Skocz do zawartości

Zapisy do Akademii Wonderbolts


timber

Recommended Posts

No cześć!

Prosiliście mnie o odnowienie Akademii, niestety trzeba ją odnowić od początku.

Regulamin znajdziecie w subforum, a dokładniej tu!

 

---

Spitfire stęplowała dokumenty, gdy wpadł do niej zdenerwowany Soarin, z krzykiem

-Spitfire, listy! - pękata torba spadła na podłogę ukazując swoją zawartość. Klacz odetchnęła.

-Mój drogi Soarinie - fuknęła - przynieś mi to tutaj. Ogier zebrał koperty z ziemi, po czym przyniósł je na blat dowódczyni. Klacz otworzyła koperty po czym uśmiechnęła się pod nosem wsuwając je pokolei do szafy oznaczonej "Podania". - Wyślij naszych obserwatorów do Cloudsdale. Będziemy mieli gości.

---

 

Mistrz Gry będzie pilnował porządku, pisał jako krajobraz i Spitfire.

Wzór Karty postacii

 

Imię: [mile widziane Oc'eki związane z lataniem]

Wiek: [nie przesadzajcie więcej niż 20, mniej niż 40]

Płeć: [klacz lub ogier, nie przyjmujemy obojniaków]

Talent: [mile widziane Oc'eki związane z lataniem @up]

Wygląd: [opisowy, może być obrazek]

Charakter: [opisowy]

Historia: [chcę z historii wiedzieć jak zdobył znaczek i jaki ma stosunek do Wonderboltów]

 

---

 

Potrzebne mi jest sześć osób, ewentualnie mogę przyjąć kolejne, ale wiecie jak mi się chce.

Pozdro, liczę na ruch,

Timber

spać mi się chcę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Alyss
Wiek: 22
Płeć: Klacz
Talent: Robienie przeróżnych akrobacji
Wygląd: Klacz o białym umaszczeniu z turkusową grzywą i niebieskimi oczami. Jej CM to błyskawica między przeszkodami

_rq__alyss_by_nataluinna-d80h6x4.jpg


Charakter: Alyss jest niepoprawną optymistką. Jest otwarta na nowe znajomości i straszna z niej gaduła. Ma duże poczucie humoru i lubi przebywać w towarzystwie innych kuców. Czerpie energie z otaczających ją rzeczy i osób, nienawidzi samotności. Jest niesamowicie śmiałą klaczą, jednak mimo to jest też bardzo wrażliwa. Przykłada wielką wagę do zdania innych kuców i bierze sobie słowa innych do serca.
Historia: Alyss od dzieciństwa nie była szybką klaczą. Wręcz przeciwnie, była jedną z najwolniejszych. Jednak niesamowicie kochała wyprawiać przeróżne akrobacje. Odkąd pamięta podziwiała Wonderbolds za ich niesamowite umiejętności. Od najmłodszych lat uczyła się różnych sztuczek. Swój znaczek zdobyła mając 12 lat na pewnym pokazie talentów, gdzie zaprezentowała parę zadziwiających jak na jej wiek akrobacji. Chociaż nie wygrała konkursu, to i tak ten dzień miał dla niej wielkie znaczenie. W tym dniu Alyss postanowiła, że chociaż nie jest szybką klaczą, to chce dołączyć do Wonderboltsów i wykonywać z nimi przeróżne akrobacje. Od tamtego czasu robi wszystko aby spełnić swoje marzenia.

Dobrze napisana karta, wprawdzie znalazłoby się parę błędów, ale ostatecznie akcept. ~Timber

Piszesz jak pani co uczy Hehesza polskiego :v Ostatnio napisała "Nie popełniaj błędów ortograficznych i interpukcyjnych". Hehesz miał jej ochotę odpisać "Ale ja to specjalnie robię :v " XD Dobra, koniec off-topu. xd ~Hehesz xd

Zuy Hehesz robi błędy specjalnie :rainderp:
~Timber

Hehesz uwielbia rozmawiać poprzez edytowanie postu :rainderp: ~Hehesz xd

TU JEST SPOILER NA DALSZE ROZMOWY

[No wiem ja też

:rainderp:

Po co pw, skoro mozna edytowac post? :rainderp: (Heheszowi robi sie kolor a jest na telefonie i nie umie naprawic. Głupi kolor ;_; )

Edytowano przez Mały Hehesz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Rex Crusader( Crusader to nazwisko)
Wiek: 25 lat ludzkich
Płeć: Ogier
Wygląd: ( opis ogólny: czarna sierść i czerwona grzywa i ogon)
photo-6293.jpg?_r=1409252993

You kidding me? ;-;

Sorry, mój błąd( po prostu wstawiłem tutaj obrazek z mojego profilu i nie pomyślałem, że jak zmienię zdjęcie profilowe to, że to też się zmieni)

Link do poprawnego: https://drive.google.com/file/d/0B6jRrXSw9poHTFJGMUllM3lVbUE/view?usp=sharing
Charakter: Posiada tylko kilku znajomych, ponieważ jest strasznie odpychający( nie śmierdzi, ani nic takiego, tylko jest strasznie nieuprzejmy). Czasem szczodry. Bardzo małomówny i jeszcze bardziej cichy( potrafi przemknąć niepostrzeżenie przez tłum strażników). Rzadko pomaga innym. Jest bardzo militarny. Uwielbia śmiać się z krzywd innych, więc czasem sam je powoduje. Uwielbia dobre kawały i żarty. Bardzo dobrze lata. Ma skłonności alkoholowe.
Historia: W wieku pięciu lat został sierotą w wyniku napadu zbirów na jego rodziców, od tamtego czasu stał się zamknięty w sobie i strasznie podtrenował. Od 18 roku życia był strażnikiem, ale po trzech latach służby wyrzucono go za zbytnią surowość. Jednak kilku strażników( jego przyjaciół) pomogło mu się pozbierać i znaleźć nową pracę. Pracuje teraz jako zbrojmistrz i szkoleniowiec w jednostce paramilitarnej i akrobatycznej "Latające ostrza", lecz zamierza zmienić pracę.. Ma brata( starszego od niego o 14 lat), o czym dowiedział się rok temu. Uwielbia latać, ale nie startował w żadnych konkursach.

To nie są Igrzyska Śmierci tylko nabór do Klubu Tęczowych Kucyków. Ale na serio, strasznie okrutna "Potworna" sierota której rodzice zostali (jak zgaduję) zabici przez zbira. Pracuje teraz w mrocznej jednostce paramilitarnej bo był zbyt okrutny na bycie policjantem (jakaś nowość).
Oddzwonimy do Pana
Nie żeby to był hejt, tylko nie lubię takich postacii.
~Timber
Do poprawy

Tak pasuje? A i jeszcze jedno: Może być paramilitarny?( po prostu ja uwielbiam postacie militarne, paramilitarne lub związane z bronią)

Może być paramilitarny. Wonderbolts też są paramilitarni, czyż nie? ;D


Ale postać już się zalicza?

Narazie tak

Edytowano przez RexCrusader
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Lightning Dust

Wiek: 25 lat

Płeć: Klacz

Talent: Szybkie i sprytne latanie, posiada ślad jak u Rainbow Dash, tylko że błyskawicę

Wygląd: Niebieskozielona sierść, grzywa w kolorach ciemnego i jasnego pomarańczu, oczy w kolorze jasnej pomarańczy

post-6504-0-33410300-1414844752_thumb.pn

Charakter: energiczna i bardzo konkurencyjna klaczka, która kocha sprawdzać swoje limity nad tym, co ona może lub czego nie może wykonać. Ze względu na swojego ducha rywalizacji, jest samolubna i nie dba o nikogo. Jest lekkomyślna.

Historia: Od źrebaka uwielbia bić rekordy i sprawdzać swoje możliwości. W wieku 11 lat zdobyła swój znaczek w gwieździsty wieczór, gdy jak spadająca gwiazda zfrunęła z dużej wysokości pozostawiając za sobą błyskawicę. Od tego czasu, podziwia Wonderboltsów, a teraz jest myśli że ją przyjmą, bo uważa się za najlepszego pegaza w Equestrii.

Jej znaczek to błyskawica z trzema gwiazdkami.post-6504-0-51442100-1414865004.png

Edytowano przez Lightning Dust
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Lightning Dust

Wiek: 25 lat

Płeć: Klacz

Talent: Szybkie i sprytne latanie, posiada ślad jak u Rainbow Dash, tylko że błyskawicę

Wygląd: Niebieskozielona sierść, grzywa w kolorach ciemnego i jasnego pomarańczu, oczy w kolorze jasnej pomarańczy

attachicon.gif250px-Lightning_Dust_ID.png

Charakter: energiczna i bardzo konkurencyjna klaczka, która kocha sprawdzać swoje limity nad tym, co ona może lub czego nie może wykonać. Ze względu na swojego ducha rywalizacji, jest samolubna i nie dba o nikogo. Jest lekkomyślna.

Historia: Od źrebaka uwielbia bić rekordy i sprawdzać swoje możliwości. W wieku 11 lat zdobyła swój znaczek w gwieździsty wieczór, gdy jak spadająca gwiazda zfrunęła z dużej wysokości pozostawiając za sobą błyskawicę. Od tego czasu, podziwia Wonderboltsów, a teraz jest myśli że ją przyjmą, bo uważa się za najlepszego pegaza w Equestrii.

Jej znaczek to błyskawica z trzema gwiazdkami.attachicon.gif38px-Lighting_Dust_CM.png

Droga Lighting Dust,

 

chciałabym upomnieć cię o jedną ważną rzecz, o której zapomniałam wspomnieć w regulaminie.

W Akademii Wonderbolts nie można używać "kanonowych" postacii, a oc (orginal character) czyli własnych, wymyślonych kucyków. Póki co nie zaakceptuję ci karty. Jeśli chcesz uczestniczyć w sesji, zapraszam Cię do stworzenia własnej postacii i napisania od nowa karty.

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Spitfire i Timber

 

Kibicujcie naszym lotnikom!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Imię: Shine Star (a co mi tam xd)

Wiek: 23 lata

Płeć: klacz

Talent: Szybkie latanie, dobra równowaga i opanowane gwałtowne zakręty. Jednak nie do końca potrafię latać w koło przez dłuższy czas. Mimo to jestem na dobrej drodze do oduczenia się tego. Poza lataniem dobrze śpiewam od najmłodszych lat. (CM: serce, w środku nuta, a po obu stronach serca smugi ognia przypominające skrzydła)

Wygląd: turkusowy tułów, długie, falowane jasnofioletowe włosy z różowymi pasemkami, na boku znaczek (opis wyżej)

Charakter: porywcza, odważna, czasem wybuchowa, pozytywnie zakręcona klacz o przyjaznym charakterze. Mimo tego umiem pokazać pazur i potrafię postawić na swoim.

Historia: znaczek dostałam na derbach dla młodych ogierków i klaczek. Gdy przyszła moja kolej, byłam bardzo zdenerwowana, więc zaczęłam nucić sobie pod nosem. Jednak co chwila śpiew stawał się coraz głośniejszy i zapomniałam o całym świecie. Wykonałam wszystko z lekkimi, praktycznie niezauważalnymi potknięciami i otrzymałam drugie miejsce.

Wonderboltsów szanuję wszystkich razem i każdego z osobna, a zwłaszcza panią generał Spitfire, która jest moim wielkim autorytetem.

Akcept, akcept. Dobra karta.

Edytowano przez Shine Star
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to, zgłoszenie:)

 

Imię: Fly Hurricane

Wiek: 22

Płeć: Klacz

Talent: No cóż… Świetnie robię huragany. Lubię beczki i pętle.

Wygląd:


request_oc_pinky_by_tgolyi-d59wv97.png

pinky_s_hoodie_by_pinkyaudir8-d6d9q2y.pn

 Charakter: No… Jestem śmiała, odważna, umiem się postawić. Szybko się uczę, ale jestem nad wyraz uparta i zawzięta. Kiedy się zdenerwuję umiem obrazić się nawet na najlepszych przyjaciół. Jestem wcieleniem marzycielki i żyję we własnym świecie.

 

Historia:

Urodziłam się w Cloudsdale. W szkole nie byłam zbytnio lubiana, byłam uważana za dziwaczkę. Dlaczego? Ponieważ marzyłam o dołączeniu do Wonderboltów. Podziwiałam każdego z osobna. Kiedy miałam 12 lat zostałam wysłana na obóz dla młodych lotników. Pod koniec akademii odbył się wyścig kończący rok szkolny. Wygrałam go i tym samym zdobyłam wymarzony znaczek.

 

To co? Mogę dołączyć?

 

Nie. Możesz, możesz. Wchodzisz.

Edytowano przez Drahma The Human Elve
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szósta! :D

Powrót do zwyczajnej, lotniczej sesji RPG.. No jasne, że się zgłoszę! Kiedyś już miałam zaszczyt jako Spitfire prowadzić Akademię, a teraz skosztuję jej jako kadet, uczestnik. Supcio.

Zazwyczaj lubię się rozpisywać, więc, droga Timber, miłego czytania..  :ajawesome: (to był żart, kiedyś byłam bardziej kreatywniejsza..cóż..)

 

uKsDO9j.png

 

79RPBPC.png

 

Jam miszcz painta :v

 

Imię: Spears Power (przydomek: Spee)

Wiek: 20 (a co tam, moja będzie młodasem)

Płeć: Klacz

Talent: Latanie na krótkie dystansy (CM: granatowy piorun, takpoprostu)

Wygląd: Szara klacz, poszarpana niebieska grzywa. 

 

 

Charakter: Aerodynamiczna, energiczna, czasem bywa arogancka, szybka i zwinna. Lubi zwracać na siebie uwagę.

Historia: Oho ho! Huragan błędów i nieścisłości znajdziesz w poniższym spoilerze. Enjoy!

 

 

Mała klacz - Spears wychowywała się po części w rodzinie, jednak później - w pegazim przedszkolu, który znajdował się na skraju Cloudsdale, w małym, niewysokim budynku. Tam mały pegaz spędził swoje najurokliwsze dzieciństwo. Przejdźmy do rzeczy.. W owym miejscu, było dużo młodych pegazów i niestety panie przedszkolanki nie były w stanie poświęcić wystarczającej uwagi każdemu ze źrebiąt. Młoda Spears za każdym razem próbowała zwrócić na siebie uwagę. Co by nie robiła - nawet wzlatywała na 5s, mimo, że żaden inny kucyk w jej grupie tego nie umiał.. Lubiła być w centrum uwagi, więc często wykorzystując nieuwagę przedszkolanek wylatywała przez otwarte okno w poszukiwaniu przygód! Oczywiście za każdym razem ją znajdywano, ale cieszyło ją, że jest w centrum uwagi - a to przecież jest najważniejsze! Pewnego razu spróbowała zrobić to kolejny raz i udało się! Wyleciała i zaczęła biec tym razem w inną stronę niż zawsze. Po chwili dostrzegła jakiś tłum zgromadzonych kucyków przed wejściem do jakiejś wielkiej hali. Była to duża kolejka.. O rajciu, coś tam się na pewno musi dziać! - pomyślała, po czym dojrzała uchylone okienko. No przecież była w tym dobra! Energicznie zamachnęła swoimi małymi skrzydełkami w mig znalazła się przy oknie. Sprawnym ruchem pokonała małą szparę i po chwili była już w hali. Usiadła na parapecie i to co dostrzegła, zmieniło ją raz na zawsze.. Dojrzała wirujące kucyki w powietrzu, robiące synchronicznie różne kombinacje, obroty, spirale.. To było coś niesamowitego! Jej oczy zrobiły się wielkości pomarańczy, była tak podniecona, że miała ochotę latać tak teraz z nimi.. Hmm. Czemu nie? Po chwili skończyli i zlecieli z gracją na ziemię, a tłum wiwatował. Teraz szansa dla niej! Machnęła skrzydełkami i zrobiła popisowy lot nad ich głowami i wylądowała na ziemi. Wszyscy byli zdziwieni, a Spears zdobyła nawet autograf od Soarina. Wreszcie udało jej się! Była w centrum uwagi i to - nie byle jakim. 

 

Kilka lat później, trafiła do szkółki lotniczej. Niektóre kucyki, miały już tam swoje znaczki, a nie które dalej do nich dążyły.. W sumie, jaki źrebak o tym nie marzy? Mieć własny znaczek.. Cudeńko! Spee nie miała jeszcze znaczka, ale nie obchodziło ją tak naprawdę, kiedy go zdobędzie. Zapowiedziała sobie, że i tak przyjdzie w swoim czasie, a ona nic nie zmieni. Przed nią stał jednak wielki test - jej pierwszy prestiżowy wyścig! Przygotowania przebiegały bardzo pracowicie, każdy kucyk, który został wybrany przez trenera (W tym Spears) do wzięcia udziału w zawodach był bardzo zainspirowany i miał zamiar pracować jeszcze ciężej.. Kogo zresztą nie motywuje dobra opinia trenera?

 

W końcu nadszedł ten dzień - dzień zawodów. Kucyki schodziły się już na metę. Był to wyścig na krótki dystans - jak to mówią, dla tych "lotniczych krótkodystansowców". Speears Power bardzo się denerwowała.. A co, jak ją rozboli skrzydło, a co jak ktoś w nią wleci? Trudno. Pomyślała, że może podejść do tego jak zawsze podchodziła do wszystkiego - Energicznie, sprawnie, optymistycznie! Musi się udać. Musi. Rozległo się polecenie "na miejsca" gdzie wszystkie pegazy rozłożyły skrzydła. i START! Szybki start, niemal niczym z prędkością światła. Dystans był krótki, więc pegazy leciały całą parą. Spears leciała tak szybko jak mogła. Nie patrzyła, czy jest pierwsza, czy ostatnia. Położyła swe małe, źrebięce uszy po sobie by zachować aerodynamikę. Machała skrzydłami ile sił. Ten wiatr we włosach, ten pełny luz! Leciała niczym wiatr i już niczym się nie przejmowała. Po chwili, jej oczom ukazał się znak mety. Na ten widok przyśpieszyła obroty i z prędkością wiatru dotarła. Chwila co? Wygrała to! Nie sądziła, że to się stanie. Zaraz po niej dolatywały kolejne pegazy. Nie było tak trudno! - pomyślała. Po chwili dostrzegła swój bok - tak, był tam Cutie Mark! Niebieski piorun..No, to teraz może stać na najwyższym podium prezentując swój bok.. Jaka wręcz idealna kompozycja!

 

Duh. Najlepsze podanie ze wszystkich.
Wchodzisz, kobito~!

 

Edytowano przez Aretra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Imię Lightning Star

Wiek : 21

Płeć : Klacz

Talent : Szybkie latanie , akrobacje ( CM - piorun otoczony gwiazdami  )

Wygląd :  di-XSW59J41.png  .

Charakter : Silna , niezależna , szybka  , miła , sprawiedliwa oraz przyjacielska

 

Historia : Lightning Star mieszkała w Cloudsdale . Jak każdy marzyła o dołączeniu do Wonderboltów . Swój znaczek zdobyła wykonując szybko trudną akrobacje która stała się jej specjalnością . Rodzice dosztegli w niej potencjał i wysłali ją na obóz lotniczy . Kiedy dorosła trenowała w każdej chwili żeby dostać się do Wonderboltów . Jej autorytetem stała się Spitfire , która szanuję jak rodzinę.

Można jeszcze ?

 

Oczywiście. Zapraszamy :) ~Kacpi01_PL

Edytowano przez Kacpi01_PL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...