jak pasożyt dopierdzielasz się do jakiejś sprawy i budujesz swój fałszywy wizerunek wielkiego opozycjonisty administracji na tym forum, który ma wiele do powiedzenia, ale nie tam gdzie potrzeba. Umiesz się ustawić w dobrym świetle, to Ci muszę przyznać, propsy, może też tak kiedyś będę umiał.

 

Po pierwsze, nie każda sprawa mnie obchodzi. Wkurza mnie natomiast brak chęci do współpracy moderacji z usernią. Całkowity brak dialogu i mówię tu nie o KAŻDYM przypadku, lecz o szczególnych przypadkach.  Wiem, że wyrobiłem sobie wizerunek wroga publicznego numer jeden u moderacji, bo śmiałem się czepiać biednego moderatora, który nie zrobił przecież nic złego, a każdy jego warn był sprawiedliwy. Nie no dobra, bez takich, ale doskonale wiesz, że moderacja wielokrotnie pokazała na co ją stać i że potrafi zrobić z przysłowiowej igły "widły".   

 

 

3. Dialog z moderacją? 

 

Możliwe, że przesadzałem w pisaniu niektórych postów, ale często i gęsto pisałem zażalenia, skargi i prośby do administracji i moderacji(z tym ostatnim to głównie odwołania od warnów)  

 

Czasami da się coś "ruszyć", a czasami to jak grochem o ścianę. Więc to co napisałeś o podawaniu rzeczowych argumentów, to w części przypadków nie jest prawdą. Gdyby tak zawsze było, to rozmawiałbym inaczej.    

 

4. "Pieprzysz od rzeczy, a jak nadarzy się okazja napisania czegoś sensownego - milkniesz. Nie dziw się, że Twoje opinie są uznawane za mało ważne, albo całkowicie pomijane." 

Tutaj zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi.  To, że moje opinie są uznawane za mało ważne to mnie mało obchodzi i szczerze, mało mi zależy aby takie były.   

Można przyjąć drogę rozumowania, że jak ktoś chciałby coś sensownego napisać do administracji, to pisze to na PW do czerwonego/wspomagającego  i to do którego ma zaufanie.  

 

Jednak ja straciłem trochę zaufanie, kiedy informacje o dwóch moich zgłoszeniach(na dwa wysłane ogólnie) wyciekły do osób trzecich.  Niby coś zrobiono aby to zbadać, ale nadal... 

 

A co do racji które masz w poście, to faktycznie. Masz rację, że przesadzam i przesadzałem  w narzekaniu na moderację/administrację, za co przepraszam.  

Szczególnie przepraszam Myhella za obarczenie go winą w sprawie wystawienia bloka i atakowanie go osobiście.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


. Ty tylko się wpieprzasz tam gdzie nie powinieneś i zaogniasz konflikt, jak pasożyt dopierdzielasz się do jakiejś sprawy i budujesz swój fałszywy wizerunek wielkiego opozycjonisty administracji na tym forum, który ma wiele do powiedzenia, ale nie tam gdzie potrzeba. Umiesz się ustawić w dobrym świetle, to Ci muszę przyznać, propsy, może też tak kiedyś będę umiał.

 

Chemig potwierdzony jako forumowy Korwin. :rurkowiec:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...