Skocz do zawartości

[Zabawa] Małżonkowie znanych osób.


Advilion

Recommended Posts

Miłość jest uczuciem ciekawym, łączącym pozornie nie mające ze sobą osoby kucyki. A większość z was zzapewne nie zapomina o Cadance, naszej wspaniałej księżniczce tego równie wspaniałego uczucia, za to mało kto o żyjącym koło jej boku Shining Armorze. A tutaj wspomnimy właśnie o osobistościach stojących w cieniu swoich wspaniałych małżonków.

Zapytacie się, o co chodzi? Zasady nie są skomplikowane, będziecie musieli po prostu odnajdywać znane osoby, będące małżonkami podanych tutaj ludzi. Ale! Żeby nie było za łatwo, w przypadku kobiet podawane będzie nazwisko rodowe, a jeśli odgadywana osoba miała więcej niż jednego małżonka, nie oczekujcie podania wszystkich.

Na pierwszy ogień idzie Salomea z Bergu, żyjąca w dwunastym wieku. Za kogo wyszła za mąż?

Edytowano przez Advilion
Link do komentarza

Temat głosi: Małżonkowie znanych osób. O tym, że kobieta o którą mi chodzi nie wyszła za mąż za Stasia napisałem, lecz nie wspomniałem nigdzie o tym, że nie była znana.

 

Zlituj się nad Uszatką, sam przecież też popełniasz błędy (znacznie częściej nż ona) - zbyt miłościwa dla użytkowników Kredens - Cadance! A dla ciebie od tej pory Mi Amora Cadenza.

 

Tere fere, Kredensjo. Odpowiedź błędna. Dla ułatwienia powiem, że pierwsza kochanka Poniatowskiego pochodziła zza naszej wschodniej granicy.

Edytowano przez Advilion
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...