Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Wolf Quest


timber

Recommended Posts

Cześć ludzie!

Od dawna z moją siostrą (która zresztą też jest pegasis) gramy w pewien symulator wilka o nazwie Wolf Quest. W grę wprawdzie można grać w parę osób, ale do założenia konta potrzebny jest faks i inne tego typu sprawy, chociaż podobno można grać bez tego wydziwiania.

Gra jest darmowa, do pobrania na oficjalnej stronie. Cel? Zdobywasz partnera, masz szczeniaki itepe. Taki zwyczajny symulator wilka. Ot co.

Ktoś byłby chcętny do gry?

Timber

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*zgłasza się nieśmiało* taka gra dla dzieci :v ale kiedyś w nią grałam, pamiętam, że przeszłam ją kilka razy ale teraz nie umiem zabić cielaka ;_; 

no i ja chciałam grać online xd założyłam konto i pisałam do tych ludzi z prośbą o pozwolenie grania online ,ale się nie zgadzali więc napisałam coś w stylu ,,No kurde ja chcę grać nie będę wam co dzień pisać tego samego bo mi się kurde nie chcę!" i mogę grać :rainderp:

to było jakieś 3-4  lata temu x"D 

Meh :v stare dobre czasy młodszego dzieciństwa c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też w to kiedyś grałam. Daaawno dawno temu...
I również grałam online, ze znajomymi, bez żadnych faksów.  Ostatniego szczeniaka na koniec mi sęp zjadał... milutko. 
 
Było jeszcze Feral Heart. Taak ♥
 


EDIT
 
OJAAAA. No nie wierze o: Po 5 latach jeszcze pamiętam passy. ;_; Za pierwszym razem się zalogowałam. Ha ha. 
 
EDIT
 
No... 4 lata temu. 
 


Joined:

Fri Dec 10, 2010 1:44 pm

Last visited:

Thu Dec 16, 2010 1:41 pm

 

Edytowano przez VileRaven
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, pamiętam jak grałam w wieku 11 lat xd

Aż się takie chwile przypominają jak przychodziła do koleżanki i szukałam "człowieka z WQ".

Chętnie pogram.

 

Polecam też Feralheart, dużo ciekawsze (chociaż nie ma misji) i serwery Impressive Title, jak Last Moon czy Wolf Soul.

Na FH mój login to Kages.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Właśnie w tym momencie sobie pobieram. Już dawno miałam to zrobić, ale przed chwilą przypomniał mi o tej grze pewien you tuber. Także zainstaluję sobie i zobaczę jak to wygląda. Z tego co widziałam i słyszałam gra prezentuje się przyzwoicie. No i chętnie pobiegam sobie wilczkiem~ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...