Skocz do zawartości

Opinie, sugestie i ankiety co do działu


Sowenia

Ankiety co do działu  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czego chcecie więcej w dziale?

    • Luźnych zabaw
    • Zabaw opisowych
    • Dyskusji
    • Inne (proszę o komentarz)


Recommended Posts

Wątek organizacyjny. Macie ciekawy pomysł na zabawę/dyskusję/grę/cokolwiek to piszcie śmiało. 

 

Oczywiście sami też możecie tworzyć dyskusje i zabawy, tylko żeby miały sens. 

 

Racja, Whooves. 

 

W każdym razie wylewajcie tutaj swoje żale i pomysły. W końcu dział jest dla was i chcę poprowadzić go tak byście byli zadowoleni. 

Edytowano przez Uszatka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje jakiś quiz lub inny konkurs. Otak! Proponuje konkurs o nazwie "Świat w przyszłości"( który będzie podzielony na plastyczny i literacki), który będzie polegać na opisaniu jakiejś planety( lub krainy) pod względem technologicznym, wyglądowym, gospodarczym i ewentualnie milotarnym. Jak się pomysły podobają?

Edit: Sorry za ewentualne błedy, piszę z telefonu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wątek z oceną pracy avatara

 

Rzeczywiście. Umknęło mi, już się wątek tworzy ^^ 

 


Proponuje jakiś quiz lub inny konkurs. Otak! Proponuje konkurs o nazwie "Świat w przyszłości"( który będzie podzielony na plastyczny i literacki), który będzie polegać na opisaniu jakiejś planety( lub krainy) pod względem technologicznym, wyglądowym, gospodarczym i ewentualnie milotarnym. Jak się pomysły podobają?

 

Najpierw chcę zorganizować konkurs na nową sygnaturę działową. Czekam tylko na zatwierdzenie awarda. Quiz obecnie jest. Co prawda nie o nazwie quiz, ale polega na tym samym (Podróże w czasie). Quiz z nagrodami na pewno kiedyś zorganizuję, ale nie tak wszystko na raz. Pomysł z opisywaniem świata w przyszłości też jest całkiem fajny. Zastanowię się nad tym na pewno.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tematach związanych z historią myślę odkąd zamknęłam poprzedni ogólnikowy wątek. Zastanawiam się czy ludzie będą chcieli rozmawiać np. tylko o średniowieczu. Sytuacja międzynarodowa jest dobrym tematem bo na pewno znajdą się chętni na taką dyskusję, ale czy to pasuje do Doctora? W zasadzie to historia. Obecna, ale historia. W sumie stworzę taką dyskusję i się zobaczy jak to będzie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy coś takiego istnieje, ale proponuje zamknięty wątek "Odznaczenia od Doktora" w którym byłyby odznaczenia np.:

-[obrazek przedtawiający kuca i nad jego głową świecąca się lampka( to tylko propozycja, nie musi tak być wcale)]- za genialne pomysły rozwijające dział

-[jakiś obrazek( nie mam pomysłu)]- za udział w wielu zabawach

-[ kucyk, a nad nim dymki( takie rozmowowe)]- za udział w wielu dyskusjach

itp.

Jak się pomysł podoba?

Edit: Jeszcze dyskucja "Jaki rodzaj pozyskiwania energi jest najlepszy"( wątek pasuje do Doktora, bo Doktor na pewno zwiedził wiele planet z popsutymi ekosystemami)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... pomyślmy... Proponuję, żeby założyć wątek o UFO, tudzież o życiu poza Ziemią ( w to wliczają się również bakterie i. t. p. ) . Doktor na pewno widział wiele obcych ras, a że istnieje przydzielanka o tym samym temacie, to... czemu nie?

Dobry pomysł.

Jeszcze dzisiaj powstanie taka dyskusja. C:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponuję, żeby ogłosić mini konkurs na nowy obrazek powitalny - według obecnego regentem wciąż jest Lordek.

 

Wyżej pisałam, że taki konkurs jest w planach. Czekam na zatwierdzenie awarda. Poza tym w planie jest jeszcze kilka konkursów, ale nie będę robić na raz więcej niż dwa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Edit: Uważam, że Avatarowi Uszatce przyda się pomocnik.

 

Mam pomocnika. Nieoficjalnego (nie ma kolorku i uprawnień), ale jest. A co do regentów to jestem przeciwna ich istnieniu także jeśli ma jakiś być to niech admini o tym decydują. Mi starczy pomocnik. No i jakby nie patrzeć wątki mogą tworzyć też zwykli userzy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mam taką sugestię do quizu, zmieniaj nazwy obrazów( zapisz na dysku google, zmień nazwe, udostępnij, używaj w quizie), ponieważ wskazują one na odpowiedzi( np. ostatnie pytanie o miasto, a jak się otworzy obrazek, to adres wzkazuje na odpowiedź, czyli Kazimierz Dolny). Liczę, że to się zmieni.

Edytowano przez RexCrusader
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam taką sugestię do quizu, zmieniaj nazwy obrazów( zapisz na dysku google, zmień nazwe, udostępnij, używaj w quizie), ponieważ wskazują one na odpowiedzi( np. ostatnie pytanie o miasto, a jak się otworzy obrazek, to adres wzkazuje na odpowiedź, czyli Kazimierz Dolny). Liczę, że to się zmieni.

 

Właśnie się dzisiaj dowiedziałam, że ludzie tak sobie sprawdzają odpowiedzi. No cóż. Będę musiała zastosować się do rady bo nie ma sensu jeśli nie będą musieli się sami wysilić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję założyć subforum o ciemnej stronie Doktora czyli o Discorded Whooves'sie. ^^

 

Nie wiem czy pojawi się osobne subforum, ale na pewno będą o nim tematy lub jakiś event. Przyznam, że myślałam o tym na początku kadencji i odłożyłam sprawę. Zamierzam zrobić coś na jego temat jak tylko ogarnę tumblra z historią tej postaci ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Rex, słabo sobie radzisz z działem, ale każdy zasługuje na szansę więc mam dwie propozycje. 

 

1. KONIECZNIE zapoznaj się z postacią. Wygląda na to, że nic o niej nie wiesz, a skoro tak to jak masz prowadzić dział? 

2. Czytaj, czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj książki i fanfiki. Tobie jest to potrzebne bo masz nikłe umiejętności pisarskie, a pisanie (mówcie co chcecie) zwiększa je. Poprawia ortografię, interpunkcję, umiejętność składnego wypowiadania się, poszerza słownictwo. I jak już mówiłam tłumaczenie "bo mam dysleksję" niczego nie usprawiedliwia. NICZEGO.  

 

To w sumie tyle. Mało, ale są to rzeczy konieczne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...