Skocz do zawartości

Naruto Quiz


Gypsy

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 126
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Sorry, że mnie tyle nie było, ale komputer mi padł. Odpowiedź jest dobra. Następne pytanie hmm pomyślmy... Dlaczego Sasuke uważał, że z powodu swojej samotności czuje większy ból od Naruto. I takie pytanie które chciałem wam ostatnio zadać. Jaka dziewczyna bądź chłopak co kto woli z Naruto podoba wam się najbardziej. Bo mi do gustu przypadły Temari i Tenten.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest poprawna. Według mnie nie opłaca się zakładać kilku tematów związanych z pytaniami z Naruto i zawalać nimi forum o kucykach, dlatego zadaje je tutaj w ramach mojej własnej i mam nadzieje że i waszej rozrywki.


Kto kontrolował Yagure.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podchwytliwe ale ciągle łatwe jak dla mnie. Yagure - idealny host Trzójogoniastego i czwarty Mizukage, był kontrolowany przez sharingana którzy należy do "Tobiego" - (na chwile obecną nikt nie wie jak on się nazywa, choć wykluczono fakt że może być Obito i Madara). Waść postaraj się z tymi pytaniami xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nie zauważyłem tego posta, wybacz^^ Część mocy polegała na przekazaniu swojej chakry w postaci kruka z mangekiu sharingan, Itachi bowiem wiedział że jego ciało może zostać wskrzeszone, dlatego przygotował się na taką ewentualność. Owa chakra miała za zadanie uwolnić go z techniki przeklętego wskrzeszenia, no i zadziałało :D Czy taka odpowiedź cię satysfakcjonuje? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie było górne założenie, wiedział że prędzej czy później fałszywy Madara dorwie Naruciaka, dlatego chciał się na to zabezpieczyć. Tak samo jak zapieczętował Amaterasu w oku Sasuke, z myślą o spaleniu podróbki. I tu i tam moc nie zadziałała tak jak by chciał, więc trzeba było znaleźć alternatywne ujście ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie chciał ją wykorzystać przeciwko Sasuke. Itachi wiedział że jego brat zaatakuje Konohe prędzej czy później, a moc zawarta w oku shisui'ego miała go od tego odwieść. Ale dobra poduśmy sobie to i następne pytanie. Ilu ludzi potrafi wejść w tryb mędrca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną? Czy ogólnie? xD Nie licząc żab ;) -Naruto -Jiraya -Kabuto -Preta Path Pain(dzięki Naruto, lecz z powodu braku kontroli nad chakrą zamienia się on w kamień) Co prawda Orochimaru i Tsunade używają technik Sanin, ale nie wchodzą pośrednio czy bezpośrednio w tryb mędrca. Ta sztuka udała się tylko tym powyższym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...