Skocz do zawartości

Opinie, sugestie i ankiety co do działu


Sowenia

Ankiety co do działu  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czego chcecie więcej w dziale?

    • Luźnych zabaw
    • Zabaw opisowych
    • Dyskusji
    • Inne (proszę o komentarz)


Recommended Posts


1. KONIECZNIE zapoznaj się z postacią. Wygląda na to, że nic o niej nie wiesz, a skoro tak to jak masz prowadzić dział? 
2. Czytaj, czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj książki i fanfiki. Tobie jest to potrzebne bo masz nikłe umiejętności pisarskie, a pisanie (mówcie co chcecie) zwiększa je. Poprawia ortografię, interpunkcję, umiejętność składnego wypowiadania się, poszerza słownictwo. I jak już mówiłam tłumaczenie "bo mam dysleksję" niczego nie usprawiedliwia. NICZEGO.  

1.Okej, zmienię to. 

2. To też zmienię. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze. Zapoznałem się z tym wszystkim (zamiast zajmować się swoim działem ;) ). O postaci DH wiem jedno - istnieje. Właśnie dlatego, odniosę się jedynie do ankiety i moich wyborów.

1. Czy działowi przydałby się pomocnik? - TAK. Dopóki nie zapoznasz się z postacią, musisz powołać nabór na pomocnika, kogoś kto go zna. Jak to mówią - co dwie głowy, to nie jedna. Jako moderator działu, masz takie prawo. Sam tak zrobiłem, będąc opiekunem Kącika Muzycznego. Może i znam się na elektronice, ale miałem "jako takie" pojęcie o klasyce. To zbyt mało. Swoją drogą, dziękuję "Opiekunom Octavii", w szczególności Sajbackowi :brohoof: .

2. Czy wziąłbyś/wzięłabyś udział w naborze na pomocnika? - Nie. Nie znam w ogóle tej postaci. Gdyby w serialu czy EQG, pojawił się i odegrał większą rolę: Bender czy Peter Griffin mógłbym być opiekunem takiego kucyka.

3. Czy dział powinien mieć więcej dyskusji? - absolutnie każdy dział potrzebuje dyskusji. Niestety trzeba podskakiwać wyżej tyłka, żeby stworzyć taką, która nie padnie po tygodniu. Swoją drogą wszystko zależy od postaci. Jedne mają większy inne mniejszy potencjał. Mane6 to idealne postaci do prowadzenia dyskusji. Gorzej z n-to planowymi.

4. Czy dział powinien mieć więcej zabaw? - patrz wyżej

5. Czy dział powinien zorganizować... - tak, tak, tak. Trzeba dostosować je do okazji (co kucyk to inna okazja!), sprawdzić czy obecnie nie trwają inne konkursy i przede wszystkim dostosować do kuca. Idealnym przykładem jest dział Cheerilee czy Domku na Drzewie. Aż chce się tam zaglądać i... zazdrościć potencjału (który ja, jako opiekun Cheerilee zmarnowałem - chyba byłem za stary, trudno mi było wymyślać tak genialne zabawy, mając za sobą studia)

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Trzy proste rzeczy:

1) W quizie historycznym padła prawidłowa odpowiedź, proszę o zaakceptowanie jej i kontynuowanie quizu.

2) W quizie historycznym mój nick jest przekreślony, proszę o odkreślenie go, ponieważ mam zamiar brać udział w quizie.

3) Ankieta wywala mi błąd, że muszę zaznaczyć odpowiedzi we wszytkich pytaniach( jest jedno pytanie i zaznaczam jedną odpowiedź). Proszę o naprawienie tego.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1) W quizie historycznym padła prawidłowa odpowiedź, proszę o zaakceptowanie jej i kontynuowanie quizu.

 

Jak tylko znajdę nowe pytanie to się pojawi. Twój nick zaraz zostanie przywrócony do zabawy. 

 


3) Ankieta wywala mi błąd, że muszę zaznaczyć odpowiedzi we wszytkich pytaniach( jest jedno pytanie i zaznaczam jedną odpowiedź). Proszę o naprawienie tego.

 

Przykro mi, ale nie mam pojęcia co powoduje błąd. W ankiecie jest tylko jedno pytanie, część osób była w stanie odpowiedzieć więc możliwe, że coś źle zaznaczyłeś. Spróbuj jeszcze raz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie już działa. Dobra, teraz pora na wyjaśnienie.

Zagłosowałem na inne, ponieważ twierdzę, że działowi przydała by się sesja( sam miałem nawet chęć taką stworzyć, ale nie mam w tych sprawach doświadczenia).

Sprzedam Ci jeszcze jeden mój pomysł( który powstał jeszcze jak byłem opiekunem): [Zabawa] Znajdź anomalię

Wyjaśnienie o co chodzi w tej zabawie: Każdy wie, że podróżowanie w czasie może spowodować anomalie, dlatego Doktor postanowił je znaleźć podczas każdej swojej przygody.

Przykładowy tekst z anomalią: Doktor wyszedł z TARDIS i rozprostował kości.

-Ech.- powiedział- Ale ta podróż się ciągnęła, pytanie gdzie ja jestem?- spojrzał na wyświetlacz i przeczytał głośno- Era dinozaurów. To strasznie ciekawe, muszę przyjrzeć się tym stworzeniom z bliska!

Doktor jak powiedział tak zrobił, poszedł więc w głąb dżungli, aby poszukać jakiś zwierząt. Nagle zza krzaków wyłonił się gad jedzący liście, a Doktor odetchnął z ulgą, jednak nie dane mu było mu odpocząć, ponieważ dobiegł go głos.

-Uga uga!- ktoś zawrzeszczał i oczom Doktora ukazał się jaskiniowiec uciekający przed olbrzymim dinozaurem.

-Pora się zbierać!- Doktor pognał w kierunku TARDIS i kiedy był już w środku odetchnął, a także pomyślał i odkrył anomalię. Co odkrył Doktor? ( Tekst powinien być dłuższy, ale moja leniwość zakazuje mi się wysilać)

Odpowiedź: W erze dinozaurów nie było jakiniowców.

Edytowano przez Rex *Monster* Crusader
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Wiem, że nie było aktywności w zabawach z kosmitami. Ale chcę powiedzieć że będę za nimi tęsknił. To była chyba jedna z niewielu frajd, jakie spotkałem ostatnio na forum.
Dzięki za możliwość rozpisania się i nagrody. Uszatkeł :hug:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie było aktywności w zabawach z kosmitami. Ale chcę powiedzieć że będę za nimi tęsknił. To była chyba jedna z niewielu frajd, jakie spotkałem ostatnio na forum.

Dzięki za możliwość rozpisania się i nagrody. Uszatkeł :hug:

 

Cieszę się, że chociaż tobie przypadły do gustu ^^ Tobie i Arkane, bo on dużo pisał w opisywance. No nic, nie ma sensu prowadzić zabawy dla jednej osoby. Może jednak zostawię je otwarte, a nóż stanie się cud i ktoś napisze :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...