Skocz do zawartości

Naruto Quiz


Gypsy

Recommended Posts

Nie był to przypadkiem IV mizukage? Ktory z kolei byl kontrolowany przez Tobiego. Dunno, nie pamietam, wiem ze przed IV mizukage chyba wykonywal polecenia wczesniejszego posiadacza Samehady, imienia nie pamietam. Zapewne pokreciłem ze glowa mała, oh well.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 126
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Fuguki Suikazan - tak nazywał się przełożony Kisame i jedyna osoba której rozkazów słuchał aż do momentu kiedy prawo "Zabijaj swoich jeśli to ochroni wioskę" nie dopada i jego. Po jego śmierci Kisame idzie pod komendę Yondaime Mizukage - Yagury i tam jest do czasu aż nie dowiaduje się o kontroli Tobiego. Odpowiedź: Kisame przed wejściem do Akatsuki zabijał na zlecenie Fuguki Suikazan i Mizukage Yagury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak, sprawdziłem i ta postać występuje tylko w zapychaczach, nie ma o nim żadnej wzmianki w mandze :) Od odcinka 90 do 112, akurat te dwa odcinki sa po czesci oparte na mandze, ale reszta pomiędzy nimi to fillery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, pora na odpowiedź - zabiła ją Guren przy drugim spotkaniu, pierwsze spotkanie zakończyło się omdleniem Guren od zadanych ran - matka Yukimaru ją wtedy opatrzyła i powiedziała że tym razem przymknie oczy i pozwoli im uciec. Przy drugim spotkaniu wykonując rozkaz Orochimaru, zabiła matkę chłopca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jiton - złoty Pył. Tak jak poprzedni Kage i kilku innych wioskowych shinobi, Kazekage opanował "element magnetyzmu" pozwalający mu kontrolować wybrany metal. W przypadku trzeciego kage było to żelazo, w przypadku czwartego, ojca Gaary, było to złoto. Techniki są bliźniaczo podobne do wszystkich technik Gaary (wliczając w to Królewską Msze Żałobną czy Z piaskowych więzów trumnę), z tą różnicą że złoto jest cięższe od krzemu a co za tym idzie, może posłużyć do rozbijania technik opartych na piasku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Kabuto i Orochimaru to dwie osoby, jeśli liczyć Madarę który można powiedzieć że też ją opanował (o ile dobrze pamiętam, to użył edo tensei żeby się usamodzielnić i nie być zależnym od Kabuto), to trzy. Jak dla mnie teraźniejszy Tobi to jest Obito, ale Tobi który walczył z yondaime to był ktoś inny, przecież wtedy Obito z Kakashim byli dzieciakami ;p Może Madara był tamtym Tobim? W najnowszym chapterku jest coś co pozwala mi tak sądzić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Edo Tensei przypadkiem nie było jutsu stworzonym przez II Hokage? Tak mi sie zdaje, zatem 3 osoby, Tobirama (zawsze mi się mylą ;d ), Oro i Kabuto.

A co do Tobiego, ja od zawsze, dawien dawna twierdziłem że jest to Obito :P Chcecie sie przekonać to odsyłam TU. Dwa ostatnie chaptery. Nie ma co gdybać, bo Kisiel i tak może nas wszystkich zaskoczyć :P Jednak powstrzymałbym się od takowej dyskusji, gdyż są to jednak spojlery :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomniałem mieli około 14 lat. Odpowiedź R2 jest poprawna bo to jutsu stworzył 2 hokage. Co by tu jeszcze tak możliwe że ten wcześniejszy to nie był Obito przecież nawet Madara mówił ze zna Tobiego a przecież w tedy Obito jeszcze nie żył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki oręż posiadał Susano Itachi'iego. To tak w grę wchodzą Fullmetal Alchemist: Brotherhood tylko to trochę potrwa bo nigdy tego nie oglądałem, Death note, Bleach, Shaman king, Beyblade, Yu gi oh, Dragon ball i no niewiem wybieżcie coś z tego albo dodajcie coś od siebie jestem otwarty na propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...